Пей с мен! - втора тема

  • 22 004
  • 581
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 4 435
Абе 1000лв не оправят нито един от тях.Иначе щяха да дадат 30 пъти по 1000 и да спечелят.И аз се ядосвам,че Миро спечели и не вярвах да е възможно,но ето одеве разбрах,че баба ми и дядо ми са пуснали около 15смс-а точно за тях,заради детенцето.Едва ли са единствените,а както знаем и лапетата доста пускаха за тях.

# 571
  • София
  • Мнения: 2 020
Даа, май излезе доста умен хода на Миро да избере детето-чудо Дивна...
Иначе те не бяха и моите фаворити.

# 572
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ние тук не сме представителна извадка. Затова толкова често анкетите не отговарят на реалните резултати в тв предавания.
На Кали наистина ще и е кофти, щото много парички инвестира в заданието ..  Mr. Green Ама си лъсна имиджа  Mr. Green

# 573
  • UK
  • Мнения: 3 959
Именно. Не всеки сто (примерно) човека са представителна извадка. Ние можем да сме представителна извадка от форумките в БГ-Мамма, от майките от 20 до 35 (примерно, да не се обижда никой, моля), на майки с деца от годинка до четири (пак примерно, разбирате какво имам предвид), но за целите на една представителна извадка трябва да има (първо) повече мъже, хора с различно образование, хора с различни професии, колко от вас са хигиенистки (пак примерно), колко 12 годишни има, колко 60 годишни, колко пенсионери, колко ученици, колко безработни и така нататък, като тези неща естествено се определят малко или много от вероятната аудитория на предаването.

И освен това, бъркате ако си мислите, че малките гласуват за Дивна. Тяхната философия обикновено е обратната - по скоро не я харесват.

# 574
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Само с последното не мога да се съглася Wink
Според сведение от пубертетката в къщи, повечето от техния клас са гласували за "Дивничка и Миро", щот' са били "сладки"  Mr. Green
А сега де  Joy

# 575
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ми по сведение на моите егмонтци "офф, тая офца Дивна там с конската й физиономия". Simple Smile Явно са фифти фифти там. Simple Smile

# 576
  • Мнения: 721
Това, че Кали падна от 1во до 4то място наистина ми изглежда съмнително. Ама да си съчинява сега, че Слави и Миро били заедно и комбина - не й прави чест.

Мене много ми хареса Кали, защото беше много "куул", държеше се естествено и мисля, че е готин човек. Като певица определено отстъпва на класиралите се на 3то и 2ро място.

Ами прежалих го и Пей с мен, да е честита наградата на победителите, добре направих, че не гласувах на финала. Тази година нещо фаворитите ми при гласувания се дънят в последния момент  Laughing Laughing Laughing

# 577
  • Мнения: 179
За съжаление и аз мисля, че е уговорено.В първия кръг преди да отпаднат 4те двойки пуснах смс за Деси и за секунди ми върнаха, че ми благодарят, че съм ги подкрепила.За финала пуснах още 2смс за тях, но нямах обратен отговор получих отговор чак сутринта без до потвърдят за кого съм гласувала. #2gunfire

# 578
  • Мнения: 603
Е как така Кали не е получила един глас. Аз пратих СМС. Да но още не е пристигнал отговор - никакъв. Нито за Деси, нито за Кали.

# 579
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе то и аз пратих 2 СМС-а за Наско и Ива, ама бяха на последно място  Mr. Green
Теории за конспирацията има след всяко реалити. Истината е, че един печели,
а другите трябва да се възползват от момента.

# 580
  • Мнения: 1 005
Изпратих доста смс-и за Иво Гюров и Яница, но ните един не беше приет от системата им, та цяла нощ получавах безумни отговори от рода на:гласуването за първият етап от надпреварата приключи, благодарим Ви че гласувате за своя фаворит и т.н. разбира се пробвах да видя дали, ако пусна за някои друг ще ми примеме смс-а и честито за Миро приемаше.Просто няма как да се съглася, че всичко си е било нормално!също така ми върнаха много повече отговори, отколкото смс-и бях изпратила, понеже си записах колко смс-а съм изпратила и после сравних бройката с отговорите-резултата беше, че са се объркали някъде с 70 смс-а.Такаче слагам край на тъпите реалити формати, ако ще да участва папата Joy или някои друг мои приятел никакво гласуване!

# 581
  • Мнения: 681
Аз никога не съм пращала СМС-и в подобни предавания,защото знам,че всичко е нагласено.
Всички пееха много добре.Всички бяха професионалисти.Но най-много се открояваха Иво Гюров и Яница,Деси и Мелинда,Марги Хранова и Севинч,Каролина и Павел,Софи Маринова и Кали.
Миро също пее много хубаво,но според мен не трябваше той да спе4ели.Всичко беше предварително нагласено.

Общи условия

Активация на акаунт