Въпроси: Отгога мога да давам?

  • 996
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Недостигът на пари е ужасно нещо, особено когато става дума за детето SadИ аз съм била студентка, и аз знам за какво става въпрос...Но - дали излиза по-евтино лечението на една евентуална алергия Rolling EyesДай боже да не се стига дотам, разбира се!Но винаги превенцията на едно заболяване излиза по-евтина от лечението му!Винаги!

Много вярно. Не трябва да се рискува!!!

# 16
  • Мнения: 4 915
.............Но винаги превенцията на едно заболяване излиза по-евтина от лечението му!Винаги!
Много вярно. Не трябва да се рискува!!!

Подкрепям. Когато става въпрос за здравето на детето, не би трябвало да гледаме кое ни е по-евтино.

А относно горните въпроси:
Аз Данон не бих давала, няма значение дали е бебешки.  Crossing Arms
Кисело краве мляко - към годинката ще дам.

Относно месото - имах намерение да го въведа към 9-10 месец, но се оказа, че дъщеря ми има граничен хемоглобин и й дадох за пръв път на 6,5 месеца. Преди това проучих няколко материала по темата из чуждестранни сайтове - месото може да се въвежда като втора-трета храна подред.

За бисквитите - аз още не давам. Тези Плазмон май се дават по-скоро за разнообразяване на менюто. Иначе домашните пълнозърнести каши са много по-полезни и здравословни. Бях купила едни оризови бисквити, но се оказа, че са с твърдостта на пресовани пуканки и Мариела лесно ги раздроби с джвакане, та не й ги предлагам повече, защото ме е страх от задавяне. Иначе и други съм виждала - безглутенови, има ги по диетичните щандове. Засега обаче си предлагам домашна каша на детето.

Общи условия

Активация на акаунт