През МАЙ при теб ще се явя, но ще поритам аз сега (28)

  • 12 097
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Хайде и аз да се запиша в статистиката - 103 см bowuu

# 256
  • Варна
  • Мнения: 30
Добро утро майчета!
Лек и приятен ден  Hug

# 257
  • Мнения: 102
Добро утро! kaffeetrmker_2
Днес сме ранобудни с бебчо, защото отиваме да си вземем докиментите за раждане.

# 258
  • Мнения: 389
Сега като споменахте "големите" ви кореми, реших и аз да измеря моя ... 121 см...  Embarassed  Rolling Eyes
Май нямаше да ме обхване метърчето на младежа от снимката  Laughing

Аз те гоня-мойта обиколка е 119см #Silly

# 259
  • Мнения: 389
Днес би трябвало да се сдобиеме с още едно бебче newsm44.Дано всичко е на ред.Стискайте палци на Анета.
Алабала,Анета на теб май щеше да се обади нали?Да пишеш веднага какви са новините.

# 260
  • Мнения: 420
Добро утро на всички ранобудни!Много бързо пишете,не мога да ви изчета.Слабо участие на нас Бургаските мами.Къде сте момичета ,да не родихте?Хайде да си удряме среща ,че не остана.                                                                                                        Да се похваля днес ще си поръчам ето тази количка      http://images25.snimka.bg/005616276.jpg Какво ще кажете?

# 261
  • Мнения: 258
Добро утро МАЙчета  Hug

Сервирам кафенце със закуска  Heart Eyes



Стискаме палци днес на Анета всичко да мине по вода  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Alabala чакаме новини после  Simple Smile

joji04 - Количката е много хубава - какво производство е? Някой я беше сложил в албума със снимките и аз се чудих на кой е и каква е като производство, със столчето ли я поръчахте?

Хубав и слънчев ден на всички   bouquet

# 262
  • Мнения: 236
Хей, подсетихте ме, че отдавна не съм се мерила. И аз се включвам към статистиката с 88 сантиметрово коремче и плюс 9 килограма от началото.

# 263
  • Мнения: 236
Добро утро
Муцунка мерси за кафето и закуската изглеждат...мммммм....................
joji 04 количката е страшна ,много ми харесва
Ами Бургаски мами кажете нещо ,дайте пак да направим срещичка че не остана

# 264
  • Варна
  • Мнения: 4 969
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=285694.0

пуснах новата тема, че нямах какво да правя.Имам леки болки и гледам да ги разсейвам  Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 16
здравейте

има ли някой дал позитивен резултат на Група Б Стрептококи секрет?
защото аз дадох + резултат.
знам че при нормално раждане се дават антибиотици за да не се зарази бебето а на жени с цезарово дори не се тества  тази бактерия
защото тогава риска е 0 за бебето дори ако я имаш.



# 266
  • Мнения: 85
Хммм, първа за днес, много спите бре мами!
Кафенце от мен, без картинка   food010
Счупи ми се още един зъб! Чувствам се добре като цяло, ама тези зъби не побъркват.

Няма да се оплаквам, желая хубав уикенд гася писито и отивам да будя нашия тати за да боядисваме.   bouquet  bouquet  bouquet

# 267
  • Мнения: 1 792
ИМА НОВА ТЕМА Wink

Общи условия

Активация на акаунт