Да го пускам ли сам в България?

  • 7 944
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 11 315
Ве4ерница твоите са 2,едното от които и говори бг,а ако сина ти беше сам и не  разбираше езика newsm78
Първият път щерката беше на 2 г. като я оставих при баба и. Писах по-назад в темата. Но и двамата разбираха български.

# 106
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Особенно злобата ми е непотянтна...



Ше го у4иШ ли и да пиШе детето? Rolling Eyes



Ше го у4ат в у4илище... Rolling Eyes

А ти кога Ши  сЪ нау4иШ да не пиШеШ с  големи букви Ш в средата на думата  и  да слагаШ  буквата Ч вместо тези 4-ки .... Rolling Eyes


някои пиШем от работа и не можем да си сменяме клавиатурата, или да си инсталираме кирилизираЩи програмки на служебния компЮтър.
струва ми се елементарно за разбиране.
не толкова елементарни са грубите правописни греШки.
освен този практи4ески проблем, какво смеШно видя в моите писаници? ooooh!


не виждам какъв е проблема най голямата ми дъщеря пише и 4ете на 4 езика,средната на 3,но от догодина и тя запо4ва с френския така  4е и за нея ще важи същото-а м/у другото на бг ги нау4их да 4етът и пишат когато бяха на преду4илищна тук-т.е на 5 години- на тази възраст  4етяха и пишеха на 2 езика и запо4наха с 3ти-не виждам нищо странно в това
ЧервеноВинце -хайде да не обръщаме темата в друга насока-поне аз не виждам това какво общо има с децата newsm78/извинявам се 4е се намесвам в спора/


dtti, никакъв проблем  Peace
спокойно ми е сега, 4е в у4илиЩе Ще ги у4ат децата на 4ервенотоВинце, 4е ми беШе притеснено. Laughing

# 107
  • Мнения: 3 674
...............
освен този практи4ески проблем, какво смеШно видя в моите писаници? ooooh!



Веднага давам пример...




  А, я да ви питам (някой ако иска да отвори нова тема за това), на какъв език мислите?

 



аз пък се 4удя какво се 4удиШ. с кой да говоря на български, бе жена?  Shocked



След точка, първата дума започва с голяма буква...ето ти  граматически пример.  Rolling Eyes

Айде оправи си граматиката, че после се присмивай на другите... Naughty

# 108
  • София
  • Мнения: 2 686
Ако обичате, караниците на лични! Благодаря!

# 109
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
...............
освен този практи4ески проблем, какво смеШно видя в моите писаници? ooooh!



Веднага давам пример...




  А, я да ви питам (някой ако иска да отвори нова тема за това), на какъв език мислите?

 



аз пък се 4удя какво се 4удиШ. с кой да говоря на български, бе жена?  Shocked



След точка, първата дума започва с голяма буква...ето ти  граматически пример.  Rolling Eyes

Айде оправи си граматиката, че после се присмивай на другите... Naughty


няма да си губя времето, някои неЩа си имат при4ина, нейсе  ooooh!

Ако обичате, караниците на лични! Благодаря!

приклЮ4их, обеЩавам  Stop

# 110
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
оф: ЧервеноВинце,
преди години случайно се запознах с една българка, която живее от много години тук. След първата си среща с нея и децата, се прибрах емоционално много тъжна, защото децата не знаеха български и не можеха да общуват с баба си ( която живее тук). Споделих го във форума и бях нападната почти по същият начин, като теб. Интересното беше, че нападанието дойде от хора, които се припознаха ( явно) в тази българка. Разликата е, че аз се оттеглих от темата, което ти препоръчвам и на теб.
Подкрепям становището ти и се надявам един ден да бъда като една друга позната, чието дете говори перфектен български и холандски на 5 годишна възраст. И никога няма да забравя, когато един братовчед си доведе 40-годишната дъщеря, която никога не беше идвала от Америка, и тя говореше прекрасен български, което й позволи да общува свободно с роднините си.   

# 111
  • Мнения: 3 674
Калинка...радвам се и ти благодаря за поста!   bouquet

 Не ми пука, че някой ме нападал тука...Аз казах каквото имам да кажа относно майките, които не учат децата си на майчиния език.

Само едно мога да кажа...горките деца!

А пък нека си ме нападат, пенят и подскачат някои тука... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт