Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 251
  • 998
  •   2
Отговори
# 990
  • Мнения: 279
П.П. - Танче , кога ме изпревари   newsm78

 Joy Joy Joy Joy JoyКато Спиди Гонзалез съм  Joy Joy Joy Joy Joy

Лека нощ на всички  newsm46

# 991
  • Мнения: 3 971
Минавам да пожелая лека нощ newsm46 smile3524
Току що изгледах възможно най тъпя край на филм smile3516 Чак се чудя що за психично болен трябва да си да го направиш такъв края ама хайде smile3527

А за този сладолед /май такова беше/  не си правете експерименти no  Това нещо е за 100гр готов продукт - което е малко но с голямо съдържание Crazy

# 992
  • Мнения: 1 314
Ето ме, днешният купон свърши, даже пиша на тъмно , че гости спят до мен Grinning.
Много емоции, много цветя и подаръци, и на живо, и виртуално. На някои не успях да отговоря навреме, чак сега.
Благодаря за хубавите пожелания и на Марини, Сецилия7, DZ, Кейти1402, Ривела, Buggy, Жана, Тонинна, Пухчето, Присила, Вава, Насти, mmq, Белла, Сънчето, Джани, Фиона, КатетоДжин, Ваниник, Елена 82, Танчето 83- страхотни сте!
Насти, ами аз бях обърнала свещичките на 23, ама забелязаха Grinning, мъжът ми каза, че за 26-7 годишна може да мина, ама чак пък за 23 Sunglasses
Ето една съвсем прясна снимка на рожденничката, много съм изтощена вече тук:



Гостите бяха единодушни, че изглеждам чудесно и нямам нужда за свалям повече. bowuu Да поясня, че винаги съм си била малко пухкава, както сега, и никога кльощава.
Видях и други снимки:
Атракция, браво, голяма разлика вече! Peace
Зазу, изглеждаш страхотно! Вталила си се още! Успех в работата! Peace
Жана, от сърце ти желая успех и скоро да се сбъдне най-голямото ти желание! Hug

Честит празник Цветница на всички дюканки-именнички под прикритие!  bouquet

Последна редакция: нд, 20 апр 2008, 01:08 от tzvety roussimova

# 993
  • Мнения: 3 971
Честит празник Цветница на всички дюканки-именнички под прикритие!  bouquet

Мерси Mr. Green Hug

Найстина нямаш нужда -минавай в 3 фаза Hug

# 994
# 995
Здравейте всички!Аз съм нова както и сами виждате и се досещате.  Доста време мина докато се реша на тази дюканска крачка Simple SmileИ доста часове загубих докато прочета всичко,което сте написали.  bouquetПздравявам ви за отличните резултати,който сте постигнали.Мен ме мъчи един въпрос-мъчи ме -ни сън ме хваща,ни някъде намирам да прочета за това.Вече 5 дни съм със Дюкан,но не съм свалила нито грам.Голям срам! EmbarassedПомагайте,Моля! Praynig

# 996
# 997
  • Мнения: 42
Zdraveite, parvo se izvinqvam che pisha taka no nqmam balgarski!
Iskam da popitam machkite koito sa na dietat neshto koeto me e dosta stranno.Na dietata sam ot 6 dni i ne sam smaknala poveche ot polovin kilogram.Qm vsichko koeto pishe v knigata za udarniq rejim i nestava ,qm :oveseni trichi pilishko bez maznina , qicha, sirene bez holesterol , izvara i nikakvi maznini.Piq dosta voda i coco-cola light .I ne stava a imam da svalq nqkoe i drugo kilche molq vi pomogneta mi , che veche se pobarkvam   
Blagodaq vi i otvovo se izvinqvam che ne pisha na kirilicha

# 998

Общи условия

Активация на акаунт