Сънувах.....и сега ми е много тъжно:(

  • 16 682
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
2 нощи поред - петък и събота, сънувам някакви толкова ясни и неприиятни сънища, че се будя и се налага да погледам малко телевизия за да престана да мисля за това. Първата ною сънувах ръката си, по точно само дланта си. Гледах си халката, която нося на средния пръст а тя беше счупена:( Тази нощ се борих с голямо куче а то ме хапа, и аз постоянно го хвърлях обратно през една ограда, но то па я прескачаше и идваше....събудих се защото нямаше друг начин да го надвия! От както съм станала имам някакво тягостно чувство......искам да проверя ое какво значи обаче страшно много се страхувах че ще е нещо лошо............И понеже аз действително щях да имам голям проблем ако не бях проверила ( психически може би), сега като видях и ми е направо зле. За пръстена....не за друго...........пише че означава раздяла и срдечна мъка, болест или най-лошото. smile3518
Сега ми е толкова гадно че.....се разплаках:(
Признавам си че имам проблем......страх  неописуем и постоянен от това че може би мъжа ми и детето ми ще се разболеят от нещо или че ще изгубя някой от тях. Опитвам се да не бъда суеверна.....но точно това написаното в съновника ме жегна по болното място. Сега се чувствам изключително зле. Психически. Сега чак си задавам въпроса кога ли ще е.....какво ли ще е ........Sad Ужасно е..........
За психолога и затова че имам нужда от помощ - знам. Моля по темата някой от вас ако е сънувал такова нещо да ме успокои или пък да ми каже действително какво се е случило.
какво е това гадно чувство което ме е...парализирало направо.  smile3518 newsm11

# 1
  • Мнения: 4
Кати не вярвай на сънища.
Така сама си внушаваш лоши неща.
Я погледни ведро напред в този слънчев ден.
Желая ти успех. newsm10

# 2
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
от пълнолунието може да е! и аз съм така баш от два дни, кинг направо съм го сложила в джоба по кошмарност!

# 3
  • Мнения: X
от пълнолунието може да е! и аз съм така баш от два дни, кинг направо съм го сложила в джоба по кошмарност!

 В смисъл обаче , аз не разбирам какво точно означава да сънуваш кошмари. Защото за мен това беше кошмар.  Незнам дали има обяснение на "кошмар". Сънят който ме плаши и ме кара да се събудя най-често разплакана за мен е кошмар.
П.С. Мразя я тая луна. Цял живот съм крива по пълнолуние и или немога да спя или сънувам ей такива неща.  Понякога се успокоявам с някой неща.....хващам се за това че сънищата са резултат от случващото ни се в действителността или плод на страховете ни и се успокоявам. Защото точно преди 2 дни се замислях дали да не си дам халката да ми я стеснят и да си я нося където трябва. Даже я местех от средния на безименния пръст. Обаче се отказах, защото първо и бай-важно - неискам никой да я пипа и да я реже за да я намали. Нещата със сантиментална стойност за мен не давам да се пипнат даже. И друго, че ако пак забременя или пък просто напълнея, няма да мога да я нося на никой пръст...така че по-добре да си седи там. И вечерта сънувах този сън. Обаче интересно защо си го спомних снощи по време на другия сън с кучето. Или пъ съм сунувала и двата? Оспокоявам се обаче, защото почти всеки път моите сънища са наистина резултат от действителността....от нещо което ме е развълнувало или нещо което е било  ума и ежедневието ми доста време.....
Истината е, че сега съм изморена......
И ме е страх.
И ми писна да ме е страх. От всичко.

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Кати, според мен този страх, който имаш, е предизвикал съня.
Не отричам, че сънищата могат да бъдат и пророчески, но в случая мисля,
че връзката е обратна.
Трябва да намериш начин да се пребориш с тези страхове, сама казваш - има добри психолози.
Явно не е много лесно, чета и на Буболина колко й е трудно, но трябва да се измъкнеш от тази дупка.

# 5
  • Мнения: X
Немога. Не мисля че ще се справя. Когато и да пусна телевизора, каквито и нови да дават, все катастрофи, все "нелепи" инциденти...все смърт по най-различен начин. С време и без време.  Постоянно ти се набива в главата колко крехък е живота, как един най-неочакван миг.......и как никой не е застрахован. Немога да спра да се страхувам. Немога да приема живота по друг начин освен на нещо което така или иначе ще свърши и то с много болка. Просто се страхувам. И докато безумно много обичам съпруга и детето си - винаги ще ме е страх.
Просто този сън отключи отново доста силни негативни емоции в мене.......
Пък след малко съм на помен, на дядо  ми. А съм изморена , и.........незнам.

# 6
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Няма не мога!
Без битка се предаваш...
Има много добри терапевти!
Нали не трабва да ти казвам, че думите ми не означават, че си за психиатрия?
Ще се постараеш, защото така освен на себи си , ще навредиш и на тези, които най-много обичаш!

# 7
  • Мнения: X
 newsm45
Просто искам този сън да не означава нищо.

# 8
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 668
Нищо не означава, моля те, повярвай ми  Hug

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Кати успокой се мила сънищата които се сънуват срещу тежки празници не значат нищо.Днес е Лазаровден а утре е Цветница все тежки празници.Иди на църква запали една свещ и ще ти мине.
За страха не позволявай да те надвие ,намери човек който лее куршум или бае и иди да ти се махне този страх.Задълбочиш ли се става страшно повярвай ми .Две години съм се борила със страха на мой много близък човек .Кошмар е да не можеш да помогнеш на човек който сам не иска това.Къде ли не ходихме какво ли не правихме нищооо.Помощта дойде от иглотерапия.И сега всичко е на ред.Ако искаш пиши ми на личен.
Успех и не се предавай на страха.  Hug Hug

# 10
  • Мнения: 576
Казват, че каквото сънуваш се случва точно ОБРАТНОТО !!!Така че спокойно, не вярвам да си такава врачка, че всичко , което сънуваш ти се сбъдва  Hug

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нормално е да се страхуваме за най-близките ни хора, но не е нормално, когато този страх пречи на нормалното ни съществуване. Потърси психологична помощ.
А съня защо си го слагаш на сърце?! Аз сънувам какви ли не глупости, но никога не се опитвам да тълкувам и анализирам.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 951
Четох темата ,а й други твои теми.Трябва да се пребориш с тези помисли и с другите ти помисли.
Опитай!За твое   добро и на близките ти е!
Аз също съм се преборвала с много неща.Детето ми беше на две годинки,и върху нея падна една люлка.Бяхме в болница,с травми.Когато след близо шест месеца ме помоли да се качи отново на люлка изтръпнах.Сега й позволявам,но мен си ме е страх.
Преживяла съм и катастрофи и други загуби.
Вдигни нагоре глава и погледни слънцето.Успокой се!Всичко ще е наред!Не  мисли такива лоши неща!

# 13
  • Мнения: X
Кати успокой се мила сънищата които се сънуват срещу тежки празници не значат нищо.Днес е Лазаровден а утре е Цветница все тежки празници.Иди на църква запали една свещ и ще ти мине.
За страха не позволявай да те надвие ,намери човек който лее куршум или бае и иди да ти се махне този страх.Задълбочиш ли се става страшно повярвай ми .Две години съм се борила със страха на мой много близък човек .Кошмар е да не можеш да помогнеш на човек който сам не иска това.Къде ли не ходихме какво ли не правихме нищооо.Помощта дойде от иглотерапия.И сега всичко е на ред.Ако искаш пиши ми на личен.
Успех и не се предавай на страха.  Hug Hug


Защо са тежки празници?
А аз съм Цветелина.
П.С. Приятно ми е Hug
Не ми е правило впечатление, по-точно не помня дали и други години преди именния ми ден се е случвало. А иначе - си изпадам в дупки не само по рожденния но и по-почти всички празници.
Преди малко се обадих и на съпруга си.....днес пътуват до друг град с няколко момчета....прекарват интернет.....Той като има много работа се дразни ако му звъня за "глупости" а аз като се обадих и почнах...да внимаваш как караш...да не се качваш по стълбове, на високо изобщо и такива неща....незнам защо, просто ми е кофти! Чувствам се зле! Той пак почна :' абе ти ще спреш ли с твойте глупости бе..." И така....обаче ми олекна че му казах....ама неискам мамка му да имам такива моменти:(
Малкия е болен вече.. newsm78 3-та седмица. Какво ли не му измислиха , нервен е в къщи, аз също, немога да ходя на работа, щото няма кой да го гледа, но не е това проблема! Просто ми е множко вече. Незнам от кога не съм излизала ей така да ми е весело, хубаво,леко....
И защо таа ми влияят тези сънища незнам.  Banghead
smile3547

# 14
  • София
  • Мнения: 1 951
о празници се случват такива неща.Особенно по Коледните.Тогава дните наистина са тежки.
Дано се оправиш!И пиши как си!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Кати, според мен този страх, който имаш, е предизвикал съня.
Не отричам, че сънищата могат да бъдат и пророчески, но в случая мисля,
че връзката е обратна.

На същото мнение съм! В никакъв случай не се чувствай обречена или нещо такова! Сама си внушаваш лоши мисли, а нали знаеш, че внушението е голяма сила! Тези неща писани в съновниците... има достатъчно примери за несбъднати такива  "прокоби". Просто се опитай да се успокоиш и да убедиш себе си, че е било просто сън!

# 16
  • Мнения: X
Кати, според мен този страх, който имаш, е предизвикал съня.
Не отричам, че сънищата могат да бъдат и пророчески, но в случая мисля,
че връзката е обратна.

На същото мнение съм! В никакъв случай не се чувствай обречена или нещо такова! Сама си внушаваш лоши мисли, а нали знаеш, че внушението е голяма сила! Тези неща писани в съновниците... има достатъчно примери за несбъднати такива  "прокоби". Просто се опитай да се успокоиш и да убедиш себе си, че е било просто сън!

Опитвам се. Нямаш си на представа обаче колко е трудно. Правя всичко възможно не само да се убедя а изобщо да не мисля за това.За съжаление съм черногледа явно и мрачните мисли са по-силни.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Знам, че отстрани е по-лесно да се каже, но наистина опитай да не мислиш толкова за лоши неща. Пък за сънищата - в никакъв случай не могат да се приемат за пророчески, още повече когато съзнанието ти е затормозено така - ясно е, че са резултат от мислите ти. И го хвърли на боклука този съновник! Да не си го отворила повече, чу ли? Няма страшно, ще видиш, че всичко ще е наред Hug

# 18
2 нощи поред - петък и събота, сънувам някакви толкова ясни и неприиятни сънища, че се будя и се налага да погледам малко телевизия за да престана да мисля за това. Първата ною сънувах ръката си, по точно само дланта си. Гледах си халката, която нося на средния пръст а тя беше счупена:( Тази нощ се борих с голямо куче а то ме хапа, и аз постоянно го хвърлях обратно през една ограда, но то па я прескачаше и идваше....събудих се защото нямаше друг начин да го надвия! От както съм станала имам някакво тягостно чувство......искам да проверя ое какво значи обаче страшно много се страхувах че ще е нещо лошо............И понеже аз действително щях да имам голям проблем ако не бях проверила ( психически може би), сега като видях и ми е направо зле. За пръстена....не за друго...........пише че означава раздяла и срдечна мъка, болест или най-лошото. smile3518
Сега ми е толкова гадно че.....се разплаках:(
Признавам си че имам проблем......страх  неописуем и постоянен от това че може би мъжа ми и детето ми ще се разболеят от нещо или че ще изгубя някой от тях. Опитвам се да не бъда суеверна.....но точно това написаното в съновника ме жегна по болното място. Сега се чувствам изключително зле. Психически. Сега чак си задавам въпроса кога ли ще е.....какво ли ще е ........Sad Ужасно е..........
За психолога и затова че имам нужда от помощ - знам. Моля по темата някой от вас ако е сънувал такова нещо да ме успокои или пък да ми каже действително какво се е случило.
какво е това гадно чувство което ме е...парализирало направо.  smile3518 newsm11

Здравей KATI_Z
бих те посъветвал да вземеш своя съновник, да го скъсаш без никакво колебание и да го изхвърлиш в кофата за боклук. Всякаква окултна литература в нашия дом  е знак че в нашето семейство ние не се уповаваме на Бог Небесния Баща който единствен може да ни пази и закриля, а на "духовните сили на нечестието по небесните места" и техните слуги - врачки, баячки, сънотълковници и ясновидци т. е. викачи на зли духове както ги нарича Светото Писание и астролози.

Всичко това е омразно на Бога, прочети има една подобна тема "Търся добра ясновидка"
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283000.0
в която се опитах да обясня аз и още един потребител защо трябва да бягаме от окултните практики.

Много от сънищата които сънуваме са отражение на това което мозъка ни е получил като информация през изминалия ден, на нашите чувства, емоции, и страхове. Рядкост са друг тип сънища, като тези от Бога, и тези от дявола. С едните Бог се оптива да ни каже нещо което е за наше добро, а с другите противника се опитва да ни уплаше, да ни смаже психически, да ни каже че може да ни унищожи. А наистина хора които не са приели Бога и не се уповават на него, над тях дявола има власт и влияние в живота им.
Ще ти пусна няколко цитати от Светото Писание:


Еремия 29 гл.
8 Защото така казва Господ на Силите, Израилевият Бог: Да ви не мамят пророците ви и чародеите ви, които са всред вас, и недейте слуша сънищата си, които вие давате причина да ги сънувате.
9 Защото те ви пророкуват лъжливо в Мое име; Аз не съм ги пратил, казва Господ.

Еремия 23:32
Ето, Аз съм против ония, които пророкуват лъжливи сънища, казва Господ, И, като ги разказват, с лъжите си и с надменността си Правят людете Ми да се заблуждават, Тогаз, когато Аз не съм ги изпратил, нито съм им заповядал; Прочее, те никак няма да ползуват тия люде, казва Господ.


Пишеш ми "сега ми е толкова гадно че.....се разплаках:(
Признавам си че имам проблем......страх  неописуем и постоянен от това че може би мъжа ми и детето ми ще се разболеят от нещо или че ще изгубя някой от тях. Опитвам се да не бъда суеверна". Всеки се страхува за такова нещо, но какво правиш за да не се случи, сещаш ли се да  отправиш поне една молитва за съпруга си и детенцето си, след като ги целуваш сутрин на вратата ? Нямаш представа колко силно и мощно оръжие е една искрена молитва към нашия Небесен Баща срещу духовете на злобата по небесните места.
Не трябва да допускаш страха и очакването на нещастие да обладае твоето съзнание дотолкова че да го блокира и направи живота ти ад. Благодари за всеки миг живот който Бог ни е дал, за всеки прекрасен момент който можем да имаме с Него, и нашите скъпоценни близки и приятели.

Виж внимателно само на колко места в Псалмите от Библията е писано как Бог ще е като щит за тези които се уповават на него.


Псалми 3:3
Но Ти, Господи, си щит около мене, Слава моя и Тоя, Който възвишава главата ми.

Псалми 5:12
Защото Ти, Господи, ще благословиш праведния, Ще го покриеш с благоволение като с щит.

Псалми 18:2
Господ е скала моя, крепост моя и избавител мой, Бог мой, канара моя, на Когото се надявам, Щит мой, рога на избавлението ми и високата ми кула.

Псалми 18:30
Колкото за Бога, Неговият път е съвършен; Словото на Господа е опитано; Той е щит на всички, които уповават на Него.

Псалми 18:35
Ти си ми дал и щит на избавлението Си; Твоята десница ме е поддържала И Твоята благост ме е направила велик.

Псалми 28:7
Господ е сила моя и щит мой; На Него е уповало сърцето ми, и Той ми помогна; Затова се развесели сърцето ми, И с песните си ще Го възхваля.

Псалми 33:20
Душата ни чака Господа; Той е помощ наша и щит наш.


Псалми 84:9
Боже, щите наш, виж, И погледни в лицето на Твоя помазаник.

Псалми 84:11
Защото Господ Бог е слънце и щит; Господ ще даде благодат и слава; Няма да лиши от никакво добро ходещите с незлобие.

Псалми 91:4
С перата Си ще те покрива; И под крилата Му ще прибегнеш; Неговата вярност е щит и закрила.

Псалми 115:9
Израилю, уповавай на Господа; Той е тяхна помощ и щит.


Псалми 115:11
Вие, които се боите от Господа, уповавайте на Господа; Той е тяхна помощ и щит.

Псалми 119:114
Ти си мой покров и мой щит: На Твоето слово се надявам.

Псалми 144:2
Който ми показва милосърдие, Който е моята крепост, Високата ми кула, и моят избавител, Щитът мой, и Онзи на Когото уповавам, - Който покорява людете ми под мене.

Притчи 2:7
Той запазва истинска мъдрост за праведните, Щит е за ходещите в незлобие,

Притчи 30:5
Всяко слово Божие е опитано; Той е щит на тия, които уповават на Него.

Псалм 50:15
И призови Ме в ден на напаст; И Аз ще те избавя; и ти ще Ме прославиш.


Ако с нещо друго мога да ти помогна пиши ми!
Бог да те пази теб, и семейството ти!

# 19
  • Мнения: X
Разбира се, че се моля за здравето на семейството си Peace Не всеки ден, а когато имам нужда. Не смятам че едно нещо което механично се повтаря постоянно, ежедневно...ме прави повече вярваща.
Знаеш ли кое ме плаши.....Да - аз вярвам ! Но....всички онези хора на които във всеки един момент някъде по света се случват страшни неща - също може би вярват. Какво става с тяхната вяра тогава? И да....аз мисля, че вярата е утеха, но незнам дали е щит.....защото ако беше щит, на света нямаше да има нито една капка тъга.
Благодаря на Господ за живота който имам до сега, и се моля да бъде винаги такъв. А аз ще направя всичко възможно за да бъда по-оптимистична, защото именно това което имам и така както живея ми дава сили да бъда оптимист, понякога.

Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 15:11 от Анонимен

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
радвай се на живота, на малките неща. мисли положително. спри телевизора и чети сайтове с друга насоченост, рисувай, слушай весела музика, гледай комедии, забавлявай се.

Смърта е неизбежна и в това няма нищо страшно ...

# 21
Kati_Z, искам да ти кажа да не се притесняваш от сънищата си. Понякога ако човек има някакви страхове и стрес, те се изявяват на сън и това не значи, че ще се сбъдне. Освен това сънищата са нещо индивидуално и не могат да се тълкуват със съновник. Моята прабаба можеше да тълкува сънища и винаги ме е изненадвала. Тя беше много вярваща жена и й беше дадена такава дарба. Тя тълкуваше само на семейството и на близки. Та.. недей да се доверяваш на съновници. Освен това знам, че човешката мисъл е много силно "оръжие". Ако мислиш за страховете си привличаш именно такива събития и обратно- ако мислиш позитивно и за нещата, които искаш- тогава привличаш именно тях.
Та ако сънуваш някой кошмар или неприятен сън- просто се помоли.
Друго нещо, което можеш да направиш е- пускаш водата, разказваш с няколко думи страшния сън и казваш " както водата тече и отмива мръсотията, нека така и тя отмие лошото от моя сън".

Горе главата и се опитай да се абстрахираш от лошите сънища.  bouquet

# 22
  • Мнения: 953
"Халка - купуваш ли или слагаш халка на пръста си - ще слугуваш на някого."

"Куче - символ на вярност. Бясно куче - ще узнаеш думи, истини говорени зад гърба ти. Говориш ли с куче - ще имаш надмощие над врага си. Играеш ли с куче - ще имаш разговор с някой твой враг. Куче /кучета изобщо/- означават, че нещата ще се обърнат в твоя полза за сметка на врага ти. "


Кати,
в твоя случай си се отървала от нещо лошо, задължаващо, ще извоюваш  някаква независимост било то в работата ти или личният живот.
В сънищата халките не са символ на любов, вярност и т.н , а на окови, бреме.
ЩЕ научиш какво е говорил някой за теб.

Сънищата ти не са свързани със семейството ти.
Тези сънища всъщност са хубави, не се тревожи изобщо.






Последна редакция: сб, 19 апр 2008, 21:36 от Candy girl

# 23
  • Мнения: X
Наистина се почувствах малко по-добре. Благодаря ви. За сетен път. Hug 

# 24
Разбира се, че се моля за здравето на семейството си Peace Не всеки ден, а когато имам нужда. Не смятам че едно нещо което механично се повтаря постоянно, ежедневно...ме прави повече вярваща.

Това че механичко го повтаряш, говори че не си вярваща в Бога на Библията. Тези които познават Бог и слушат (четат) Словото Му  не се молят механично, защото знаят пред Кой застават, и Той в този момент със сигурност ги слуша. Не твоя шеф, не президента на България, не шефовете на Европейския Съюз, а създателя и собственика на цялата Вселена.


Знаеш ли кое ме плаши.....Да - аз вярвам ! Но....всички онези хора на които във всеки един момент някъде по света се случват страшни неща - също може би вярват. Какво става с тяхната вяра тогава? И да....аз мисля, че вярата е утеха, но незнам дали е щит.....защото ако беше щит, на света нямаше да има нито една капка тъга.

Имаш ли представа колко са хората които искрено вярват и познават Бога лично в света ? Изследвай истрорията на старозаветния Израел, и ще видиш че Бог им постави избор да направят в живота си. Всеки човек прави този избор, дали съзнателно или несъзнателно с делата които върши, и мислите които мисли.

Второзаконие 11 гл.
26 Ето, днес поставям пред вас благословение и проклетия:
27 благословението, ако слушате заповедите на Господа вашия Бог, които днес ви заповядвам;
28 и проклетията, ако не слушате заповедите на Господа вашия Бог, но се отклонявате от пътя, който днес ви заповядвам и следвате други богове, които не сте познавали.

Виж и Второзаконие 28 гл. за подробности.

Каза че си вярваща, в България около 70 % от население при социологически проучвания казва като тебе че е християнско. Но ако се направи по подробно проучване, ще видиш че сигурно 99% от всички тези хора не са чували и не вярват в основни неща в христовата вяра - Второто идване на Исус Христос на земята, възресението от мъртвите, прощението на греховете при вяра в жертвата на кръста. За всички тези хора християнство значи да се наядем напием и отпразнуваме  празника на  някой светец, или да запалим малко огън да погори в църковна сграда. Това се нарича повърхностно християнство, хладко християнство. Реално то даже не е и християнство. В последното от посланията си до църквите в Откровение на Йоан (някой считат че те са символ и на развитието на църквата през вековете), Господ Исус Христос (около 60 години след възкъсването си от мъртвите) отправя към църквата в Лаодикия следното послание:

13 Който има ухо, нека слуша що говори Духът към църквите.
14 До ангела на лаодикийската църква пиши: Това казва Амин, верният и истински свидетел, начинателят на всичко, което Бог е създал.
15 Зная делата ти, че не си студен нито топъл. Дано да беше ти студен, или топъл.
16 Така, понеже си хладък, нито топъл, нито студен, ще те повърна из устата Си.
17 Понеже казваш: Богат съм, забогатях и нямам нужда от нищо, а не знаеш, че ти си окаяният, нещастен, сиромах, сляп и гол,
18 то съветвам те да купиш от Мене злато, пречистено с огън, за да се обогатиш, и бели дрехи, за да се облечеш, та да се не яви срамотата на твоята голота, и колурий, за да помажеш очите си, та да виждаш.
19 Ония, които любя, Аз ги изобличавам и наказвам; затова бъди ревностен да се покаеш.
20 Ето стоя на вратата и хлопам; ако чуе някой гласа Ми и отвори вратата, ще вляза при него и ще вечерям с него, и той с Мене.
21 На този, който победи ще дам да седне с Мене на Моя престол, както и Аз победих и седнах с Отца Си на Неговия престол.
22 Който има ухо, нека слуша що говори Духът към църквите.


Много съвременни тълкуватели смятат че това ще е последния етап на християнската църква. Аз съм съгласен с това, защото виждам че точно това е положението сега.   


Благодаря на Господ за живота който имам до сега, и се моля да бъде винаги такъв. А аз ще направя всичко възможно за да бъда по-оптимистична, защото именно това което имам и така както живея ми дава сили да бъда оптимист, понякога.




В посланието на апостол Павел до коринтяни пише следното нещо.

1 Коринтяни 15 глава

1 Още, братя, напомням ви Евангелието, което ви проповядвах, което и приехте, в което и стоите,
2 чрез което се и спасявате, ако го държите според както съм ви го благовестил, - освен ако сте напразно повярвали.

Т. е. вярата ти в Бога може да се каже е такава колкото вяраваш на Божието Слово - Евангелията.
Ако ги знаеш тези неща, и не ти казвам абсолютно нищо ново в целия си пост, имаш искрените ми извинения за преценката която правя на твоя пост.

Бог да е с теб!


# 25
  • Мнения: 3 675
Ако всички хора обръщаха внимание на сънищата, досега да са полудели.Според мен на сънищата не трябва да се вярва, в тях няма нищо предсказателно, те само са огледало на нашите страхове.Просто човек трябва да гледа положително и за миг да не си помисля, че това което е сънувал ще стане реалност.Особено, ако са кошмари.

# 26
От майка ми знам,че сънища в петък срещу събота са празни,демек,не са в никаква степен предсказващи.

# 27
  • Мнения: 3 675
Аз съм чувала от мъжа ми, че сънищата се сбъдвали във вторник и петък.Той казва, че неговите се сбъдвали.Според всичко зависи от степента на самовнушение. Sunglasses

# 28
  • София
  • Мнения: 4 035
Кати, и аз до сега се рових из съновници и намерих същите значения като тези на Candy girl! Peace Не се поддавай на гадното усещане, което оставя съня в тебе. Момичетата са прави, че страховете ти намират израз в сънищата ти. Виждаш това, от което най-много се страхуваш. Наистина понякога значнието на сънищата е точно обратното, на това което виждаш - за пример ще ти дам само, че когато сънуваш, че някой жив е умрял, това е на хубаво, защото означава, че му е умряло злото! Гушни детенце, пожелавам му бързо оздравяване и като се оправи излезте някъде тримата да се разтовариш, защото явно напрежението ти е дошло много в повече! Hug

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Кати тежки празници значи големи празници църковни .Като Цветница ,Великден,Коледа и други такива.
Дано вече да си се успокоила малко виждаш че всички ти казват че няма защо да се притесняваш излишно. Hug Hug Hug
Пий всяка сутрин по една чаша МАЙНАТА МУ и ще видиш ,че всичко ще си дойде на мястото.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 423
KATI_Z Hug, знаеш ли колко добре те разбирам... Confused
Аз също сънувам непрекъснато страшни неща, но знам, че ги сънувам защото съм много уплашена, защото ме е страх непрекъснато и душата ми няма покой - нито на сън, нито на яве...
Гледам да не обръщам внимание, само ако сънувам починалите ми близки вярвам на съня, а те вече много рядко ми се явяват, и когато го направят ми се усмихват, може би за да ме успокоят поне малко...
В този сън нищо обезпокоително не виждам, освен, че страховете ти те тревожат и на сън.  bouquet
Моля те, бъди по -спокойна и не се притеснявай, знам, че никога няма да спрем, но поне да не предизвикваме съдбата да ни съсипе толкова рано... Hug

# 31
  • Мнения: 7
Здравей,искам да споделя това което ми случи на мен,сънувах пръстена на ръката си разделен на две,и след 2 дни разбрах че мъжът ми си има друга CryИ аз като теб живея в страх,че на мен или на близките ми може да случи нещо лошо,избягвам да си тълкувам сънищата,но този го запомних.

# 32
  • Мнения: X
Здравей,искам да споделя това което ми случи на мен,сънувах пръстена на ръката си разделен на две,и след 2 дни разбрах че мъжът ми си има друга CryИ аз като теб живея в страх,че на мен или на близките ми може да случи нещо лошо,избягвам да си тълкувам сънищата,но този го запомних.

Е, браво  Weary
Само че, моят мъж си няма друга. Затова се моля да не е нещо лошо.

# 33
  • Мнения: X
Кати, и аз до сега се рових из съновници и намерих същите значения като тези на Candy girl! Peace

Момичета знам че искате да ме успокоите, оценявам го, но и не съм сляпа. Видях какво пише в съновниците за пръстена. Аз казах че съм го сънувала счупен. Значенията които вие сте извадили нямат нищо общо с моя сън.
 С кучето също. Едно е да сънуваш куче, друго е то насън да те хапе. Това от моят сън ме охапа, а не просто да съм го видяла.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравей,искам да споделя това което ми случи на мен,сънувах пръстена на ръката си разделен на две,и след 2 дни разбрах че мъжът ми си има друга CryИ аз като теб живея в страх,че на мен или на близките ми може да случи нещо лошо,избягвам да си тълкувам сънищата,но този го запомних.


Знаеш ли какво ще ти кажа на теб една поговорка. newsm78 newsm78
"На калпав х-й вълната му пречи"  та и твоя случай така пръстена и съня. ooooh! ooooh!

# 35
  • Мнения: 224


Момичета знам че искате да ме успокоите, оценявам го, но и не съм сляпа. Видях какво пише в съновниците за пръстена. Аз казах че съм го сънувала счупен. Значенията които вие сте извадили нямат нищо общо с моя сън.
 С кучето също. Едно е да сънуваш куче, друго е то насън да те хапе. Това от моят сън ме охапа, а не просто да съм го видяла.
KATI_Z  а кучето като те хапа болеше ли те ?

# 36
# 37
  • Мнения: 224
Цитат
3. КУЧЕ - Най-пълен - последно търсен: 22.04.2008 13:15:54, брои търсения: 9971          
   
КУЧЕ - ако видиш насън, значи имаш зложелател. Ако те гони или успее да те ухапе, враговете ще те надвият, конкуренцията ще се окаже по-силна от тебе. Ако те лае куче, по-добре не влизай в разправии с обвинителите си. Вой на куче в съня е знак за опасност, а също така и за болест. Ако сънуваш бяло куче, значи с добро отношение можеш да спечелиш или да излъжеш враговете си. Черно куче означава злобен съперник. Мъртво куче е знак за победен противник. Ако сънуваш бясно куче, трябва много да се пазиш - в неизгодна позиция си. Ако приютиш бездомно куче, ще си спечелиш неочакван или нетрадиционен съюзник. Домашно куче в съня е знак, че доверието ти към някой близък, роднина или приятел е абсолютно неоправдано. Ако храниш куче, значи даваш повод на неприятелите да те обиждат. Бой между кучета означава, че ще те потърсят за арбитър на спор. Кучка с кученца ако видиш насън, ще помагаш на беззащитни приятели или ще се сдобриш с враговете си.
,  а за счупена брачна халка  точно нищо не можах да открия ,но не се притеснявай да сънуваш пръстен означава това -
Цитат
Пръстен ако сънуваш - добиване на дете, чест, печалба, женитба
. Как е малчо? Каза че нещо бил болен,  bouquet

# 38
  • Мнения: X
По-добре е. Благодаря.

Защо питаше дали ме боли? Петя?

# 39
  • Мнения: 224
Радвам се за малчо че е по-добре Hug.Ми така мисля че не е на хубаво да те боли ако те ухапе нещо на сън независимо какво ще е куче ,змия ...Но си мисля че ти си много емоционална и ги приемаш много навътре нещата например за пръстена ти си мислела през деня и съответно си сънувала вечерта ,горе главата и аз скоро имах един гаден сън ,че мъжо закарал нова булка на свеки да я представя а аз бях там и като станах  на кавга чак ме изби  Laughing 2 дена с една топка в корема бях ,затова те разбирам колко гадно се чувства човек  след един  скапан сън.Моята майка казва -'Дупе спало ,сън видяло' Не мисли повече за това ,да се натоварваш излишно достатъчно ни е напрегнато ежедневието както казваш ти по горе. Hug 

# 40
# 41
  • Мнения: 681
Не се притеснявай и се опитай да не мислиш за сънищата си,мисли позитивно  Peace

# 42
  • Мнения: 70
Здравей KATI_Z!
Аз съм същата като теб и напълно те разбирам - обръщам внимание на сънищата, после се притеснявам, а за страха да не се случи нещо лошо на някой от хората, които обичам няма защо да говоря - и аз като теб на моменти съм си мислила, че съм за психиатър. Много съм мислила по въпроса какво да направя, за да се отърва от тези страхове, защото е много затормозяващо наистина - преставаш да водиш нормален живот, ревеш нон-стоп и внушаваш черни мисли и на близките си. Осъзнах, че всичко зависи от мен  и трябва да се опитам да променя мисленето си. Така и при теб, сигурна съм - колкото и момичетата от форума да те успокояват, няма да се почувстваш по-добре, ако самата ти не положиш усилия за това. Знам, че е трудно, че тези мисли са силни - просто не им давай "поле за изява", когато усетиш, че ти идва някоя такава мисъл опитай се да я спреш още в "зародиш" - не я мисли, не я доразвивай и т.н. , а си намери нещо хубаво, което да ти отвлича вниманието. Ще видиш че ще има резултат, няма да е веднага, но със сигурност като мине малко време ще го усетиш.  Simple Smile
Колкото до съня ти - ти не можеш да знаеш дали има смисъл в него или просто е плод на твоите страхове, много често лошото чувство от съня остава ден, дори два и с нищо не можеш да го промениш, просто трябва да мине ден или два /както при махмурлука Mr. Green/ и ще се почувстваш по-добре. До тогава впрегни цялата си положителна енергия и не се давай на лошите мисли  bouquet

# 43
  • Мнения: X
Страхувам се от т.нар. "пророчески " сънища.До сега не съм имала такъв сън, но ме е страх......винаги до сега всичко е било плод на страховете ми.  Има ли сред вас такива...по-емоционални.....по.....дедазнам как да кажа с "седмо чувство", такива които понякоа са "предричали" разни дори елементарни ситуации. Случвало ли се е именно на тези от вас които са така, да сънуват такива лоши сънища, тоест означаващи лоши неща и в крайна сметка да НЕ са се сбъднали. Били ли сте под напрежение , страхували ли сте се.....До колко време след съня е времето в което ще си  проличи дали нещо ще стане или не.....
И още нещо, знам че съня не се разказва преди обяд. Аз днес се сетих че ви го написах веднага след като станах. Просто бях много разстроена и имах нужда няой веднага да ми сподели нещо по-положително...

# 44
  • София
  • Мнения: 4 423
Аз съм имала такива сънища.
Ето например преди да забременея с Джули сънувах баба и мама да повиват бебе, сериозни и умислени, дори не ме забелязаха а аз знаех, че това е моето бебе...
След като забременях честно казано чаках нещо страшно да стане с бебето, нещо да се случи, а ето да чукам на дърво нищо няма.  bouquet
А лошите сънища, които са се случвали на яве, ставаха факт не повече от 24 часа след събуждането.
Ще ти дам пример, сънувах баба, че идва в къщи и звъни на вратата, това беше в неделя срещу понеделник, аз се зарадвах много, тя ме прегърна и започна да танцува бавно с мен, като ме гушкаше и повтаряше че не трябва да плача, че ме моли да не плача, после изчезна, аз се събудих от плача на мъжът ми, който се опитваше да му събуди с новината, че мама е починала...

# 45
  • Мнения: X
Дано сте прави. Писна ми да живея живота си в страх за каквото и да е. Искам да ми е спокойно, искам да съм щастлива.
Обаче постоянно ми се случват някакви гадни такива истории и ме сдухват.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 423
И на мен ми е омръзнало, аз се боря вече 6 години, но нещо не се справям...

# 47
  • Мнения: X
И на мен ми е омръзнало, аз се боря вече 6 години, но нещо не се справям...

 Banghead

# 48
  • София
  • Мнения: 4 423
Е, стига де Hug, всичко ще се оправи, няма да стигнеш до моето състояние, не се тревожи  bouquet

# 49
  • Мнения: 750
newsm45
Просто искам този сън да не означава нищо.
Кати,слушай сега кака си Джейн к'во ще ти каже!Аз занм всичко. Wink
Знам и какво означава сънят ти.И знаеш ли какво?Ще ти кажа.
Ще чуеш лоши думи от приятел.Че,някой на когото имаш вяра и държиш на него е говорил лошо за теб.Ти обаче няма да повярваш на това и ще отхвърляш думите,няма да искаш да повярваш в това.
И в крайна сметка.....какво ти пука какво говорят за теб! Mr. Green
Ти нали си си добре,мъжле също,детенце и то....горе главата и да не ти пука.
И не си набивай в глават излишни страхове.Нямаш нужда от тях.Ще те разрушат психически.А тогава няма да си полезна нито за мъжа си нито за детенце.
Така,че прогони от главата си черните мисли.Усмихни се.
Имаш защо!
Не позволявай на един сън да почерня дните ти!
Безумие е това.
Така!Сега когато пророкът Джейн( Wink) ти каза какво означава сънят ти,знам,че се чувстваш по добре! Hug
Казвам ти....аз знам какво означава всеки сън.
А щом ти самата не знаеш значението му,не го усещаш а само си вкарваш филми в главата....означава,че сънят ти не значи НИЩО!
Хайде мила....гушни мъжле,цункай детенце и се наспи!
Всичко ще е наред! Hug

# 50
  • Мнения: 750
И на мен ми е омръзнало, аз се боря вече 6 години, но нещо не се справям...
Буболино,а тебе ще те  box като те видя,да знаеш!
Трябва да се видим пак с теб....да ти подшушна някой неща! Whistling

# 51
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз знам, че лошите сънища са за хубаво....така, че не се отчайвай.Вярвай в доброто и се радвай на щастието си тук и сега.Другото е Божа работа.."на този който му е писано да се обеси, няма да се удави".
Идват хубави празници...излезте на разходка, разсей се с приятели....винаги мисли положително.

П.С.Всички хубави сънища, които съм имала след това са се оказвали лош предвестник.....УСМИХНИ СЕ! ВСИЧКО Е НАРЕД!

# 52
  • Мнения: X
newsm45
Просто искам този сън да не означава нищо.
Кати,слушай сега кака си Джейн к'во ще ти каже!Аз занм всичко. Wink


Така!Сега когато пророкът Джейн( Wink) ти каза какво означава сънят ти,знам,че се чувстваш по добре! Hug
Казвам ти....аз знам какво означава всеки сън.

Незнам до каква степен ми е по-добре ама ми стана много весело Joy Наистина се разсмях HugБлагодаря ти  bouquet И страшно много искам да ти вярвам. Обаче и ти тълкуваш само съня с кучето, нали? А не с пръстена. Ти си като врачките...не казват лошите неща. Confused
Права ли съм?

# 53
  • Мнения: 750
Ей,Кати виж на вън какво слънце пече,хубаво е нали! Grinning
Не си вкарвай сама паранои,чуваш ли!
А за другият сън и за него ще ти кажа какво означава!Щом искаш.....аз реших да не те тревожа....ама явно не мемога да ти го спестя! Tired
Слушай сега....това с халката къде си го сънувала....Внимавай!Амам много!Чуваш ли!
Че,има опасност да си загубиш халката!Не я сваляй в банята и не я слагай на мивката,че ще падне в канала и после ще те е яд,а мъжа ти ще те  341uu,разбра ли!
А другото което аз тълкувам е.....имате шанс да направите много пари.(златото е на пари)....Но да не ви изкочи някой ''приятел''(онова куче дето те е хапало) и парите ще ги лапне той а не вие.
Така,че с мъжо се пазете от ''добри приятели'' и не им вЕрвайте много.
И да си пазиш халката,чуваш ли!
Ай сега,кротни се малко и като направите лев да се обадиш на кака си Джейн да я почерпиш! Whistling

# 54
  • Мнения: X
Ох, сърцето ми се сви на топка когато прочетох :' Явно немога да ти го спестя", и в следващия момент, като видях какво пише......само да ми беше наблизо, щеше да видиш ти....  Heart Eyes
Завиждам искрено и благородно на позитивните хора като теб. Обаче не си добра лъжкиня Confused А ми се иска.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 035
Кати,виж колко време мина от съня ти!Мъжа ти се върна жив и здрав от онова прекарване на интернет в другия град, да чукна на дърво,нали? Лошите неща не се бавят,ако имаше да става нещо от съня ти вече да е станало. На Великден се случват чудеса, а не лоши работи. Пожелавам ти ги тези чудеса! Hug

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 614
КАТИ-престани бе мила да се тормозиш вече с този сън.Ако е щяло да става от съня, до сега щеше да е факт вече мина време и съня ти вече не е действащ ,каквото и да е означавал той .Стига търси под вола теле.Имам чувството че искаш някой да ти каже същите неща които ти си си набила в главата ,но ето никой нищо.Само ти си се навиваш сама .
Идва  хубав празник и отпусни душата .Стига толкова вече.  bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 750
Ей,жено.... newsm66
Спокоооооооооооооооо....лошите сънища се сбъдват до 24 часа....а те минаха отдавна! Wink

# 58
  • Мнения: X
 Добре де, аз неискам ли да ми е спокойно, а? Че кой повече от мен да го иска.
Немога се овладея бе. Ето от снощи съм и със сърцебиене.
П.С.  В другия пост по-нагооре жената каза че точно от този сън който и тя е сънувала са минали 2 седмици и е разбрала, че мъжа и си има друга Rolling Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДВА ДНИ КАТИ!  Иска ти се ама НЪЦКИИИИИ smile3534 smile3534Аз ти казах че ти квото искаш да чуеш, това си го сместваш. Joy Joy Joy Joy Joy

# 60
  • Мнения: X
 
Аз ти казах че ти квото искаш да чуеш, това си го сместваш. Joy Joy Joy Joy Joy

Не е вярно пък Crossing Arms Не искам да го чуя Naughty

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Вярно ееее ти го каза не аз. Joy JoyПрочете ли че е два дни не седмици. Hug Hug Peace Peace  bouquet

# 62
  • Мнения: 750
Последно ще напиша нещо в темата ти....
Гледай филма ''Тайната''!

# 63
  • Мнения: X
Вярно ееее ти го каза не аз. Joy JoyПрочете ли че е два дни не седмици. Hug Hug Peace Peace  bouquet
book

Иииииииииииииииии, вярно бе.
 Banghead

Последно ще напиша нещо в темата ти....
Гледай филма ''Тайната''!


Май съм го гледала......дай малко инфо да се сетя, звучи ми много познато... newsm78

# 64
  • Мнения: X
Тегля го в момента Peace Оказва се все пак май, че не съм го гледала. Thinking

# 65
2 нощи поред - петък и събота, сънувам някакви толкова ясни и неприиятни сънища, че се будя и се налага да погледам малко телевизия за да престана да мисля за това. Първата ною сънувах ръката си, по точно само дланта си. Гледах си халката, която нося на средния пръст а тя беше счупена:( Тази нощ се борих с голямо куче а то ме хапа, и аз постоянно го хвърлях обратно през една ограда, но то па я прескачаше и идваше....събудих се защото нямаше друг начин да го надвия! От както съм станала имам някакво тягостно чувство......искам да проверя ое какво значи обаче страшно много се страхувах че ще е нещо лошо............И понеже аз действително щях да имам голям проблем ако не бях проверила ( психически може би), сега като видях и ми е направо зле. За пръстена....не за друго...........пише че означава раздяла и срдечна мъка, болест или най-лошото. smile3518
Сега ми е толкова гадно че.....се разплаках:(
Признавам си че имам проблем......страх  неописуем и постоянен от това че може би мъжа ми и детето ми ще се разболеят от нещо или че ще изгубя някой от тях. Опитвам се да не бъда суеверна.....но точно това написаното в съновника ме жегна по болното място. Сега се чувствам изключително зле. Психически. Сега чак си задавам въпроса кога ли ще е.....какво ли ще е ........Sad Ужасно е..........
За психолога и затова че имам нужда от помощ - знам. Моля по темата някой от вас ако е сънувал такова нещо да ме успокои или пък да ми каже действително какво се е случило.
какво е това гадно чувство което ме е...парализирало направо.  smile3518 newsm11

Аз, често сънувам лоши сънища и се будя с рев и продължавам да рева - че някой мой близък е починал например.
Но от психологията знам и от книгата на З.Фройд, че сънищата не предсказват бъдещето, а са отражение на нашето подсъзнателно, на страхове, емоции и преживявания и не е задължително да са в последно време, а с натрупване. Така, че ако можа да те успокоя, сънят ти показва не какво може да ти се случи, както пише в тълковниците, а в какво емоционално състояние се намираш, а явно си разбутана. Вземи мерки да се стабилизираш емоционално, а не да се стресираш допълнително от глупавите гадателски тълкования, които са толкова, колкото и народ щета по земята. Успех! Simple Smile

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 614
КАТИ  КАНЯ ТЕ В ТАЗИ ТЕМА.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287306.20    Hug Hug

# 67
  • Мнения: 750
Тегля го в момента Peace Оказва се все пак май, че не съм го гледала. Thinking
Ако беше го гледала,щеше да го запомниш! Wink
Седни довечера и го изгледай! Hug

# 68
  • Мнения: X
Тегля го в момента Peace Оказва се все пак май, че не съм го гледала. Thinking
Ако беше го гледала,щеше да го запомниш! Wink
Седни довечера и го изгледай! Hug

Изтегли се, но още не съм видяла какво точно съм изтеглила де, че някой път има изненади Peace
Ще го гледам като се чипнем и хапнем Hug

 hahaha

# 69
  • Мнения: 750
Zai4e,Кати не е баба..... Whistling

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕ ИИИИ КАКВО ОТ ТОВА ЧЕ НЕ Е БАБА. ooooh!Ние млади не ядем .
 При нас знаете ли колко млади мами има и им е хубаво защото там сме само хора  весели и мисля че ще и е добре на Кати няма да мисли щуротии.
Джейн каня и теб. Hug Hug

# 71
  • Мнения: 750
И без да ме каниш аз наминах вчера..... Whistling
Ама там няма с кого да се закеркелеча! Joy
Иначе,благодаря за поканата!  bouquet

# 72
  • Мнения: 3 675
Малко е офтопик, но има връзка с темата.от няколко дни забелязвам, че не сънувам нищо или поне не мога да си спомня какво съм сънувала през нощта.Преди не беше така, преместих се да спя в стаята на майка ми и оттогава съм забелязала, че 8те часа спане минават като два и на сутринта имам чувството, че изобщо не съм спала.На някои от вас случвало ли се е нещо такова.Благодаря за отговорите.

# 73
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Малко е офтопик, но има връзка с темата.от няколко дни забелязвам, че не сънувам нищо или поне не мога да си спомня какво съм сънувала през нощта.Преди не беше така, преместих се да спя в стаята на майка ми и оттогава съм забелязала, че 8те часа спане минават като два и на сутринта имам чувството, че изобщо не съм спала.На някои от вас случвало ли се е нещо такова.Благодаря за отговорите.

радвай се, че не сънуваш. съзнанието ти е спокойно явно.

# 74
  • Мнения: 224
KATI_Z как се казва точно филма който .ДЖЕЙН. ти препоръча да гледаш .Хубав ли е ? в Замунда има ли го?

# 75
  • Мнения: X
От колибка го изтеглих.  The secret.  Хубав е.

# 76
  • Мнения: 750
Кати.....прочети това мила! Hug

Виетнамския будистки монах и философ, Тич Нан Хан, пише за насладата от пиенето на чаша чай. Трябва да си напълно буден за настоящия момент, за да се наслаждаваш на чая. Само в осъзнаването на настоящето, твоите ръце чувстват топлината на чашата. Само в настоящето ти можеш да усетиш аромата, да вкусиш сладостта, да оцениш деликатността. Ако размишляваш за миналото или се безпокоиш за бъдещето, ти ще изпуснеш напълно радостта от пиенето на чаша чай. Ти ще погледнеш надолу към чашата, и чаят ще е изчезнал.

С живота е по същия начин. Ако не си напълно буден за настоящето, ти ще се огледаш и той вече ще е свършил. Ще изпуснеш аромата, деликатността и красотата на живота. Ще изглежда така сякъш живота е минал покрай теб като на лента.

Миналото е свършено. Поучи се от него и го остави да си замине. Бъдещето даже все още не е тук. Планирай го, но не си губи времето да се безпокоиш за него. Безпокойството е безмислено. Когато спреш да преживяваш това, което вече е станало, когато спреш да се притесняваш за това, което може никога да не стане, тогава ти ще живееш в настоящия момент. Тогава ще започнеш да усещаш радостта от живота.

# 77
  • Мнения: 405
Хубаво е според мен да поговориш с психолог за тези сънища.
Много тъжно звучиш  Cry  Hug
Той ще ти помогне да разбереш защо толкова се притесняваш от сънищата си, защо толкова афектират реалния ти живот, каква е причината и как да се бориш с това.
Може би  нещо ти се е случило, за което се обвиняваш, а не си даваш сметка .. и сега се самонаказваш по този начин.
...незнам, само предположения са това - поговори с човек, който знае как да ти помогне, ние тук само може да те подкрепим   bouquet
Като си наредиш пъзела - нещата ще започнат да вървят към по-добро.

Чувствала съм се по сходен начин - ходих на психолог - оказа се, че не съм си простила за предишна грешка и си самовгорчавам живота, за да се накажа за нея  ooooh! Елементарно Уотсън, но погледнато отстрани.  Иначе аз бая се бях оплела  Laughing


 Hug

# 78
  • Мнения: X

Може би  нещо ти се е случило, за което се обвиняваш, а не си даваш сметка .. и сега се самонаказваш по този начин.


  Weary
ДЖЕЙН. Благодаря за цитата. Умно и хубаво е Hug Безпокойството за бъдещето и невъзможността да загърбя миналото ми пречат много.

# 79
Нека и аз да споделя.Нощес сънувах,че майка ми е умряла Confused.Ама сънувам как седя до ковчега и на бдение и съм напълно сама.Никой не е до мен.Сънувам,че това се случва в старото ни жилище<продадохме го>.И в съня си изпитах такъв страх и такъв ужас...А от сутринта какво мие аз си знам. TiredМайка ми е настанена в дом за хора с душевно разтройство<получи го след смъртта на баща ми>и не съм ходила при нея от 6 декември. А ми е толкова мъчно. CryДали сънят ми не ми подсказва нещо?Умирам от страх,като звъне телефона...,да не би да ми съобщат ужасната вест.... Weary

# 80
  • Мнения: X
Неискам да съдя никой но......след като майка ти е получила проблем след загубата на близък човек, едва ли се чувства по-добре след като и другите и близки не са я виждали от 5 месеца Rolling Eyes
Ако е на хиляди километри от теб  е по-разбираемо. Но ако не е....трябва доста а се замислиш.

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Нека и аз да споделя.Нощес сънувах,че майка ми е умряла Confused.Ама сънувам как седя до ковчега и на бдение и съм напълно сама.Никой не е до мен.Сънувам,че това се случва в старото ни жилище<продадохме го>.И в съня си изпитах такъв страх и такъв ужас...А от сутринта какво мие аз си знам. TiredМайка ми е настанена в дом за хора с душевно разтройство<получи го след смъртта на баща ми>и не съм ходила при нея от 6 декември. А ми е толкова мъчно. CryДали сънят ми не ми подсказва нещо?Умирам от страх,като звъне телефона...,да не би да ми съобщат ужасната вест.... Weary

Иди утре при нея ,занеси и яйца ,курабии и козунак .Значи ли че щом е в такъв дом тя няма нужда от вашите посещения? Все пак ти е майка нали? Tired Tired
Съня ти го казва че трябва да идеш при жив човек ,който не си виждала от много време.

# 82
  • Мнения: 3 675
И аз сънувах, че ме хапе куче и резултата не закъсня, счупих си зъб.Напоследък все такива ужасии сънувам змии, как нещо ме преследва.Хубаво, че е змията не ме хапе, а само гони.Чувала съм, че тя символизира завистта.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Змията и кучета са душмани и завистници.Ако те ухапят ще имаш скандали или ще чуеш лоши думи за себе  си и ще те заболи от това.

# 84
  • Мнения: X
Змията и кучета са душмани и завистници.Ако те ухапят ще имаш скандали или ще чуеш лоши думи за себе  си и ще те заболи от това.

В интерес на истината, колото и да не ми се иска да го кажа, аз за последните 2 дни се скарах с 3-ма души, единиа от които беше баща ми и плаках. Ама за глупости....но е факт.
Сега се моля, да не се окаже вярно и нещо за съня с пръстена.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Кати нали ти казах мила че вече за този твой пръстен е минало давност и си го сънувала срещу голям празник.Тъй че не очаквай да се случи нещо от тук нататък .Щом до сега не се е случило няма и да се случи.Сънищата които се сбъдват става в рамките до три дни.  Hug

# 86
  • Мнения: X
Дано си права. Понеже като ми се случи въпросната караница точно на великден, в неделя и се сетих за съня с кучето....снощи пак се скарах с някого.....и се притесних че е минало толкова време, а нещо все пак се случва. Та по тази логика, дано не се отнася и за другото. Аз сънувах пръстена преди другото.....

# 87
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Дано си права. Понеже като ми се случи въпросната караница точно на великден, в неделя и се сетих за съня с кучето....снощи пак се скарах с някого.....и се притесних че е минало толкова време, а нещо все пак се случва. Та по тази логика, дано не се отнася и за другото. Аз сънувах пръстена преди другото.....

кучета не съм сънувал, но се скарах с един човек ... успокой се .

# 88
  • Мнения: X
Дано си права. Понеже като ми се случи въпросната караница точно на великден, в неделя и се сетих за съня с кучето....снощи пак се скарах с някого.....и се притесних че е минало толкова време, а нещо все пак се случва. Та по тази логика, дано не се отнася и за другото. Аз сънувах пръстена преди другото.....

кучета не съм сънувал, но се скарах с един човек ... успокой се .

 Joy Joy Joy
И аз. Много пъти.

# 89
  • София
  • Мнения: 426
Винаги когато сънувам гадни сънища после цял ден не съм на себе си нормално е

# 90
  • в Низината
  • Мнения: 705
А пък аз от няколко дни сънувам, че катастрофирам с такси. Блъска ни някаква кола странично, в средата на едно кръстовище. Оживявам, но се възстановявам след много дълго време.

# 91
  • Мнения: 224
И аз да споделя преди 4 дни сънувах едно куче ме гонише и аз бягах ,но в един момент спрях и то дойде и започна да се умилква в мен и аз го галех и му се радвах ,и вчера знаете ли какво ми се случи изгубих си златната гривна от почти 8 грама  smile3518 newsm45 smile3518  много ме е яд беше ми подарък от съпруга ми със колие  Cry.Та за сетен път се убеждавам че да сънуваш куче не е на добре  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт