ЮЛСКИ бебчета '08(тема 40)

  • 10 230
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 3 449
И аз не отварям снимките  Sad
За Токуда сигурно ли е, че стават 1500 лв. за нормалното раждане? Без пакет за бебето? Това се казва инфлация!!! Че то си е почти двойно...

# 211
  • Мнения: 64
Ето малко снимки:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222656
На страница 3 са актуалните!

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 20:33 от nip1977

# 212
  • Мнения: 9 911
и аз стерилизатор на Джордани имам - това е просто пластмасова кутия с дупка, даже не си струва 17те лева.

джули-к, по повод общите статистики - сега вече имаш повод като те подразня с нещо, да ми отвърнеш "ти от висене във форумите изобщо гледаш ли си детето"  hahaha

Деян няма специално умалително име/както няма и имен ден/. Аз му викам на цяло име или Деянски, някои му викат Деянчо или Дидко, по-нататък явно ще бъде Дидо.

нип, много си хубаво беееее Simple Smile

който ще подготвя следващата тема, да ме пише с предполагаемо раждане във Вита.

# 213
  • Мнения: 693
Да се запиша и аз с предполагаемо раждане във Вита  Blush

# 214
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
NBM Нали се нова бъдеща мама, че ти смених ника на заглавната страница

Мдааа, същата Mr. Green

# 215
  • Мнения: 782
Моята обиколка и права и легнала си е 102 см.

Нип, много са сладки  Simple Smile

# 216
  • Мнения: 139
Nip изглеждаш страхотно!

Аз още не съм си избрала къде ще раждам, но като видях, че Тити и Каtinche са за Вита искам да питам нещо. На сайта им пише 1 300 за нормално и 1 700 за секцио, но някъде бях чела, че от тези суми се приспада това, което поема здравната каса ако си здравно осигуренa. Това така ли е или аз нещо не съм разбрала?

# 217
  • Мнения: 690
Агата, радвам се, че си по-добре. Какво точно представлява диагнозата, която са ти поставили?

# 218
  • Мнения: 2 323
Агата, радвам се, че са те изписали. От какво тая хидронефроза, двустранна ли е, какво мислят да правят за нея? В норма ли са уреята, креатинина, елекролитите, белтъка?

Ra2, /и останалите, които питахте/ хидронефроза е най-просто казано - запушване на бъбрека и задържане на урина. Едностранна е при мен, останалите неща са в норма, малко белтък май имах....но не съм сигурна.
За сега урината си изтича, но май излизат камъчета и от това е станало....но не е сигурно. Общо взето не дават много инфо, антибиотик ми набутаха в абоката 5 дни, без да ми кажат за какво. Бактерии ли има и какви...както и да е  Confused

# 219
  • Мнения: 693
Nip изглеждаш страхотно!

Аз още не съм си избрала къде ще раждам, но като видях, че Тити и Каtinche са за Вита искам да питам нещо. На сайта им пише 1 300 за нормално и 1 700 за секцио, но някъде бях чела, че от тези суми се приспада това, което поема здравната каса ако си здравно осигуренa. Това така ли е или аз нещо не съм разбрала?

Ако си здравно осигурена и родиш нормално, плащаш 1300, в цената влиза абсолютно всичко+шампамско и торта за изписването! Ако родиш секцио, независико дали имаш показания или е просто каприз плащаш 1700 и пак всичко влиза в цената!

Аз пусках инфо от Деня на отворените врати, ако те интересуват други подробности ще го намеря и щети го изпратя на лични!
 

# 220
  • Мнения: 139

Аз пусках инфо от Деня на отворените врати, ако те интересуват други подробности ще го намеря и щети го изпратя на лични!
 

Сега като каза си спомням, че четох нещо преди, но какво точно беше newsm78
Ако не ти представлява трудност моля те изпрати ми го. То може би е по-добре да е тук, че ако някой друг го интересува да прочете

# 221
  • Варна
  • Мнения: 441
Агата, дано не е нещо сериозно  Hug.
Танита, на мен ми се отвориха снимките,   bouquet. Леле, какви бузи съм отпрала  Embarassed.
Кети, аз купувам разни неща, но не влагам разум като вас, ами само понеже нещо ми харесва  Embarassed. Затова се притеснявам, дали накрая ще имам необходимите неща в нужното количество. Сега обаче няма да купувам докато не си дойде таткото. Дано не родя преди това  Praynig.
Стерилизатора е единственото, което ще ми дадат, почти не е използван за едно бебе, незнам какъв е.

# 222
  • Мнения: 58
Да се запиша и аз като сте тръгнали да казвате къде ще раждате!За сега б-ца "Лозенец"(бившата правителствена)

# 223
  • Мнения: 782
Аз ще раждам в Майчин дом   ooooh! само при изписването на думата "раждане" ме побиват тръпки, преди не бях страхлива  Rolling Eyes не мога да си обясня какво ми става напоследък  Thinking

# 224
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако си здравно осигурена и родиш нормално, плащаш 1300, в цената влиза абсолютно всичко
Е, в такъв случай тити ме е подвела предния път, когато коментирахме цените, като ми каза, че Вита отдавна поддържа цени, като новите на Токуда. Има огромна разлика межди 1300 за всичко и 1500 само за раждането, отделно пакет бебе, пък таткото, пък епидурала, стаята и то...уйде коня у ряката Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт