ЮЛСКИ бебчета '08(тема 40)

  • 10 217
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 782
Добро утро!
Сакси, хайде да ходим заедно  Hug  ....  знаеш ли от колко часа е , че аз преди това трябва да си дам документите за последния болничен Party

# 271
  • Мнения: 69
Танита,
вече отворих, всички сме много усмихнати, а това е най-важно!
Шмилянка, честито! Доволна си нали? Радвай се наволя!
Колкото до раждането, според мен спокойствието ти струва повече от всяка цена. Щом има майки, които не се страхуват да родят без предварителни планове - ок, но ако някои са по-умислени и искат всичко да е уредено, не можем да ги обвиняваме в излишен харч. Пък едва ли при избора на болница някой се интересува точно от какво меню ще си избира яденето, има други екстри, които частните болници предлагат и които ги правят желани - вниманието, свободата да изразяваш желанията си, комфорта като цяло. 

# 272
  • София
  • Мнения: 1 946
Shada, от 14,00h e на 22 април, което си е вторник. Аз се обадих уж да се запиша, а дори не ме попитаха как се казвам, а само ми казаха, че в 14.00 ще дойде човек да ни вземе от долу и да ни разведе. Но къде е това "долу" ?!

Ако искаш може да се чакаме някъде и като идем заедно, то ще има и други  Hug

# 273
  • София
  • Мнения: 1 902
Здравейте до сега ви четох,аз все още незнам къде ще раждам newsm78а трябва да реша вече,че няма много време..Като гледам горе долу цените се въртят около 1500/2000..ми това е,кво да се прави.Днес съм много щастлива,1-во-защото е петък...най-накрая и ще си почина от работа,а и другата седмица съм само 3 дни/после отивам в Гърция да си печа тумбачето/ JoyИ 2-ро днес си идва любимото ми мъжленце Hugнай-накрая...как ще го нагушкам Hug
Хайде приятен ден на всички

# 274
  • Мнения: 4 204
Става дума за предварителни представи за нещата, а не толкова за изисквания. Просто мразя търговията в здравеопазването, това е. Да, в магазина хляба струва пари, ама какъв е смисъла за същия хляб да плащаш с десетки пъти повече, само защото го купуваш от моден бутик?

# 275
  • Мнения: 782
Сакси, предполагам че "долу" е централния вход, там има и портиер  Grinning Наистина е добре като наближи да се разберем  Rolling Eyes и да отидем заедно

# 276
  • Мнения: 2 171
Става дума за предварителни представи за нещата, а не толкова за изисквания. Просто мразя търговията в здравеопазването, това е. Да, в магазина хляба струва пари, ама какъв е смисъла за същия хляб да плащаш с десетки пъти повече, само защото го купуваш от моден бутик?

По принцип съм съгласна с теб, че цените са много надути, особено в частните клиники, но пък наистина всеки сам си решава. Ако за един е важно да спести от раждането, за да купи разни необходими неща за бебето, то за друг е важно да се чувства комфортно и спокойно в този важен момент. И в крайна сметка всичко опира и до възможности. Не виждам нищо лошо в това, ако някой има нужните средства да ги отдели за свое удобство и спокойствие, вместо да седи при хлебарките и да развъжда стафилококи Peace

# 277
  • Варна
  • Мнения: 289
Добро утро, момичета ..
днес е петък и съм на кеф, а другата седмица е наистина последна и понеще ще обучавам колегата си мисля ако е възможно даже да не спазвам съвсем работното време .... Mr. Green Crazy
Момичета от Варна, много сте сладки - и тези които познавам и другите които само виртуално познавам .. Нямам търпение да се видим!!!
 Mr. Green ра2, след като си ориентирана, защо се палиш? Частните болници насила пари не взимат.

Именно, който не иска Вип условия не плаща и минава по ЗК  Rolling Eyes
Не е задължително да плащаш ...
Аз ще си платя защото предпочитам да ми е уютно и удобно, не ми се тъне в мизерия точно в този момент от живота ми... Иначе не ринем пари с лопата и буквално си ги събираме от заплатите от както съм забременяла, но смятам че си струва ..

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 11:03 от Vessi_to

# 278
  • Мнения: 235
Аз, здраве и живот ще раждам в Ла Пас, университетската болница на Мадрид newsm78. Ако знаете колко ми  е шашнато. От една страна - страхът от раждането, от друга - езика. Кой знае какво няма да разбера  newsm78. Ще се надявам всичко да е наред и мъжа ми да е с мен. Искам на това раждане да присъства Laughing. Но и тук позволяват присъствие само на нормално раждане. Всичко ми е свито от страх. Защо ли така? newsm78

# 279
  • Мнения: 223
Става дума за предварителни представи за нещата, а не толкова за изисквания. Просто мразя търговията в здравеопазването, това е. Да, в магазина хляба струва пари, ама какъв е смисъла за същия хляб да плащаш с десетки пъти повече, само защото го купуваш от моден бутик?

Да, точно така. Можеш да си купиш чанта Прада, можеш да си купиш и обикновена чанта. Нали никой не те кара насила да си купиш чанта Прада за куп пари? Зависи какво искаш в крайна сметка. В частната болница се предлагат пакет услуги, които включват много неща:

Пък едва ли при избора на болница някой се интересува точно от какво меню ще си избира яденето, има други екстри, които частните болници предлагат и които ги правят желани - вниманието, свободата да изразяваш желанията си, комфорта като цяло. 

Виж колко хубаво е обяснено от Донка. Та, ако не ти допада идеята да даваш пари под масата в държавната болница - това е съвсем друг въпрос, на това аз му викам търговия със здравеопазването, даже и незаконна. Но да се казва, че в частната е скъпо, еми ЧАСТНА, е... кое му е странното, издържат се сами, плащат добре на лекарите си, няма корупция.

# 280
  • Мнения: 108
Здравеите момичета,аз се връщам от Бг като г-жа вече.На 05.04 имах сватба в Пловдив и много ми се ще да пусна малко снимчици ама не зная как Embarassed.Ако някой може да помогне и да ми каже......... Hug.Имаме момиче-искам си розовия биберон Grinning

# 281
  • Мнения: 108
Таткото май не е очарован,чакаше да види пишле,ама.........каквото си посееш,такова ще жънеш  Naughty

# 282

Общи условия

Активация на акаунт