Тук сме се събрали да слабеем, все Дюканки сме и хубавеем - 97 тема

  • 33 326
  • 998
  •   1
Отговори
# 930
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
desiteam , не мисля, че ще имаш проблем, защото детето е наистина голямо вече. Ако е само на кърма би било проблем наистина, но той предполагам, че хапва и доста други неща. Аз кърмих много и затова така мисля. Laughing Не знам колко време още искаш да кърмиш, но си мисля, че трябва да започнеш да си спазваш режима ако искаш резултати. Аз също съм спортувала, но сега, когато започнах тази диета си свалям без спорт., но наистина съм стриктна за сега.

# 931
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Трета олекотена фаза се препоръчва за кърмачки не за да не се ощетява бебето, а защото в процеса на отслабване се отделят токсини, които отиват право в кърмата. Всеки сам си решава дали ще рискува здравето на бебето си заради суетата.

# 932
  • Мнения: 64
...
mmg,  Hug Heart Eyes Този сладолед не става заради емулгираната растителна мазнина и фруктозата.  Peace

...
mmg, ми много са, и фруктоза не може. Peace По-скоро не бива.

Сънче, Ори  Hug Heart Eyes

Така и предположих, купих го заедно с един друг сладолед на прах, който е режимен. Тези дни съм подлудяла за сладко - за пръв път откакто съм на режима. Иначе съм желязна! Не съм прегрешавала няма и да го направя! Очертават се 3 дни служебен купон на морето през май, отсега съм се замислила какво да правя, за да не прегреша... Предполагам, че няма да е проблем да си поръчвам отделно и да си плащам допълнително.

Белла, кажи как я правиш тази телешка пържола, не става ли прекалено суха?

# 933
  • Мнения: 1 081
Така е, ЗлаВещица, всички гадости са право в кърмата, ама аз някакси се надявах от променения хранителен режим дребното да реагира с намаляване на интереса, или нещо да му промени вкуса(като тренирам интензивно, заради млечната киселина, синът ми отказва тотално да суче, което много ме радва). Хем пуста суета, хем ме е страх за дребното, хем пък искам да спирам вече, ама мен кой ли ме пита...НЕмам угодия...Ще я карам с на Духи-Пухи режима, пък да видим какво ще стане, понеделник ще се тегля:)

# 934
Здравейте! Аз съм нова тук. Не съм мама и скоро едва ли ще съм. Студентка съм, в момента ми предстоят важни изпити по завършването. Днес ми е трети ден на Дюкан и съм минус едно кило вече Grinning. По принцип покрай изпити ям мед с орехи и много ми помага за запомнянето. Но вече ще слабея, че имам доста за сваляне(около 20 кг Cry ). И искам да ви помоля да ми преоръчате нещо за стимулиране на паметта. Да отбележа само че все още не мога да отделя много парички за скъпи хапчета Sad. Ако ми помогнете ще съм ви много благодарна Hug

# 935
  • Мнения: 40
Много отдавна ви чета, но все немога да се престраша да пиша или питам нещо. Възхищавам се на всички вас за постигнатите резултати и упоритостта ви.
Аз съм с диетата на Дюкан от 1 месец и мога да се похваля с -7 килограма. Но имам един въпрос към всички вас - Правите ли си степчетата на сок, защото тази  кола лайт взе да ми омръзва.

# 936
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Здравейте ,момичета!  Hug

То тази тема почти на приключване, но нямах време да се включа.
Хайде няма да се оплаквам, но това задържане вече втора седмица ми къса нервите.
Както и да е ........
Цвети.  smile3525 nbirthdayЖелая ти здраве, късмет  и успех във всяко начинание.
Жана , честит 1 месец и за твоя приоритет стискам всички налични пръсти.
Сън, радвам се че при теб нещата се нареждат
Лабело, Буги стискам палци за изпитите
Белла, честито дипломиране и успешна кариера.
Честито на всички, които днес имат имен ден и месечинки ! Честито и на тези, които кантара ги обича. На инвеститорките като мен търпение и без нерви.
Добре дошли на новичките и успех в борбата.
На всички пращам  Hug Hug
И сега един въпрос. Днес една приятелка ме пита дали може да се пие суроватка( тя сама си прави изварата). Понеже не съм сигурна, че може ,надявам се да получа отговор тук.
 Лека вечер и дано утре има много минуси.

# 937
  • Пловдив
  • Мнения: 14 132
Реших да ползвам захар в кафето от вчера. Не прокламирам нищо. Просто много време стана на режима и с тези подсладители ме е шубе. Все пак в някои страни са забранени за продажба  newsm78. Ще ползвам само течния в по-ограничени количества- за кексчето и за крема без карамел.

Зазу, знаеш че захарта не се употребява в режима. Пиеш кафе всеки ден, ако употребяваш захар просто не си режимна. И в поста си сама си противоречиш. Хем те е страх и не искаш подсладители, хем пак ще си ги ползваш.

# 938
  • Мнения: 2 495


Белла, кажи как я правиш тази телешка пържола, не става ли прекалено суха?
Ами с гъбки я правя, имам един голяяяям гювеч, малко подправки и във фурната.Че е суха, сухичка е,ама ще си направя малко чеснов сос-мисля че така ще стане Peace

# 939
  • Мнения: 187
И искам да ви помоля да ми преоръчате нещо за стимулиране на паметта.
Първо добре дошла на теб и всички останали нови момичета   bouquet
На мен едно от момичетата ми препоръча Лонамин и съм много доволна - струва около 10лв. и са 100 таблетки. Понеже също като теб уча и работя реших, че ще е добре да взимам нещо такова. Ти сама си прецени дали е удачно за теб. Има и други по-евтини варианти ако не се лъжа - най-различни с гинко билоба, но не знам как стоят нещата със съдържанието им и дали са подходящи за нашият режим.
Приятна вечер и много  Hug на всички

# 940
  • Мнения: 2 495
Реших да ползвам захар в кафето от вчера.
Най-добре според мен, научи се да пиеш кафето си без захар PeaceАз от 4 години го пия така, и затова нямам проблеми с разните му там подсладители или пък, когато реша да спазвам диети..В началото е трудно, но се свиква за около 2 седмици.А и така се усеща истинският вкус на кафето Wink.

# 941
  • Мнения: 128
Здравейте
Появявам се да се изфукам - още едно килце е свалено.
Утре стават 4 месеца на Дюкан.
От 86 кг сега съм 68.
БМИ вече е в нормалните граници, най-"слабите" дрехи ми стават.
Просто съм един много доволен човек.
Виждам много нови момичета тук. Пожелавам им успех!
Специално на Цвети - Честит рожден ден!

# 942
Daanito, много ти благодаря!  bouquet Ще го взема това и ако подейства ще се похваля. Много се радвам, че има с кого да отслабвам Simple Smile

# 943
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ХАйййййй  Laughing
Виждам има затъжили се за мен??!?! Twisted Evil
Ленушка  Hug Браво за наченките за минуса!!!  bouquet
Амсита е хвръкнала вече и няма да ми прочете поста, ама да й кажа, че я догонвам!!!!!
И нещо във връзка с твоя пост.. два дена голямо ходене му дръпнах, срещи с дюканки, кафета, магазини.. каталясвам, та по магазините се  улавям, че продължавам да се заглеждам и да си избирам ГОЛЕМИ дрехи, т.е. забравям че съм - 16 кг и съм поне 2 номера по-слаба???!!?!?? ooooh! ooooh!
Росченка, синеока  Hug Heart Eyes

Цвети, макар и късно вечерта - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!

Заяц, Приятелко прекрасна  Hug Не си късай нервите, ще паднат и тези и другите грамчета, всичките наведнъж!?!!! Малко ти остана, трудно ще е! Hug

И последно, какво стана сега, състоя ли се днешната Варненска среща??? newsm78



# 944
  • Мнения: 444
Sun, djani благодаря
но Сън как да се тегля разбрах, само че имам проблем с 00, ще изчакам още няколко дни, дано не ми се подуе стомаха.... въпреки това би ли ме посъветвала някакъв разхлабващ метод по време на режима, защото тези трици не вършат работа  Tired

Общи условия

Активация на акаунт