ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 840
  • 530
  •   1
Отговори
# 510
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Доби страхотен грим си спретнала Heart Eyes

Това лъскавкото брокат ли е или ?

Мерси Hug
Да брокат е Rolling Eyes

# 511
  • Мнения: 1 668
Доби страхотен грим си спретнала Heart Eyes

Това лъскавкото брокат ли е или ?

Мерси Hug
Да брокат е Rolling Eyes


Много ми харесва  Hug

# 512
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Доби страхотен грим си спретнала Heart Eyes

Това лъскавкото брокат ли е или ?

Мерси Hug
Да брокат е Rolling Eyes


Много ми харесва  Hug

Ти няма ли да се включиш в новият конкурс Hug

# 513
  • Мнения: 1 668
След 6 -ти ще пътувам и няма да имам на раэположение нет Confused Ако преди това се наканя да спретна  нещо ще се включа  Simple Smile

# 514
  • София
  • Мнения: 5 289
Доби аз само едно ще ти кажа,стреми се очната линия да я нанасяш по правилно,много е вълнообразна.Иначе останалото ми харесва. Peace
То и аз ще се гримирам тия дни,че после я ме има,я не.Дано някой се накани да направи папка все пак. Whistling

# 515
  • варна
  • Мнения: 564
Здр,съжалявам че се намесвам в темичката ви,защото аз рядко се гримирам Simple SmileНо искам да попитам нещо ,вас компетентните.Купих си спирала на Клиник-тази за обем и удължаване-импакт оптимал.Или беше нещо подобно.Бях пробвала мостричка и ми хареса ,а като си купих спиралата не ми допада newsm78 #CrazyИскам да ми препоръчате хубава спирала за удължаване на миглите.Аз съм с големи очи и си мислех дали ще ми подхожда кафяма спирала.Бих искала да разбера мнението ви. Hug

# 516
  • Мнения: 1 941
Добито, според мен броката в долната част на очите е твърде много и широко нанесен. Така поставен те застарява доста и очите изглеждат уморени. Смятам, че е нужно много по - фино нанасяне, което да не надминава дължината на миглите на долния клепач. Ако искаш да скриеш тъмни кръгове пробвай с коректор или светъл ФДТ, но това със сенките за мен не е удачно  Peace
Здравейте  Hug newsm47

# 517
  • Мнения: 10 758
е точно тука ми харесва много бе
как да не ми харесва Hug

# 518
  • Мнения: 10 758
хихи, ти от едната, аз от другата страна Wink

# 519
  • Мнения: 10 758
Аре ма, Дудкоууу, де се изгуби мъри Heart Eyes Hug

# 520
  • София
  • Мнения: 5 289
Ти па аз откога съм си тукааа........тебе те нема. Wink
Кошничке радвам се че чат пат се обаждаш. Hug

# 521
  • Мнения: 3 782
Доби, харесваш ми. Но... Карчева ти е казала, аз затова работя с молив, по-лесно ми е. Peace Аз все още не съм решила дали да се включа в конкурса, тук се иска голяма техника и доста силни сенки.
Кошничка, не си ни забравила Wink

# 522
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Това беше първия грим ,който направих и е с черен молив, но спиралата е спластена ooooh!
От тук нататък;
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229569&photo=74

Днеска маи ми е ден за грим Laughing
Това е последния ,който правя за днеска Mr. Green
Пак е с черен молив, но като че ли не е толкова добре покриващ Rolling Eyes
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229569&photo=79

# 523
  • Мнения: 3 782
Доби, определено имаш голямо желание Wink. Браво Hug,но знаеш ли най-добре освен грима да си поиграеш малко и някои финтифлюшки. Все пак е важно и какви нещица имаш  по себе си. Вържи си косата на конска опашка, сложи едни дълги обици и ще си трепач. Wink Дано не се обидиш, просто си давам мнението.
Това ми харесва много http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229569&photo=78

# 524
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
ani_4ka имах желание да си вържа косата и да си сложа обици , но мъжа ми снощи ме боядиса и ме е понацапал малко Laughing Mr. Green
Та за това не го направих Grinning

Общи условия

Активация на акаунт