Дали да не опитаме да номинираме ....

  • 5 313
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 169
Варна Heart Eyes, Балчик, Несебър  Peace

# 121
  • Мнения: 1 212
ЦЪК   Stuck Out Tongue.... Земен, Хисаря, Мичурин и Каварна / в анкетата / ... за всички техни фенове.  Wink  Peace
Сега се замислих ...."северозападналата" България , на никой не се нрави гледам  Confused
Значи .. грешката е вярна  Grinning
Видин, Враца, Монтана , Ботевград , Берковица , Вършец ... Лом  / да не продължавам/ ?  Rolling Eyes
Голяма скръб .... безперктивността и липсата на поминък по тези места как "отцепи" тази част от географската ни карта , в която са бивши големи административни центрове и красиви планински градчета / визирам Вършец и Берковица/  Outta Joint
Пък Врачански балкан, колко е красив .... !!!   Peace

# 122
  • Мнения: 494
 При равни всички други условия и имайки предвид само начина, по който изглежда града и местоположението...много трудно. Варна, но може би...С известни уговорки (например, ако свикна с ужасния вятър през зимата и какво ли още не...). Ловеч, но пак с много уговорки. София-с още повече уговорки... Така, като се замисля, на първо четене, не ми хрумва безапелационно нито един град. Не и в България. Извън нея-да! Но темата не е такава...

# 123
  • Мнения: 673
  Другото име на Северозападна България е СевероЗАПАДНАЛА България. Simple Smile
  Имам впечатления от Вършец и то съвсем наскоро. Очаквах там да се натъкнем на едно проспериращо курортно селище, имайки предвид славата на града като важен балнеосанаториален център ,но...уви... Нищо подобно...
  В Мездра пък освен в четвъртък или петък беше / да не подведа някой с грешна информация/ е трудно да си купиш зарзават. Там пазар за пладаве и зеленчуци просто липсва ,освен в определения за това ден. Thinking
 

# 124
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
       ВАРНА!
       Лятна вечер, към полунощ, някъде между Севастопол и входа на Морската.... Който не е бил на това място, по това време, едва ли ще ме разбере...  Heart Eyes

# 125
  • Мнения: 7 723
За постоянно?
От София не мърдам! Whistling

# 126
  • София
  • Мнения: 2 161
Както и друг път съм казвала : В А Р Н А

       ВАРНА!
       Лятна вечер, към полунощ, някъде между Севастопол и входа на Морската.... Който не е бил на това място, по това време, едва ли ще ме разбере...  Heart Eyes

Ааа разбирам те , напълно  Wink

Общи условия

Активация на акаунт