ПЛЕВЕН - 51

  • 19 308
  • 285
  •   1
Отговори
# 90
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Момичета,дайте идея за подарък на 4 годишно момченце и да не е кола с дистанционно Simple Smile

# 91
  • Мнения: 5 026
Май имам известие от Редута-пусках на 9.04. Пише да ида в клона на Сторгозия, даи ще да е то? До 2кг. е, та може и да се радвам.

Слагам една анкета по молба на ZE - тя ще обясни по-подробно за какво става въпрос  Peace

# 92
  • Плевен
  • Мнения: 3
здравейте,
анкетата я пускам, за да си направя свое проучване относно предпочитанията на родителите как им е по-интересно да гледат направените филмчета на техните съкровища-монтирани или суровият матерал.
Аз предпочитам суровият материал, но съпругът ми (който не е обективен, защото това му е работата), се опитва да ме убеди с това, че по този начин се избират само най-хубавите моменти и не се губи време (и нерви напр. ако забравиш камерата включена).
Донякъде и той е прав, но все пак ...
и тогава се запитах хората, които нямат програми за монтаж как биха предпочели.
благодаря предварително за отговорите, ако искате напишете и по някой ред.
поздрави,
зина

# 93
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ako правилно съм разбрала,аз предпочитам да не са обработвани. Имам 2 от кръщенето и от общия ноемврийски рожден ден.  Но пък защо да нямате и двата варианта,след като ще го прави мъжа ти. И двамата ще сте доволни Hug

# 94
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз също предпочитам суровия материал.

# 95
  • Плевен
  • Мнения: 973
Предпочитам суровия материал.

Според мен въпроса за анкетата, трябва да е по-ясен, да ме извини авторката на въпроса, но отговорите могат да се тълкуват двуяко във вида, в който в момента е зададен.

# 96
  • Мнения: 220
Здравейте,
аз също неразбрах въпроса,помислих че става въпрос за някакви анимационни филми Embarassed.
Но ако става въпрос за филмите на които сме снимали детето с нашата камера-суровия,не за друго , а защото не съм виждала обработени , а сами неможем да си направим ,така че оставаме на вариант 1.

# 97
  • Мнения: 1 955
Общо взето не правим много филмчета, още по-малко ги гледаме. Поне тези от сватби, кръщенета, не съм ги и гледала.
Отговорих с "не мога да преценя", защото зависи и от качеството на монтажа. Тънка е границата, която може да съсипе или направи страхотно филмчето.

# 98
  • Мнения: 22 518
Предпочитам да е обработено и да гледам хубавите и интересни моменти. Много мразя да висна пред ТВто и да гледам 3ч филм, от който има точно 15-20мин, които си заслужават.

# 99
  • Мнения: 1 196
Зависи от монтажа. Хубаво ще е да има и кратък филм с избраните моменти, и цялата версия. И понеже разбрах че става въпрос за професионална работа, мисля че ще добре да се питат индивидуално клиентите. Отговорих, че не мога да преценя   newsm78

# 100
  • Мнения: 5 026
Промених опциите на анкетката така, както ми писа Зина. Ако има - коригирайте се  Peace

# 101
  • Мнения: 872
Здравейте  Simple Smile
Влизам на бързо и отивам да спя  smile3524
Честито бебенце на Криси,живо и здраво да й е   bouquet
Честити Рождени дни на Крисуна на Сиси и Радост на Пешко! Да са красиви и умни мадамите   bouquet И честит прощъпулник на Крисуна  Grinning
Мерси за пожеланията за Цветница  Simple Smile
За анкетата - отговорих с обработени,въпреки,че в суровия материал се хващат по-непринудени моменти.
Зинче,вземи та се обади когато си по-свободна да се видим,че се забравихме вече  Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 9 892
Привет,момичета!Прибрахме се по живо по здраво. Grinning
Добре дошли на новите момичета! Hug
Днес в градината се ядосах много-чак сега разбирам,че за утрешния празник искат народни носии за момиченцата.За Бубка ми бяха казали в групата,още миналата седмица залепиха обява.Обаче в на Мими групата нищичко.И аз реших,че за най-малките не искат.Та сега търсим носия.За Бубка не намерих,за Мими също нямам.Ако имате-помагайте. Grinning
Аз пак имам проблеми с гласа,за втори път този месец.Без никакви други симптоми.Пих калциев глюконат и вече мога да говоря.Обаче в неделя почти не можех дума да продумам за радост на Ангел. Mr. Green
Ааа,и да се похваля-вчера за първи път си направих домашно кисело мляко.Опита е повече от успешен.Взех си от баба от Враца домашно овче мляко и го ползвах за закваска.Имам още много,тъй че ако някой иска..

# 103
  • Мнения: 2 070
Яна се разболя. От два дни с мн обила хрема *от която и покашля отвреме на време* и тази сутрин се събуди с болки в ухото и сега спинка с температура, от тази ниската. Ако усети, че не съм наоколо и се разпищява, като малко бебе, иска да лежа долепена за нея. Много е горкичка. Чета една книга за народна медицина и вътре пише да не се слага олио в ухото, а дървено масло леко затоплено. Такова разбира се нямам.

Вие с какво облекчавате болките в ушенцата? Ако имам нещо под рэка да действам преди да отидем на лекар, че нашата е следобед.

Валенце, имам две носии, може би по-голямта ще стане на Мими, че малката едва става на Яна и тази година ще и е за последно с нея. Ако искаш да ти ги дам да пробваш, само кажи как ти е най-удобно - може да минеш до Поликлиниката около 13ч или по-късно да ми звъннеш, знаеш, че съм близо до Грета - може да изляза да ти ги дам...Няма как да се разкарвам с болна Яна до по-далеч.
 

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 11:32 от ДеЩоВиди

# 104
  • Мнения: 2 070

За втасването и печенето изпозвам еднократни алуминиеви форми. Предполагам, че и тук по магазините има такива /различни големини и форми/.

 Как не съм се сетила  ooooh! Вчера се разчекнах от миене и сменяне на тави  Crazy

 Божидар е при д-р Владимир Гатев, 2 ДКЦ.

 Лек и слънчев ден на всички  Hug  Предстои ми голяяямо чистене  Whistling

Що не мислите за природата бе хора? Нито ще тръгнете та ги миете тези форми и да ги хвърляте разделно, ако изобщо се и рециклират в БГ. Тави се мият толкова лесно със сода, оцет или лимон...и всевъзможни препарати...

За филмчетата - повечето хора правят любителски филмчета с телефони, фотоапарати или камери - съответно и не са толкова дълги - в този случай предпочитам суровия материал. Но ако ми снимват сватбата, кръщенето и всякакви други събиетия с наличие на много участници - най-вероятно ще предпочета да имам и едно по-кратко видео с подбрани моменти, а суровият материал ще искам да си запазя също. Също така - нямам програми за обработка и не мога да работяс тях... Яна има ужасно много клипчета правени с апарат, нормално качество. Искам да си ги качвам в нета, но дори не знам как да ги конвертирам, компресирам и там както се нарича, та си седят на компа...в суров вид, а и са кратки, ако тр си правя монтаж  от смешки да речем ще трябва професионалист да го прави.

Последна редакция: вт, 22 апр 2008, 11:29 от ДеЩоВиди

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт