Кога започнаха вашите бебчовци да казват срички

  • 1 889
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Преди една седмица започна упорито да казва дя-дя-дя и това по цял ден. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 103
Ох не си  спомням вече  newsm78 но маи към 4-5 месеца каза та-та  Joy

# 17
  • Мнения: 2 374
Някъде към 5-6месеца май беше първо ба-ба,после да-да,та-та и сега най-сетне е на вълна ма-ма Wink

# 18
  • Мнения: 630
На 4,5 месеца казваше мама.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета вие сигурни ли сте за написаните месеци????
В отчетната ни тема има за сега САМО 1 проговорило бебе с думата дя-дя. А все пак вече всички почти гоним седмия месец.
Все си мисля, че нещо се бъркате. Та чак и 4-ти месец  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 627
Аз съм сигурна, защото и водя  дневник Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
meggyv - в сричките няма абсолютно никакъв смисъл все пак, за това не бих го нарекла проговарянеPeace За София съм сигурна, че беше в началото на петия, ако не и малко по-рано.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Май към 2 - 3 месечен беше...

# 23
  • София
  • Мнения: 518
От около месец все повтаря да-да,а когато се разплаче за нещо все казва не-не Laughing само няколко пъти досега е казвала "ма",но цели думички като мама,баба, тата не е казвала до сега Sad

# 24
  • Мнения: 78
6-ти месец каза та-та.

# 25
  • Мнения: 630
Момичета вие сигурни ли сте за написаните месеци????
В отчетната ни тема има за сега САМО 1 проговорило бебе с думата дя-дя. А все пак вече всички почти гоним седмия месец.
Все си мисля, че нещо се бъркате. Та чак и 4-ти месец  newsm78
Абсолютно съм сигурна. Както съм сигурна, че в момента почти на 2 години още нищо не говори, освен отделни думички. Едното не е никакъв показател за другото.

# 26
  • Мнения: 9 814
В края на 5-ия началото на 6-ия каза "ма-ма" и "та-та"

# 27
  • Мнения: 8 230
Наоколо 4 месеца викаше а-гу-гу. После смени с ба-ба, дя-дя, ма-ма, та-та, ко-ко. Вече е на почти година и половина и знае само някои думички. За съжаление "мама" и "тате" не са сред тях. На всички вика "бабо" и "како".  newsm78

# 28
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Моето бебе на 1,5 месеца викаше мамоооооо,гладна съм ShockedШегувам се,но ми стана смешно.Вярно е вика от време на време бабабаба,ама това не е него смислено де.Рано е още за проговаряне. Peace

# 29
  • Мнения: 195
На четири месеца започна с "ба-ба", после като му омръзна мина на "маммм" и на "да-да", а от няколко дни прави нещо изключително забавно - издава един звук с устата точно като припалващо трабантче. И го прави мнооого често вече.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт