Защо не ме разбират фризьорите?

  • 2 161
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 658
Да Тути, права си за тупето, но аз нямах предвид  допълнението ,,тупе,,   а го използвах като умалително на тупирането. Аз съм го учила като ,,бомбе,,. Това удовлетворява ли те като отговор? PeaceА за тупето сега ме подсещаш че на девойчето може да му свърши работа за обем като на фолкпевиците newsm78 като никой не може да й направи косата...

# 31
  • Мнения: 282
И аз мисля че проблема е във фризьорите на които момичето ходи...сигурно все попада на такива измислени. Аз си мисля че добрия фризьор е като магьосник с чатка, сешоар и ножици и от всеки тип коса може да направи чудеса  babydust7...така че най-добре да поразучи за наистина добър фризьор и да опита там...

# 32
  • Мнения: 758
Или ходиш при некадърници (а те са много) или не знаеш наистина да обясниш какво искаш. По-склонна съм да вярвам, че е първото.
+1

# 33
  • Мнения: 59
некадърници много и докато улучиш някой свестен , който да разбира каква прическа искаш и да може да я направи , минава много време.

# 34
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Вероятно в косата ти е причината. Ако си с тънък косъм, как искаш да се получи траен обем? Аз имам обратния проблем, имам дебел  косъм и много новоизрасла коса, а мразя обем, който обаче се получава всеки път, освен ако не я замажа с вакса.
Сега гледам, че си правят едни "вафлички" в корените с преса, за обем. Пробвай с това, но пак не разчитай на повече от еднодневен обем. Не мисля, че вината е във ВСИЧКИ фризьори.

Общи условия

Активация на акаунт