Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 339
  • 998
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 444
Орелия не се шегувам наистина и незнам това напрежение в което съм в момента дали не ми пречи за свалянето на килограми.... както и да е... продължавам, особено откакто поразгледах рецептите разбрах, че има доста голямо разнообразие на храни в ударния етап Simple Smile

# 916
  • София
  • Мнения: 5 312
Закуската е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!

# 917
  • Мнения: 1 449
Жана, късмет! @@@@@@@@@@ - stiskam palci!

# 918
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Благодаря на всички за подкрепата! Heart Eyes Утре ще пиша как е минало. Засега имам вече много неприятни боолки от предизвиканата овулация. Дано си струва поне... Wink

# 919
  • Мнения: 1 417
Жана ,успех.  bouquet
Атракция, браво!Продължавай в същия дух.Организирайте среща в Плевен и аз  ще дойда. Peace Hug
Зазу,радвам се за теб!Захарта, смятам ,че не трябва да ползваш. Rolling Eyes Peace
Присила,защо ще чакаш 20?Желая ти да започнеш да сваляш! Hug
totorony,закусвай! Naughty
Настииии,четеш ли ме? hahaha Joy Joy

# 920
  • Мнения: 141
Перлич, кой, ако не теб ( и други любими спамърки)?! Whistling Heart Eyes Joy
Цвети, ЧРД!  love001 newsm51 newsm59 На 23 изглеждаш удивително запазена! Mr. Green
Честито на всички с поводи и успех на Жана!  bouquet
Аз ше рапортувам във вторник. Peace
Банда, ке умрем за вас, ееееееееей! Kissing Heart Kissing Heart wavey
Отлитам! afwitch

# 921
  • Мнения: 64
Цвети, Честит празник!

Жана, късмет!

Момичета, я кажете, може ли сладолед за диабетици със следния състав: набухвател, суроватка, сухо мляко, емулгирана растителна мазнина, фруктоза, подсладители и т.н.
белтъчини - 1,3; въглехридати - 10,9 от които 3,2г фруктоза; мазнини - 4,6?
Въглехидратите и мазнините май са в повече  newsm78

# 922
  • Мнения: 2 495
Добър вечер, Дюканки Hug

Честит рожден ден на Цвети!!!Много здраве, щастие и положителни емоции!  nbirthday

Добре дошли на новите момичета  bouquet
Аз досега бях на бачкане, ама не се чувствам така изморена, когато бях 64 кг....краката ме боляха, имах главоболие, а сега съм в такава еуфория, че мога да ошетам цялата къща Mr. Green.Днес съм изцяло на салатка, с малко кис.мляко, много вода и Кола Лайт.Тая вечер ще ям така бленуваната телешка пържолка с гъби на фурна smile3521 И пак със салатка разбира се!Момичета никъде не видях, затова ще попитам-маслини могат ли да се ядат за ПЗ периода?Аз не съм яла все още,ама ако може...що пък да не Wink
Това е от мен засега, до скоро!

# 923
  • Мнения: 663
totorny, irinopolis, ANNA bel , Mlenski76 ...добре дошли ... и успех момичета
Жана .... права си за приоритетите , ...прекрасно нещо са децата заради тях си залужават много жертви ...а талията за нея може да помислиш и да я оравиш като се появи бебчо ... стискам ти палци мила да стане по лесния начин да не се измъчваш с инвитро ...


Лелееееееее днес съм като "Ламята Надка " .... постоянно нещо хапвам ...
както ви казах щерка ми ме замъкна на фризьор ...за разнообразие се боядисах в два цвята , но както предположих щерка ми си беше наумила милион процедури за нея ...и накрая ми олекна протмонето ...ама така е красотата иска жертви ....
Белла.....маслините във втора фаза нестават ...

# 924
  • Мнения: 3 640
Здравейте!  Hug

Цвети, честит рожден ден, милчка! Цялото щастие, което можеш да понесеш ти желая, много здраве и късмет!  newsm59 Честито минусче!  Hug
Klemi, успешна 3-та фаза!  Hug
Белла, честито дипломиране и успешна кариера!  Hug
Ками02, Амси, Венерас, Мамче, То_ни, Лабело, Жана, честити намаления!  Hug
Зеленко,  Hug На оправяне отиват нещата.  yes  Praynig Благодаря ти, мила!  Hug Браво на теб!  smile3501 И още веднъж, хиляди благодарности на теб, на Кри, Бачи и Лаис за усилията, които полагате за блог-сайта!  Hug  bouquet
РосченкаHug
Крисмар06, честит 1 месец с режима!  Hug
Зазу, успех на новата работа и дано там да намериш най-прекрасните колеги и шефове, добри доходи и професионално удовлетворение!  Hug
Росчо, дано скоро се решат проблемите ти!  Praynig Hug
Иринополис, Анна Бел, Тоторони, Миленски76, добре дошли и успех!   bouquet
ДЗ, браво!  smile3501
Атракция, супер промяна! Браво!  smile3501
Кременка, опитай с 4/3.  Peace
Сънрайз, честит 1 месец с режима!  Hug
Лабело, успех на изпита!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Тегли се само сутрин на гладно, без дрехи, след 00.  Peace
Буги, успех на изпитите!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Успех и с ремонта! Дано скоро да приключите!  Hug
Жана, честит 1 месец с режима!  Hug Успех утре! Стискам палци всичко да мине както трябва!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Вава, браво!  smile3501
mmg,  Hug Heart Eyes Този сладолед не става заради емулгираната растителна мазнина и фруктозата.  Peace
Цоци, чакаме снимки с новата прическа.  Wink Flutter

# 925
  • Мнения: 1 875
Белла, ако си отговориш какво е маслината - ще си отговориш може ли да се яде Grinning А яденето днес ти е малко.

mmg, ми много са, и фруктоза не може. Peace По-скоро не бива.

И захар в кафето хич не бива Thinking

Мацки, всичко е въпрос на личен избор, друг е въпроса този личен избор за вас ли работи или за вкусовите ви рецептори.

# 926
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 419
 Жана, успех и от мен  fingerscrossed

 Бях почнала да пиша и друго, но загладнях и отивам да похапна.  Mr. Green

Лека вечер на всички!

# 927
  • Мнения: 663
Атракция...ти си истинак атракция ...с тази разлика
Sum .... сега съм се "размазала " .... на дивана ... ако направя снимки .... ...ще ви изплаша вместо да "очаровам " ...хайде утре

# 928
  • Мнения: 2 495
Уффф...ще умра от глад, докато ми станат пържолите.... newsm22   Mr. Green
Един тъп въпрос за 4 фаза:като пише в книгата че всичко може да се яде, това "всичко", "всичко ли означава? LaughingИмам предвид...разните му там тестени работи, пици, сладки, солети, и още куп грешни нещта?А за алкохола как стоят нещата, както и за ядките?Пак пояснявам-става въпрос само за 4-тата фаза.Ако някоя четвъртофазничка се включи, много ще съм й благодарна Hug

# 929
  • Мнения: 1 081
Момичета, да питам аз нещо...Взех си днес книгата, попрегледах я отгоре-отгоре, за кърмачките много малко инфо има. И ми направи впечатление, че кърмещите майки трябва да са на 3та фаза, за да не ощетят нуждите на НОВОРОДЕНОТО. Ами аз като съм с дърто кърмаче, нищо, че суче като новородено, не мога ли някак поне 2ра фаза да карам, 1/1, нещо такова. Не съм се качвала на кантара(6 дни дюканствам, по скоро ПЗ ми е всичко, с изключение на днес, сутринта изядох 4 лъжици пълнозърнест кус-кус без гарнитура), но ми се струва, че нищо не свалям(по дрехите си усещам). И тез рачешките рулца дето ги ям, с това нишесте вътре...Но пък нямам време на обед да си правя специално нещо за мен-или рулцата, или консерва риба тон-това е. Друг проблем, който мисля, че пречи на свалянето при мен е, че съм активен спортист, и цял живот тез телеса са свикнали на страшни натоварвания. Сега без тренировки май колкото и да го стресирам с П дни, хич и не реагира...Тялото де...Ама пък с тез протеини ако се хвана да тренирам, такива мускули ще си сътворя(те мойте не че са малки), а не искам. Какво мислите вие?

Общи условия

Активация на акаунт