А някой има ли такава сушилня?

  • 2 558
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 178
А не е ли по-лесно да четем етикетите.На всяка дреха би трябвало да има обозначение става ли за сушилня или не.

Това  към мен ли е насочено..
нямам нито една дреха, на която да пише че става за сушилня.. дори и на хавлиите се мъдри знак "забранено за сушилня" и кво да ги държа в стаята да трупам влага ли , ааа не мерси

# 31
  • Мнения: 982
Това  към мен ли е насочено..
нямам нито една дреха, на която да пише че става за сушилня.. дори и на хавлиите се мъдри знак "забранено за сушилня" и кво да ги държа в стаята да трупам влага ли , ааа не мерси

Не беше точно към теб насочено.
Не се засягай, но ми се струва невъзможно да нямате у вас поне една дреха, на която да е разрешено използване на сушилня.

Мисълта ми беше, че не бих обвинявала сушилнята/ марка, модел и т.н./, ако ми развали дреха, на която е указано"забранено за сушилня". Peace

# 32
  • Мнения: 5 178
4е аз не обявявам сушилнята за виновна, аз си суша най-джалатската на висока темп и очаквам поражения
та в този ред на мисли добре, че не са скапаха на мъжо тениските Харлей Дейвидсън, че можеше и да летя от третия етаж Crazy

# 33
  • Мнения: 982
4е аз не обявявам сушилнята за виновна, аз си суша най-джалатската на висока темп и очаквам поражения
та в този ред на мисли добре, че не са скапаха на мъжо тениските Харлей Дейвидсън, че можеше и да летя от третия етаж Crazy

Нямам твоята смелост! Crazy

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Ха, че за какво ми е дреха, която да не мога да я суша?! Пъхам всичко смело и ако нещо даде фира - даде. Не е било за мен дреха Simple Smile

# 35
  • Мнения: 982
Ха, че за какво ми е дреха, която да не мога да я суша?! Пъхам всичко смело и ако нещо даде фира - даде. Не е било за мен дреха Simple Smile

Ами да, и това е вариант! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 165
Аз имам чувството , че производителите се застраховат. Аз колкото дрехи съм пускала на които пише да не се сушат в сушилня. И нищо им няма. Както казва Янтра, която не оцелей значи не е била за мен.

# 37
  • Мнения: 139
Аз имам чувството , че производителите се застраховат. Аз колкото дрехи съм пускала на които пише да не се сушат в сушилня. И нищо им няма. Както казва Янтра, която не оцелей значи не е била за мен.

и при мен същото, в началото спазвах ограниченията но после ми писна и всичко минава през сушилнята. и никакви проблеми досега ...

# 38
  • Мнения: 136
Здравейте мами,
препоръчайте ми сушилня. Никога не съм ползвала, но в момента се обзавеждам и смятам да си купя. Има ли модели и марки, които не мачкат дрехите? Извинявам се за невежеството си и предварително благодаря.

# 39
  • Мнения: 136
Аз още чакам препоръки....

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 23 715
Здравейте мами,
препоръчайте ми сушилня. Никога не съм ползвала, но в момента се обзавеждам и смятам да си купя. Има ли модели и марки, които не мачкат дрехите? Извинявам се за невежеството си и предварително благодаря.
Има да си чакаш. Ще ме извиняваш, ама най-отгоре в този подфорум има закована библиотека. Там вътре има събрани на едно място 87498234549259 теми за избор на сушилни.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте мами,
препоръчайте ми сушилня. Никога не съм ползвала, но в момента се обзавеждам и смятам да си купя. Има ли модели и марки, които не мачкат дрехите? Извинявам се за невежеството си и предварително благодаря.

има.
Всичките. Не ги мачка повече от пералня на 1000+ оборота.

Общи условия

Активация на акаунт