Мирзакарим Норбеков

  • 64 080
  • 231
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3
Здравейте,
лекар съм, занимавам се по системата на Норбеков от 2 години и половина и съм много доволна от всичко, което научих от тези курсове. Интересуващите се могат да намерят повече информация за системата на www.love-aholic.com, я също и споделен личен опит. Всеки елемент от системата на Норбеков има своето научно обяснение - като цяло има за цел създаване на рефлекси и навици за здравословен начин на живот - физически упражнения, техники за контрол над емоционалните състояния, които водят до възстановане на равновесието в организма, а в по-горните курсове - и развитие на интуицията.

# 166
  • Мнения: 1
Здравейте
за всички които се интересуват ето линк с DVD по оздравителната гимнастика на Норбеков

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents&sear … ry=0&active=1

# 167
  • Мнения: 644
Здравейте! Много ми се иска да прочета книгата за рижото магаренце Шухлик? Някой има ли я за да ми я прати или да ми каже откъде да си я изтегля?
http://www.norbekov.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=250

Предварително ви благодаря! bowuu

# 168
  • Мнения: 1
Здравейте!
Знаете ли какви упраженения се прилагат при хора с увреден слух? Става въпрос за дъщеря ми, преди няколко години поради лекарска грешка загуби слуха си... Наскоро попаднах на статия, в която се твърдеше, че по метода на Норбеков хора с увреден слух дават дори по-добри резултати от тези с увредено зрение. Поради ред причини на този етап не може да става дума за посещение на курс затова се интересувам дали някъде в нета няма въпросните упражнения?

# 169
# 170
  • Мнения: 1
Много благодаря! Simple Smile
Днес се сдобих и с електронен вариант на книгата "Тренировка на тялото и духа". В нея има упражнения точно за подобряване на слуха. Дано има резултат!  Praynig

# 171
  • Мнения: 0
Хайде на курс във Велико Търново, хотел "Премиер" от 14 до 23 октомври, от 18 ч. ще бъдат Вадим и Ризида.
За повече информация на www.norbekov.bg

# 172
  • Мнения: 620
скоро разбрах, че Норбеков е суфи и съм много респектирана  Heart Eyes


записче  Peace

# 173
  • Варна
  • Мнения: 2 305
maggee, много интересно ми беше да прочета личните ти впечатления от курса на Норбеков. С много неща съм съгласна, но ми стана смешно, че разпределя 102.5% от бюджета, при това без да заделя въобще пари за децата. Странно семейство ще да е това - 10% от дохода си дава на родителите си и нищо на децата си. Защо всички смятат възрастните родители неспособни да се издържат? Мнозина имат спестявания, ренти от земи или имоти, а децата, докато не почнат сами да работят изцяло зависят от родителите си.

# 174
  • Мнения: 392
Солетка, има ли някакъв ефект от упражненията със слуха на дъщеря ти? Надявам се да има!!!

# 175
  • Мнения: 0
Курс по системата на акад. Норбеков във Велико Търново
  Заповядайте на презентацията в хотел “Етър” на 9 март, от 18 часа.
 Водещ на семинарът ще бъде първият българин преподавател  и ученик на Норбеков – Драгомир Денев.
 
Курс по ситемата на Норбеков - I оздравително ниво, ще се проведе от 9 до 18 март   
2011 г. в хотел „Етър”.
 
 
 
Очакваме Ви!

www.norbekov.bg

# 176
  • Мнения: 11
Triniti, може ли и на мен да ми пратиш музиката? Благодаря предварително. 

# 177
  • Мнения: 1
Солетка, има ли някакъв ефект от упражненията със слуха на дъщеря ти? Надявам се да има!!!

Дъщерята прави упражненията за слух описани в книгата "Опитът на един глупак" и има ефект. За съжаление ако ги правиш непрекъснато всеки ден ушните миди на места за разраняват от всичкото това дърпане и трябва малка почивка. Sad Наскоро попаднахме на още едни упражения за слух на Норбеков, но те са най-вече мислови с насочване на енергията по определен път. Скоро ще ги пробваме и тях. Simple Smile

# 178
  • Мнения: 1 351
Солетка, има ли някакъв ефект от упражненията със слуха на дъщеря ти? Надявам се да има!!!

Дъщерята прави упражненията за слух описани в книгата "Опитът на един глупак" и има ефект. За съжаление ако ги правиш непрекъснато всеки ден ушните миди на места за разраняват от всичкото това дърпане и трябва малка почивка. Sad Наскоро попаднахме на още едни упражения за слух на Норбеков, но те са най-вече мислови с насочване на енергията по определен път. Скоро ще ги пробваме и тях. Simple Smile
Извинявам се че се намесвам , но и аз четох няколко пъти книгата на Норбеков и сякаш нямаше такъв зашеметяващ ефект , едва  кагато изкарах оздравителният курс , където всичко е нагледно и заедно с прочетеното нещата се случват. Моят съвет е ако имате възможност да го изкарате - страхотно е , а и после ще ти е от полза , като продължавате опражненията  у дома..../ по време на курса се чувствах страхотно /.
Да допълня - всичко е съвкупност - няма как да правиш само дадени упражнения и да чакаш ефект- нещата се допълват. Например в книгата пише е чудеса стават като "летиш".....и аз като се поразболея си летя , но е по- лесно като си летял под напъдствията на курса. Друг пример е че изпълнявайки физическите и мисловните упражненията от системата на Норбеков оздравяват цялото тяло не само подобряване на зрението , но човек получава доказателство именно чрез него , по простата причина че няма как да видиш как оздравява черният ти дроб например.
 Не съм много по обясненията . УСПЕХ !  bouquet

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 15:24 от klem4e

# 179
  • Мнения: 1
Солетка, има ли някакъв ефект от упражненията със слуха на дъщеря ти? Надявам се да има!!!

Дъщерята прави упражненията за слух описани в книгата "Опитът на един глупак" и има ефект. За съжаление ако ги правиш непрекъснато всеки ден ушните миди на места за разраняват от всичкото това дърпане и трябва малка почивка. Sad Наскоро попаднахме на още едни упражения за слух на Норбеков, но те са най-вече мислови с насочване на енергията по определен път. Скоро ще ги пробваме и тях. Simple Smile
Извинявам се че се намесвам , но и аз четох няколко пъти книгата на Норбеков и сякаш нямаше такъв зашеметяващ ефект , едва  кагато изкарах оздравителният курс , където всичко е нагледно и заедно с прочетеното нещата се случват. Моят съвет е ако имате възможност да го изкарате - страхотно е , а и после ще ти е от полза , като продължавате опражненията  у дома..../ по време на курса се чувствах страхотно /.
Да допълня - всичко е съвкупност - няма как да правиш само дадени упражнения и да чакаш ефект- нещата се допълват. Например в книгата пише е чудеса стават като "летиш".....и аз като се поразболея си летя , но е по- лесно като си летял под напъдствията на курса. Друг пример е че изпълнявайки физическите и мисловните упражненията от системата на Норбеков оздравяват цялото тяло не само подобряване на зрението , но човек получава доказателство именно чрез него , по простата причина че няма как да видиш как оздравява черният ти дроб например.
 Не съм много по обясненията . УСПЕХ !  bouquet


Наистина би било хубаво изкарването на един оздравителен курс, но засега нещата стоят по този начин... Иначе благодаря, че сподели Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт