Говорещи кърмачета

  • 62 870
  • 769
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 441
Ех,че сладка тема!
И ние все още не говорим много,само като му се прииска да суче казва па-па с устенца  Hug

yosarian ,с тази пица ме скъса! JoyАма как само си го измислила  Hug

# 31
  • Мнения: 481
 Стела обича да сменя гърдите на всеки 30 секунди с думата "дугата" и с толкова смешна интонация, че с баща и падаме от смях. От известно време я уча като си иска нещо да използва вълшебната думичка "моля". Една нощ ме дърпа за ръкава и мрънка "аааам-аааам", но на мен зверски ми се спи и не мърдам. След няколко неуспешни опита, се надвесва над мен, целува ме с най-влажната (разбирайте оплюнчена) целувка и казва с нейната си интонация "Мами, дай мако, моля", и след малко "Още мако, моля". Как да не му дадеш "мако" на детето  Laughing.
Другия номер е да ми бърка в деколтето и да ми пипа гърдите, докато се смее с най-звънливия глас на света и цвърчи "ам-ам". В такива моменти, баща и казва, че за нея раят е някъде там по средата (между на мама циците).

# 32
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Смях се с глас направо  Joy Моето кърмаче е малко още за бисери, затова се записвам да се смея с вашите  Hug

# 33
  • Мнения: 6 441
lady di ,толкова мило ми стана докато четях поста ти  Hug Как наистина да не му дадеш "мако" на детенцето!  Hug

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
целува ме с най-влажната (разбирайте оплюнчена) целувка и казва с нейната си интонация "Мами, дай мако, моля", и след малко "Още мако, моля".

Ех, че мило Grinning

# 35
  • Мнения: 3 929
Ох, голям майтап с малките цокаджии!
Реших аз да го отбивам, поне за обедното приспиване да не го кърмя като начало. Казвам му, че циците вече нямат мляко. А той ехидно ми се усмихва, отива в кухнята и след малко ми носи кофичка с кисело мляко - "Ето, мамо, има, има! Слагай!" Да тбележа, че той наистина вече говори много добре.
Когато си легнем тримата - Тони, тати и аз и Тони се готви да цока, баща му започва да го "дразни" и казва: "Тази е на тати! Другата е на Тони.", а детето:"Не, и двете мои са! Не на тати!", а баща му тогава го пита:"Ще ми дадеш ли едната?", и детето казва: "Ето, тате, цокай."
И пак покрай отбиването му обяснявам, че вече е батко, че само бебетата цокат и т.н. И сега, когато иска да си поцока, ми вика: "Мамо, искам цициииии." Давам му, а той: "Искам като бебе", т.е. да легне в мене като бебе.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Преди 6-7 месеца ми беше казала "няма мляко, трябва да купим нови цици от Варна" (не живеехме във Варна тогава.)
Сега отчаяно искам да отбивам и ми се моли много трогателно "Дай да посуча само пет минутки!"  Tired

# 37
  • София
  • Мнения: 1 877
Давам му, а той: "Искам като бебе", т.е. да легне в мене като бебе.

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Набързо да се включа и аз ...

Та и Елито смята, че има 4 цици ... и много се ядосва ако не ги намери .....

Понеже тя суче като новородено , когато сме заедно и в моментите, когато имам мнооого ангажименти се мажа с паста за зъби  - детето гледа отчаяно и казва "Болни!" .... а след това като се измия - "Работи!"  Crazy - та сега като си ляга вечер пита дали работят  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 467
ми се моли много трогателно "Дай да посуча само пет минутки!"  Tired
Hug
Моето пък  "само повината цокам, мамо" (само половината щяла да цокне) , когато законтря някой път.

# 40
  • Мнения: 3 595
Едното се отби, преди да почне да споделя бисери на 1г 3м, другия още е малък, но е забавно  Mr. Green

# 41
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Запис за страхотната тема.Майка ми му казва,че вече е голям и не трябва да суче,а той отговаря "не,не Марти не голям, Марти бебе".
Много често след като се е насукал ми пуска блузата и казва "Марти пил мако,ммм вкусно мако,айде мамо папу спи има мноого мако".
Когато ми е сърдит и го питам обича ли мама той казва "Марти не обича мама,Марти обича папу,айде мамо Марти гуш папу/при което ги гушка и целува/"
Действително са много забавни говорещите кърмачета.

# 42
  • Мнения: 2 829
Онзи ден умрях от смях-минахме покрай една витрина, на нея манекен-бюст със сутиен. Беше сложен на пода и се падаше точно на нивото на очите на маймунчо. Той ми го сочи и с усмивка констатира "тука има суки!" след което се обърна към мен и каза "сукитееееее, едо гиииии" и ме посочи Joy Joy

# 43
  • Мнения: 822
Ох,  Laughing голям смях.

И ние се записваме при вас, въпреки, че другия месец се каня да я отбивам госпожицата.
Тя ми казва: Моля те мамо, икам цука - и ме гледа с мил поглед. Разпитвам я - Топло ли е млякото, сладко ли е - да.

Много смях пада,но и ние без цука не заспиваме, където и да сме и изпадаме често в неловки ситуации  Embarassed .

# 44
  • София
  • Мнения: 1 877

Много често след като се е насукал ми пуска блузата и казва "Марти пил мако,ммм вкусно мако,айде мамо папу спи има мноого мако".
Когато ми е сърдит и го питам обича ли мама той казва "Марти не обича мама,Марти обича папу,айде мамо Марти гуш папу/при което ги гушка и целува/"

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт