Къде си ги слагате....

  • 5 350
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Залепвам ги на един магнит на вратата.
От вътрешната страна, де.

Когато не ги забравя да висят на пощенската кутия.

# 16
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Когато вече съм отключила е лесно - от вътрешната страна на ключалката, първосигнално. По-интересно е преди да отключа, никога не знам в кой джоб са, или в кое отделение на чантата, търся ги все в последния момент и пада едно бясно ровичкане... Мъжът ми винаги се шегува  с мен за това, че не си го търся овреме - вика ми "А! Виж! Врата! Може би, за да се отвори ще ни трябва клюююююююч!!" Crazy

# 17
  • Мнения: 9 865
На вратата, моите ключове са винаги там. Но проблемът е, че като ги пусна в чантата на излизане после пощръклявам докато ги намеря... и всеки си път си мисля, че съм ги изгубила.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Или на вратата, а ако някой си ги е оставил там преди мен, тогава в джобчето на чантата, в което само ключовете си държа.
А често по навик, когато си отключвам офиса в службата, слагам ключа отвътре и го врътвам на всичкото отгоре, после се чудя, защо никой не влиза. Crazy

# 19
  • Мнения: 606
  На една закачалка.

# 20
  • Мнения: 395
На шкафчето за обувки....винаги там са всички ключове и документи за колите.....ама ВИНАГИ....страхотен навик Peace

# 21
Цитат
На шкафчето за обувки... Оставям ключовете и се събувам...
Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Нямам идея. Винаги се оказват на различно място. Детето ги издирва от вчера. Пак съм на резервните. Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 14 654
Има един кабел, който виси от тавана откакто сме се нанесли. Придала съм му формата на кука и там си закачам ключовете.

# 24
  • Мнения: 2 131
Заключвам отвътре с тях.

# 25
  • Мнения: 1 205
От вътрешната страна на ключалката или на плота в кухнята.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Върху пианото

# 27
  • Мнения: 1 179
Ми не знам  ooooh!. Всеки път са на различно място, мятам ги някъде и после започва лудо издирване на фона на дудненето на мъжа ми естествено, като ги открия ги мятам в чантата и после майкоууу...няма намиране.  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 69
Подариха ни една много хубава поставка за ключове във форма на къща,сложили сме я на стената зад входната врата и след като влезем ключовете се закачат там.Много е яка къщичката и всеки които я види иска такава Laughing

# 29
  • на село
  • Мнения: 1 028
В момента, в който се прибера, ги мятам един Господ знае къде!
После почвам да ровя като кокошка в бунище. Откривала съм ги на невероятни места! Веднъж дори в хладилника  Embarassed Няма оправия!

Общи условия

Активация на акаунт