за фалита на една банка

  • 46 278
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 309
Ооо, Селинджър, твоите думи са мед за ушите ми Simple Smileимам усещане за дежа вю Simple Smile а срива на борсата, за който споменаваш го усетихме по особено болезнен начин, приземи ни около година назад. що се отнася до антикризисния ПР, не е задължително да сработи, ама и ние маркетолозите трябва да ядем все пак Simple Smile

# 211
  • Мнения: 274
Дейзи, и в бг-мамма има тема за борсата. Не знаеш ли? Аз спрях отдавна да пиша в инвесторския форум, защото се напълни с олигофрени и тези които чуват петлите изчезнаха като парите от сапард Simple Smile Жени да си говорят за борса е поне секси. А олигофрени да се надлъгват кой по-велик е само губене на време. Затова се прехвърлих тук, но покрай борсовата тема, се зачетох и в други, та така Simple Smile

# 212
  • Мнения: 2 631
Напълниха ни кошниците на 10.70 а сега си ги купуват на 6.50. Терикати,а Simple Smile

тъй, тъй  Whistling И аз си напазарих от тези нива
Селинджър, а на форекса фен ли си?  :lol:

# 213
  • София
  • Мнения: 1 456
Нали щяха пресконференция да дават в 16,00 ч!?  newsm78

# 214
  • Мнения: 2 309
Незнаех, че има тема за борсата, Сели. Не бих писала там, защото не съм достатъчно компетентна. А и ми е писнало да слушам за борсата, защото ако се замисля почти не познавам хора, които да се занимават с нещо друго Simple SmileСлуховете около ПИБ привлекоха вниманието ми, защото е главен акционер в компанията, в която работя.

# 215
  • София
  • Мнения: 6 596
по обяд ходих в един клон на ПИБ по работа. имаше малка опашка - основно от хора, които правеха вноски по кредитите си. една леля явно внасяше голяма сума по промоционалните им депозити, защото й подариха едно от ония позлатените яйца. системата спря да работи за около 10 минути, после тръгна пак и опашчицата се стопи бързо.
не видях паникьосани спестители.
не беше така в два от другите им клонове - в централта на драган цанков имаше опашка от около 50-60 души в клон европа в дружба също е имало хора. една от касиерките в 10.30 беше ходила за още пари и коментираха, че левове е взела, ама евро не е и й били на привършване. блокира им системата за  около 10 мин. - да.  на гишетата от 10 или 12 служители само 2-3 бяха стари лица (редовно ходя там). една жена на опашката говореше, че вчера в часът на милен цветков се обадили 2-ма души да попитат за фалита на ПИБ и хората вече масово се редят за парите си. служителите са леко изнервени и се усмихват вяло. по телефона обясняват на хората, че до 10 000 лв  или равностойността им в друга валута се теглят без заявка и без комисионна, но на касите пише, че до 4000 лв са без заявка и без комисионна. положението с две думи е организиран хаос.

# 216
  • Мнения: 274
Селинджър, а на форекса фен ли си?  :lol:[/color]

Не съм. Играя само на БФБ. Повече от 3 години. Преди това само следях и четях Simple Smile
Стискате ли още ПИБ от ИПО-то? НАли знаеш - дългосрочната инвестиция е преебана краткосрочна Simple Smile

....защото ако се замисля почти не познавам хора, които да се занимават с нещо друго Simple Smile

именно, Дейзи. За това спрях да пиша в инвесторския. само чета от време на време някои от старите кучета Simple Smile

# 217
  • Мнения: 4 181
Между другото да попитам - какво се случва , ако имам кредит от някоя банка и тя фалира?


Изпращат писма и дори искат предсрочно погасяване
Много те моля не говори глупости  Naughty
Прехвърля се кредита към друга банка и се уведомява длъжника.

# 218
  • Мнения: 96
Вижте какво излезе току-що:

http://www.investor.bg/?cat=5&id=63863

А 4 ч. мина  Wink

# 219
  • София
  • Мнения: 5 775
Честно много искам да пипнат всички пуснали  и подклаждали слуха  bowuu.Много ще се кефя тогава.Писна ми от самозванковци ,които знаят всичко и разпространяват глупости.Друг е въпроса ,че има кой да им вярва.

# 220
  • Мнения: 96
Това е най-лошото - че се вярва на слухове ....

# 221
  • София
  • Мнения: 5 775
 hit Не се вярва на факти,а се вярва на съседката Спаска от съседната улица,на която Драганчо и казал.......... fight

# 222
  • Мнения: 2 631
Отивам днес в една пицария тук наблизо да си взема салатка и шефката събрала персонала си и на висок тон обяснява: "момичета ПИБ и АЛфа банк фалираха! Ако имате спестявания, бързо ги изтеглете! Затова съм ви събрала да ви кажа!"  Shocked Shocked Shocked Едното девойче плахо попита - "ами аз имам кредит в ПИБ, какво да правя?" и тя отговори компетентно - "не си плащай вноската, само ще се набуташ"  Shocked Shocked

Доста се почудих дали да се намеся в разговора или не..... не го направих, не знам....но ми стан амного смешно и после тъжно, защото е*аси акълите дето се дават  ooooh! ooooh! Tired

Прибирам се в офиса и на улицата почти същия разговор между две жени, страшна масова психоза  Sick

# 223
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Мисля, че всеки трябва да си носи отговорността за писаното и казаното! Всички сме големи хора и трябва да знаем къде, кога и колко да говорим и пишем!!
А къде изчезна Борето от съседната тема пак за ПИБ???? newsm78

# 224
  • София
  • Мнения: 2 084
Едно приятно четиво:
http://blog.peio.org/?p=1238

Общи условия

Активация на акаунт