ОТСЛАБВАЙТЕ С МЕН -2 ЧАСТ

  • 16 130
  • 261
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 329
я кажи нещо повече за тоя карбослим че нещо ме запали още от преди...

# 256
  • IT
  • Мнения: 3 704
на мен ми допада, защото  с него си контролирам чувството на глад,.Ето ти линк http://www.oekopharm-bg.com/index.htm.Аз не мога да не ям, но сега не ям като преди в огромни количества.

# 257
  • Мнения: 77
Здравеѝ анабел диетати много ми допадна пробвах я за 1 ден и се отказах защото за този ден не свалих нито грам мойе би защото преди това бях на друг режим. Сега незнам какво да правя? newsm78

# 258
  • Мнения: 5 682
Здравеѝ анабел диетати много ми допадна пробвах я за 1 ден и се отказах защото за този ден не свалих нито грам мойе би защото преди това бях на друг режим. Сега незнам какво да правя? newsm78
Е добре де, ама един ден е прекалено малко  Rolling Eyes. Той организма ти още не може да разбере, че нещо става. За да има ефект пробвай няколко дни. Ако и тогава не мръднеш и грам, значи това не е твоята диета  Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 329
сейка, хапни си 2-3 дни подобаващо и опитай пак - невъзможно е да няма ефект

# 260
  • Мнения: 141
от утре ще пробвам и аз стискайте палци дано скоро да мога да се похваля с добър резултат

# 261
  • Мнения: 93
тази диетка е хубава.това е нещо като моя принцип само че аз съм редувала плодове през ден и наистина ще има ефект тази диета.само че аз малко ще е променя,вместо да се мъчете 2 месеца за заключващия режим ще предложа друго:примерно ще правите 3 дена на месо и един ден ядете всичко,докато свалите желаните килограми.след това може примерно понеделник и петък да се остава само на месо или само един ден в седмицата(четвъртък) за да се поддържат килограмите
тази диета е нещо като дюкан само че под друга форма Peace
на мен лично много ми допада

Общи условия

Активация на акаунт