Kак да го откажем от нея?

  • 2 656
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Всеки пълнолетен човек има правото да решава с кой иска да бъде.И никой няма право да му се бърка.По-добре всеки да гледа себе си и да остави другите на мира,а не да се чуди как да се намеси в нечий живот.

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Напротив, точно страхливите пускат анонимни теми за това как да се намесят в чуждия живот. Не ти стиска да му кажеш в очите, че избраницата му не ти харесва. По същия начин не ти стиска и да ми кажеш коя си, а само пишеш, че не ме харесваш отдавна. И това ако не е страх, подмолност  и подлост, здраве му кажи.

Много ти здраве с темата!

# 32
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
           Братовчедке, а ти откъде знаеш дали на него не му е нужна точно "слугиня, която да го обслужва от А до Я"? Може би той точно това търси. Може пък да има и той някакви комплекси и да не иска до себе си умна и интелигентна жена? Две години - ми сигурно му е добре с нея newsm78

# 33
  • София
  • Мнения: 44 127

оставете човека сам да си решава...никой не може да  каже кое е и кое не е подходящо за другия.....

# 34
  • Мнения: 186


 А моите впечатления са, че той я ползва за слугиня, която да го обслужва от А до Я, но с течение на времето е свикнал с нея и едва ли ще я разкара.
Ми то май нея трябва да спасите от него,а не обратното. newsm78




образованието не е еквивалент на интелект.....

Абсолютно съм съгласна. Определението, което дадох за нея, и го лепнах аз, под думата простакеса разбирам точно нещо такова като нея. Мога да дам достатъчно примери, но тогава няма да има смисъл от анонимна тема, защото все някой ще познае за кой става въпрос, а това не е целта ми.

Joy

# 35
  • Мнения: 216
Виждам че доста критика отнесе заради тая тема Mr. GreenАз по принцип съм от тези дето влизат в защита когато някой толкоз го критикуват  Mr. GreenАма да ти кажа чесно този път хората са прави май да ти говорят така Flutter

# 36
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не трябва да се бъркате в техните отношения. Naughty Като се държите резервирано и кофти с нея, нормално е да не иска да се вижда с вас. А и братовчед ти не е глупав навярно, едва ли иска да подлага на изтезания любимата си. Ще стане така, че той няма да иска да има нищо общо с вас.

# 37
  • София
  • Мнения: 18 679
Признавам, че първият пост звучи отвратително.Обаче реалният живот е такъв - трябва да се събираме с хора от нашата си черга. Трудно вървят браковете между шефката на болницата и шофьора на линейката, айде не се правете на паднали от Марс Confused
Представих си как бих реагирала някой ден ако синът ми се появи вкъщи с двойка, която казва "вишу", носи пръстен на показалеца и му прави сценки публично newsm78
Както и да е, съвет не мога да дам, защото дълбоко вярвам, че човек сам си избира съдбата и братовчедът следва сам да реши с кого да прекара живота си. Само исках да ви кажа, че дяволът не е чак толкова черен и всяка от нас би подскочила, ако детето й или наш близък е на ръба на подобна важна стъпка, а ние сме ужасени от избора на партньора в танца Confused

# 38
  • Мнения: 2 388
Както и да е, съвет не мога да дам, защото дълбоко вярвам, че човек сам си избира съдбата и братовчедът следва сам да реши с кого да прекара живота си. Само исках да ви кажа, че дяволът не е чак толкова черен и всяка от нас би подскочила, ако детето й или наш близък е на ръба на подобна важна стъпка, а ние сме ужасени от избора на партньора в танца Confused
Много си права.  bouquet Самата аз в момента наблюдавам една леко подобна ситуация. И определено подскачам, като си представя последиците, но смятам, че не е моя работа да се меся.

# 39
  • Мнения: 5 710
Естествено че би ми пукало, ако брат ми попадне на неподходящ човек - да не съм го намерила на улицата - поне ще чуе мнението ми. От там нататък си има глава на раменете, да си преценява колко струва и за кого. М/у другото имахме в семейството ни подобна забежка, ясно ми е за какво говориш-  девойката беше хваната от гората и не можехме да си обясним защо 'жертвата' се поддава, решихме, че владее някакви сексуални магии. Laughing  Беше много смешна, а всъщност тъжна връзка, накрая тя му би шута в полза на по-имотен софиЕнец. Господ го пази, моя близък. Мисля, че ролята ти би трябвало да се изчерпи с изказване на мнение , ако ти е а/ поискано и/или б/ има подходящ момент за това.

# 40
  • Мнения: 1 488
........

Какъв съвет бихте ни дали, как да го откажем от нея?

.............


Бих ти дала съвет да не се бъркаш там където не ти е работа!
И не се поставям на мястото на момичето, а на мястото на братовчед ти!
Гледай си твоето семейство!

# 41
  • Мнения: 8 769
Мисля, че братовчедката Бет получи достатъчно съвети.
Заключ.

Общи условия

Активация на акаунт