Вървяли ли сте по ръба?

  • 3 658
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 67
напуквал се е...нищо не е ставало
... сега пак  .. правя опити да изляза на повърхността, но "някой" (недоброжелател) ми е стъпал на малките пръстчета и ми пречи  да се изправя...

# 61
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Точно по ръба, в смисъла, който си уточнил, не съм вървяла.
В момента обаче вървя по много тънък лед и се надявам да не се счупи, преди да съм стигнала до другия край.

# 62
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Вървя ли ли сте по ръба?  А да сте стъпвали по тънък лед? А да сте се плъзгали по "наклонената плоскост" ?
А да сте падали при това упражнение? 

 Rolling Eyes Не си спомням , а щом е така,значи не съм - не съм почитател на рисковете  Hug

# 63
  • Мнения: 919
Да,но беше отдавна
Старая се да не го правя вече Simple Smile
Дори съм играла на гоненица върху един покрив доста пъти/съвсем сериозно/ като малка,сега се чудя как съм останала жива Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 077
не

и ми е уморително да ходя по равно

вплетена съм в толкова мрежи и не искам да знам коя може да се скъса, ако падна

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
не
и ми е уморително да ходя по равно

 Joy Joy Peace

# 66
  • Мнения: 13 512
Целият ми живот е бил на ръба, продължавам и до днес. Падала съм, естествено, но много бързо съм се съвземала. Иначе не си представям живота- скука, без адреналин.

# 67
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Целият ми живот е бил на ръба, продължавам и до днес. Падала съм, естествено, но много бързо съм се съвземала. Иначе не си представям живота- скука, без адреналин.

това все едно аз съм го писала ....................

# 68
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Доколкото съм пробвала да минавам оттам, от където се минава (след надписа ИЗХОД от пубертета), все се губя. Даже надписа не съм видяла, може и да не съм излязла. Опитите ми да се движа по равното ме задушават с липсата на болка и радост. Не искам да ми е лесно и безразлично, макар приятно и сигурно. Ще ми се изпържи мозъка и ще си счупя главата, и както зная, че не са правилни нещата, които върша, така съм убедена, че съм права поне в избора си да имам избор.
 Вървяла ли съм по наклоненото? 'Де да знам.

# 69
Аз постоянно ходя по ръба и незнам как се бих се 4уствала ако бях по разли4на!

Общи условия

Активация на акаунт