Има нужда от помощ.

  • 9 008
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 471
Денчо, Рут, ако ходите лично внимавайте! Аз също се наемам да помогна, но на този етап всичко е голяма мъгла - много нужди, малко информация.

И нуждите (изискванията) стават все повече Peace

# 61
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Денчо, Рут, ако ходите лично внимавайте! Аз също се наемам да помогна, но на този етап всичко е голяма мъгла - много нужди, малко информация.

И нуждите (изискванията) стават все повече Peace
Като всеки път  Mr. Green

# 62
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Някой срешнали се със въпросната майка? Thinking

# 63
  • Мнения: 2 471
пишете че сте инвалид, към колко сте си в вас, доколкото разбрах не работите, все пак не сте по цял ден навън, мога да дойда на 29.04 или 30.04 тогава почивам, и на велик ден почивам но пък ще празнуваме и не мога да ходя никъде
кажете към колко все пак сте във вас за да не се разкарвам напразно, и да мога да пусна от какво имате нужда
Ето датите, на които евентуално ще отидем

# 64
  • Мнения: 2 471
Руме, мама не е добре и не мога да дойда с тебе. Много съжалявам

# 65
  • Мнения: 2 584
ами аз днес не успях, ще отида утре към обяд

Последна редакция: нд, 11 май 2008, 11:17 от rut

# 66
  • Мнения: 3 634
ами аз днес не успях, ще отида утрекъм обяд

Пак моля, много внимавай! Дали заради многото трилър-филми напоследък или защото по природа съм скептична... Thinking
В Продавалника иначе подаряват едно дървено легло. Аз чакам някой да се свърже с мен за тризнаците от София. Благодаря!  Hug

# 67
  • Мнения: 3 376
И аз ще следя,кажете какво е станало после,че съвсем обърках конците Crazy

# 68
  • Мнения: 2 584
днес ходих до Ани и се запознах с нея и Жана
все си мисля че съм свикнала с мизерията и бедноста но не е така, дома е като при Сашка всичко е много старо и за нищо не потребно, имат нужда от всичко на най-вече от храна, момичето е много мило но е недохранвано и това ме притеснява, Ани  взима 160лв. и с това изкарват месеца
взех им някой неща днес
хляб, риба, домати, краставици, тиквички, банани, една готова баница, лютеница и вафли
просто трябва да почне да се храни често и пълноценно
носи 37-38 номер обувки, висока е 160 и е 50кг. ( като мен е ама няма шкембе и задник Joy)
освен това там е и братовчед и, майката на момчето е починала и сега живее при тях
има много за писане но в момента ми е още прясно и ми е трудно, ако нещо ви интересува ще пиша по-късно или пишете на лични

# 69
  • Мнения: 3 634
Утре след 18:00ч ще ходя в района бул. Гоце Делчев и после към Сливница. Ако ти е удобно да се срещнем някъде, за да ти дам 2 плюшени анцунга за момичето. Приготвих и 2 активни гимнастики за тризнаците от София, моля ви някой да ми даде координтите им.  Peace

# 70
  • Мнения: 2 584
Утре след 18:00ч ще ходя в района бул. Гоце Делчев и после към Сливница. Ако ти е удобно да се срещнем някъде, за да ти дам 2 плюшени анцунга за момичето. Приготвих и 2 активни гимнастики за тризнаците от София, моля ви някой да ми даде координтите им.  Peace

ок само кажи къде точно, за тризнаците можеш да отидеш до сън сити и да ги оставиш на Жени ( писна ми) тя рядко влиза в нета

# 71
  • DE
  • Мнения: 967
Нека взема заплатата и ще им пратя малко храна и дрехи!
Мисля също за някаква козметика - шампоан, паста, сапуни и т.н.?
rut,   bouquet
П.С. Между другото сега се местя в нов апартамент и мога да дам някои мебели, но съм много далеч от София.
Ако някой има път, да свирка!

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 706
Здравейте,
прочетох темата и ще помоля Dencho  и на мен да пратиш адреса на Анета. Ще изпратя някои мои дрехи на момичето, няколко тетрадки, ще купя някои по-дълготрайни хранителни продукти и тях ще пратя. Също и малко санитарни продукти. Ще взема  памперси за малкото момче и храна и за него, но моля Анета да пише кой номер памперси, защото не мога да се ориентирам за 3год. дете какви са килограмите.

# 73
  • Мнения: 3 634
И без друго си спамя тази тема с тризнаците от София...да го напиша и тук, за да не търсите и вие - 2 активни гимнастики, столче за хранене и 20лв. Жени, ако влезеш преди аз да те открия, моля те, пиши ми.   bouquet

# 74
  • Мнения: 2 471
Dante и тук да ти кажа, rut има връзка с Жени.

Общи условия

Активация на акаунт