Цветята пищно скоро ще празнуват, БУРГАЗлийки канят се да лазаруват - 53

  • 10 475
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 111
Пък аз снощи бях на сватба и бях най-красивата сватбарка ... Twisted Evil
Пък си и скромна. Wink

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Пък аз снощи бях на сватба и бях най-красивата сватбарка ... Twisted Evil
Пък си и скромна. Wink

Видях я вече ... наистина е готска!

Честито на рожденничките, нека да са живи и здрави и нашите пожелания да са техните най-големи мечти!

# 47
  • Мнения: 1 280
         ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА mama Jijina и Veselushka!!!!! мНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!!! 

        jaklins     За лунапарка, какви подробности да кажа, има всякакви въртележки, джиджавки, батути и забавления, продават едни карти с точки от 5 до 20лв мисля бяха ние купихме от 15лв т.е. около 30точки и с тази карта обикаляхме всички въртележки и колички, за повечето ни вземаха по 2 точки, даже ни останаха  Simple Smile Но убий ме не мога да ти кажа как да стигнеш до там, заведоха ни  Embarassed в Морската е, някъде около летният театър мисля /Ох какво обяснение дадох само  Embarassed ама аз бях по запалена от малкия, вдетених се  Joy

# 48
  • Мнения: 648
  Искам да споделя, че онзи ден срещнах , jaklins страшно елегантна с уникален тренч и двете бързахме и не успях да го отбележа лично:blush:

# 49
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Наденце Hug Много си мила, благодаря!

# 50
  • Мнения: 82
Честит рожден ден на mama Jijina и на Veselushka,да сте живи и здрави момичета,много щастие и късмет!
А за парка не се ядосвайте-мъжо ми каза,че и в Бургас ще правят/забравих точно къде/,но не се знае кога ще е,сега се радвайте,че строежа на мола напредва!

# 51
  • Мнения: 2 388
...сега се радвайте,че строежа на мола напредва![/b]
Къде има строеж на МОЛ в Бургас? Shocked

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ако някой се интересува за работа в Сл.Бряг през сезона, да ми пише на лични.

# 53
  • Мнения: 82
В изгрев до Киров,там ще е МОЛ уж!

# 54
  • Мнения: 1 111
 Няма да го бъде май там на майната си, искаме у центъра МОЛ. Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 2 388
Ето това е новина. Simple Smile Те познатите ми хубаво казват, че освен Родевата друго незнам. Ама да изпусна, че ще има МОЛ, наистина съм много зле.
Ji и аз искам в центъра. Crossing Arms

# 56
  • Мнения: 82
Еееее в центъра пък сега,претенции!Нали градът ще се разраства!

# 57
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Мен ме устройва  МОЛ в Изгрев Peace

# 58
  • у нас
  • Мнения: 5 715
В Славейков ще има Кауфланд  Peace Peace

# 59
  • Мнения: 175
По-добре да е в комплексите, че в центъра съвсем няам да можем да се движим. Във Варна моловете не са в ЦГЧ и пак са много вървежни. Peace
Като инфо - детския кът се намира в частта на Морската градина под Икономическия университет - между него и Летния театър.

Общи условия

Активация на акаунт