EUROVISION 2008

  • 15 899
  • 533
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 7 887
Лека нощ и от мен. Догодина по това време пак ще си пишем.

# 481
  • Мнения: 4 111
Пийнахте вие, ама представете си колко водка се унищожава в Русия в момента  Mr. Green

Лека нощ и от мен! 

# 482
  • Мнения: 11 607
Дали би ни вървяло догодина в Русия? Братушките дали ще ни пуснат нещо? Да командироваме кака Деси от сега за опознаване и разузнаване......

Не, не е честно това, което направихме с Германия.........И после на какво отгоре ще се надува една от певачките им? Не ща да я гледам ...Ако можех да я делийтна от екрана като дават МА...........И пак съм на мнение......Йоанка имаше шанс за повече от 14 точки.......

На 2 и 3-то място кои са?

Лека нощ девойки и момче! Беше ми приятно с вас!

Чак сега осъзнавам колко много е било нашето 5-но място миналата година......И как бяхме на крачка само от 4-то.....Митре ле, йееееееееее.......

# 483
  • Мнения: 721
Пийнахте вие, ама представете си колко водка се унищожава в Русия в момента  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Поне не гледахме финала със свито сърце за нашите...

1. Русия
2. Украйна
3. Гърция
4. Армения
Турция, Норвегия май следваха. Още не са излезли на сайта.

Лека и от мене!

# 484
  • Мнения: 1 610

Иначе аз съм доволна Германия има 14 точки. Чудно ми е Люси дали поне ще каже едно Благодаря. Ако не  бяхме ние щяха да имат 2  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Това вече го призна германския коментатор на постпартито. Освен това обеща: "Европа тази вечер ни бихте ужасно. Но къде ще си върнем? ...Къде ще си отмъстим? ...На европейското."

# 485
  • Мнения: 11 607

Мечтиииииии...........................

# 486
  • Мнения: 167
Лека и от мен и сладки сънища... Hug

# 487
  • Мнения: 577
Много ме е яд че Норвегия не постигнаха успеxи Crossing Arms.Много ми хареса песничката им!
Айде лека нощ и от мен  bouquet

# 488
  • Мнения: 3 835
Има ли някой буден?

Кой беше шампионът по фигурно, който излезе с Дима?

За протокола - най ми харесаха песните на Грузия и Израел. Предлагам вече съседския вот да се оценява наполовина. Че от Русия и Сърбия няма да се премести Евровизията.

# 489
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 682
Лека  bouquet
ще върнат те, бирата само Mr. Green

# 490
  • Мнения: 343

Кой беше шампионът по фигурно, който излезе с Дима?

 

Евгени Плюшченко (може да не ми е точен правописът newsm78).

# 491
  • Мнения: 2 786
Е ква стана тя - делиха ги, триха ги, гониха ги - да не се гласува по емигрантски принцип и кво - нанайци. Пак е по тоя принцип Joy и по съседски Joy

Много ясно Simple Smile
На мен много ми харесаха как гласуват скандинавските страни и руските "сателити" - милото позна кои държави ще вземат 8,10 и 12 за почти всички скандинавски и рускоклонящи държави  Joy
Лично аз най-много се смях точно на съседското гласуване между Норвегия, Швеция, Финландия, Дания и Исландия.
Тези петте винаги си вървят комплект и се гласуват една друга с малката разлика, че този път Дания и Норвегия си размениха по 12 точки, като по принцип 12-те отиват за Швеция  hahaha
Много се зарадвах, че Норвегия не даде никакви точки на Гърция и на Германия (поне доколкото си спомням вота им).
И АДСКИ много ме е яд, че България даде най-много гласове за Германия.
Групата не може да пее наживо, а нашата "германка" пя най-кресливо и фалшиво от всички!
И накрая да получи 12 точки след всички гнусотии, които каза за България - СРАМ и ПОЗОР  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Поне останаха последни (доколкото помня), където им е мястото  Crossing Arms

Норвежката песен завърши на 5-то място, нали?
Или пропуснах нещо ...
Достойно представяне за качествена певица и качествена песен Simple Smile


Сега видях на сайта на Евровизия, само ние и Швейцария сме гласували за Германия.

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 02:42 от щастлива

# 492
  • Мнения: 721
Излязоха всички резултати от гласуванията

Финал

Полуфиналите са от един линк http://www.eurovision.tv/page/home

Оказва се, че сме били почти на косъм от класиране на финал - на 12то място с 56 точки, за нас са дали
8 - Кипър
7 - Македония
6 - Франция  Shocked, Турция, Украйна
5 - Исландия  Shocked, Сърбия
3 - Унгария
2 - Малта, Беларус, Чехия
1 - Португалия, Латвия, Литва, Хърватска

Като цяло имаме точки от почти всички, 10то място е било за Швеция с 54 точки  Shocked Shocked Shocked, а парадоксално Македония е на 11то с 64!!!

Т.е. Швеция е взела по-малко и от нас и от Македония, пък отиде на финал, нещо не е в ред  #Cussing out, да си оправят таблиците  #Cussing out


Последна редакция: нд, 25 май 2008, 08:52 от DaniMax

# 493
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз съм много разочарована Confused. Преди две години песента на Дима беше много по-хубава и не стана първи. Чудя се, колко ли гласа му донесе известността на Плюсченко и на цигуларя  Thinking. Ако не беше спечелил следващият път сигурно щяха да включат някой от предишните си президенти. Руска работа, трябва на всяка цена да са първи.

# 494
  • Мнения: 6 910
Таблицата е вярна, но отгоре има едно уточнение, за което и аз не знаех:
"The top-9 of this Semi-Final qualified through televoting. In line with the Rules of the 2008 Eurovision Song Contest, the 10th qualifier was the highest ranked contestant in the back-up jury vote who did not qualify for the Final. Therefore, Sweden qualified for the Final and, as such, is ranked 10th."
Или казано иначе, според новите правила само първите 9 се определяли от зрителите, а 10-тият от жури.

Общи условия

Активация на акаунт