Кюстендил

  • 22 448
  • 269
  •   1
Отговори
# 255
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
mila,за Йотин съм чувала и добри и лоши отзиви-работят с ПДЧ,МДФ,а Лумбев май работи само с дърво,и на 2 места трябва да чакаш около 2-3 седмици.За цените знам,че Йотини са с по-ниски от Лумбев.За Вола чувам за първи път
 Аз лично харесвам фирмите,които работят по индивидуален проект,а ако имаш някакви въпроси за мебелировката мога да опитам да ти помогна(имам малко опит в областта)
Аз не пиша,щото ми е криво-трябва да дадем 1700лв за операция на мъжа ми и се сбогувах с морето и тази година,а и възстановителния период след операцията е бавен и труден,та пак ми се струпват много неща на главата
 Извинявам се за оплакването,но имах нужда да споделя
  Лек и успешен ден на всички Hug

# 256
  • София
  • Мнения: 958
MA6INKA - Благодаря ти за информацията. Значи Лумбев отпада, тъй като дърво за децата няма да правя. Освен това, ще са три деца, понеже сестра ми почина тази година и най-вероятно племенницата ми ще я отгледаме ние. Та в стая 10 кв. ще трябва да побера три легла, голямо бюро и два гардероба. Имам проект - едно момиче от темата за детските ми помага, но тъй като ще са доста неща търся да е нещо на нормални цени.... Simple Smile

Сигурно ти е доста тежко..... не е лесно някой от семейството да има здравословни проблеми, а за финансите да не говорим - отдавна в България няма безплатно здравеопазване!!!

С теб сме и вярваме, че ще се справиш въпреки трудностите........ Hug

# 257
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Машинка, дано поне мъж ти да се оправи, морето, че е заминало, много важно, и другата година ще има пак море, гледайте си здравето, а морето не се губи!

Мила, и аз не съм чувала нищо за тези фирми  Rolling Eyes аз лично предпочитам да си купувам нещата готови, защото като ги поръчам и никога не знам после дали ще ми харесат. Добре, че мъж ми поръчва и избира мебелите в сегашното ни жилище, че аз щях да се чудя цяла година, и после да съжалявам за тва дет съм избрала ... Много съжалявам за сестра ти  Tired ужасно е като се случват такива неща на млади хора, детенце сигурно много тежко го преживява, Много хубаво, че сте решили да го вземете при вас. А то защо е останало самичко, татко му къде е, бабите и дядовците не искат ли да го гледат те, то всъщност май за него е по-добре да расте в младо семейство  Cry голяма трагедия, сега като се преместите, поне ще е на ново място и няма да му напомня за мама  Tired Face Сори, че те разпитвам така, но много мъчно ми стана, в нашия парк миналото лято починаха при катастрофа една мама и един татко и едно детенце като моя Деянчо остана самичко, най-вероятно няма и да ги помни ...

# 258
  • София
  • Мнения: 958
радос - да, определено готови е по-бързо и знаеш какво взимаш, но е невъзможно в малка стая да стане с готови неща. Трябва да усвоя всяко кътче най-рационално и ще стане само по проект... Sad

Благодаря ти за съболезнованията. Бащата няма възможност да я гледа, а и те нямаха брак със сестра ми. Изобщо нещата са доста сложни, дори трагични, но животът не е лесно и безпроблемно преживяване. Има много радост, но и доста тъга и разочарования. За съжаление нашето семейство се сблъска с тъжната част много болезнено, а за племенницата  ми това стана доста отрано и то много травматично....

Нашите я обичат изключително много, те си я отгледаха буквално. Но тя навлиза в пубертета, една трудна и деликатна възраст. Много ще им  е трудно да се справят, а и е много по-добре за нея да бъде с по-млади хора, с деца, а не с двама възрастни баба и дядо. разбира се нещата зависят и от социалните, надявам се да минат и там процедурите по-леко, доколкото е възможно......

А за разпитването няма за какво да се извиняваш......Аз се опитвам да започна да говоря за това, понеже зная, че мълчанието в тези случаи е лош избор и пречи на справянето със загубата. Имам една позната, работи до нас, тя ми сподели, че изглеждам така сякаш нищо не се е случило...........За съжаление е права, зарових доста надълбоко всичко, а това  не е добре.... Sad

# 259
  • Мнения: 1 313
Привет момичета! Hug
Много тъжно тук Confused
Мила, много съжалявам, тъжна история Flowers Rose
Машинка, преди всичко здравето нали знаеш PeaceВсеки труд вече се заплаща, не бива да те учудва това.Тодорживковото време свърши отдавна, аз дори не го помня, а ти?
Пожелавам успешна операция на мъжът ти и много бързо възстановяване!
И догодина на море  bouquet
Ели, радвам се, че с Ивайличка сте си изкарали добре при баба Heart Eyes
Сети, къде изчезна това момиче?!? Thinking
Радос, има нужда от време, навреме малко усамотяване Grinning-на мен кога ли ще ми се случи?!?  33uu
При нас вали, трещи и в къщи ще лудуваме Crazy
Ето и от нашето море малко снимчици да разгледате, докато си пиете кафето  Wink
Инес на море

Хубав ден!

# 260
  • Мнения: 129
Ето малко снимки от нашата "почивка":
http://picasaweb.google.com/elichkaV/Dwqyf

# 261
  • Мнения: 3 698
Ехо, здравейте компания  Hug
Тук съм аз  Hug и много хубави снимчици гледам  bouquet
Еси, големи красавици сте  Heart Eyes , кога пак ще идвате насам ?
Ели, а Ивайличка е сладкишче, все повече прилича на теб  Hug !
Мила, надявам се скоро да ви видя  Hug !

 Много  Hug за всички, обещавам по-честичко да пиша, добре сме, Лора изявява желание от няколко дни сама да кара колело и аз само подтичвам и я поощрявам  Laughing  sweating Joy

# 262
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Eхо, много хубави снимчици, много добре сте си починали, браво!
Еси, на Синеморец ли сте били, ние ходихме няколко пъти там на плаж - и на Бутамята и на Северния (кръстихме си го плажа на Сървайвър-големи преживявания там и тази, и миналата година), и на Силистар ходихме - страхотно е там!
Амазиния и вашите са много хубави, страшна сладуранка тая Ивайла, едната снимка не е ли на Хисарлъка  newsm78 а тази с фонтаните също е много хубава, къде сте я снимали?!?
А, я кажете как е тая програма Пикаса, една колежка от работата ми казваше, че прави много добра организация на снимките на компютъра, но не знаех, че е и в Интернет, трябва да я разуча и аз, май е по-добра от Снимката  newsm78

# 263
  • Мнения: 129
Радос, едната снимка наистина е от Хисарлъка, тези с фонтаните са направени в Благоевград пред  Американския! А Пикасата хич не е сложна, просто малко време и ще я разгадаеш, иначе е много удобна.  Peace

# 264
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте и от нас,
Другата седмица мисля да пращам Вики на Кюстендил, а по следващата и аз да да поседя пак мъничко.  Laughing
Amazing кога сте били в Благоевград? Защо не сте се обаадили, можехме да пийнем по кафенце. Тя Сети от кога ме лъже че ще ни дойдат на гости, ама нещо все отлагат. Joy
esy много е пораснала Инес. Снимките са ви страхотни. Laughing
MA6INKA каква операция ще правят на мъжа ти? В София ли ще е? Не се притеснявай, след всяко лошо нещо идва и хбаво. Важното е да сте живи и здрави, а на море ще отидете догодина. Laughing
mila71 приеми и моите съболезнования за сестра ти. Тъжна история наистина. Cry
Избрахте ли вече къде да поръчате мебелите?

# 265
  • Мнения: 129
Marci, това беше преди около месец! Преди да смени работата си, съпругът ми много често пътуваше натам и ние с него на разходка. Но колкото и пъти да сме ходили все за по един час и на бързане. Сега незнам кога пак ще ни се отдаде възможност да посетим красивият ви град  Thinking Но ще се обадя непременно!  Peace Благодаря за поканата.   bouquet

# 266
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ОТ НАС НА КОРНЕЛИЯ!!!
Бъди много щастлива и обичана! Весело изкарване на празник!
  bouquet  bouquet  bouquet
Нещо напоследък се загуби от нашата темичка, но дано за в бъдеще по честичко да пишеш. Laughing
Amazing ще чакамда звъннеш следващия път, нищо че по рядко идвате вече. Wink

# 267
  • Мнения: 129
Днес, докато се разхождахме с Ивайла, срещнахме Сети и малката Лорка на детската площадка до магазин Европа. Страшно лудудване стана за няколко минути и успях да ги снимам заедно  newsm44 Само една снимка, но пък си заслужава, вижте ги:
http://picasaweb.google.bg/elichkaV/Dwqyf/photo#5227296266628963506

# 268
  • Мнения: 1 313
Момичета, здравейте! Hug
Благодаря още веднъж за милите думи Heart Eyes

Ели, Ивайла, много е порастнала и е много сладка!Ти ми се струваш нещо много отслабнала и все по-хубава Hug
Сети, скоро ще дойдем за около седмица и чакам да се видим с нетърпение Peace
Радос, да на Синеморец бяхме и сме много доволни!Ходихме на плаж предимно на Бутамята и много ни хареса.Ходихме и до Силистар-не бих казала, че съм нещо супер очарована, плаж като плаж, толкова суперлативи изчетох ooooh!
Иначе ни хареса, като за с деца е супер, все още спокойно-малко далеч, но се преживява Wink
Марси, благодаря! Simple Smile
Корнелия, честит празник!С малко закъснение, но ти пожелавам цялото щастие!И скоро да ни изненадаш Peace


Ели, сега видях и другите снимки с Лорка-страхотни са малките куклички Heart Eyes
Да ги нацункате от нас!
Хубава вечер и до скоро!

# 269

Общи условия

Активация на акаунт