"Ако можеше да ме види"

  • 5 625
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 9
чета и плача толкова много ми липсваш татко Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 76
  • Мнения: 2 716
Разбира се, че те вижда.  Hug
Моята майка е ангел и ме гледа през една дупчица в небето, казва Пипи. Казвам го и аз, за моята майка.
Нима ще спориш с мен и с Пипи?  Crossing Arms А? А?  Laughing
Или с мен?

Всичко ще е наред Ах`не! Знам, че ще е наред   bouquet

пп/добре че отговорих преди да прочета цялата тема. Колко мъка има по тоя свят, Боже Cry

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 15:47 от Знаток

# 77
  • Мнения: 4 098
И моят татко почина преди година.
Първо беше "Ако можех да му кажа, че го обичам..." Така и не успях, въпреки бясната скорост, с която взехме разстоянието.
А после... всеки ден има по едно "Ако можеше да ме види, ако можеше да ни види". При всяка малка радост или победа.
И до днес не мога да приема, че го няма. Все се надявам наистина да ни гледа отнякъде.

# 78
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
моят баща почина преди два месеца по ужасно нелеп начин. няма такава мъка. ествествената смърт е едно, трагедията е друго. успокоявам се поне, че ме видя омъжена и че кръстих детето си на него.. и не пожелавам на никото това, което изживяхме ние...

# 79
  • Мнения: 1 813
karmacoma , да и при двете има мъка,но е различна. Аз също говоря за трагедия.  Confused

# 80
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
ами, какво да кажа... дано няма по-голяма трагедия от това да изгориш жив пред една заключена врата.

# 81
  • Мнения: 1 813
ами, какво да кажа... дано няма по-голяма трагедия от това да изгориш жив пред една заключена врата.

 Confused съжалявам.
Аз не искам да влизам в подробности.

# 82
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
не е и нужно.
бъди силна!

# 83
  • Мнения: 690
На мен също ми липсва татко! Толкова млад и добър човек си отиде, ужасно нелепо! Изминаха 13 дни, пусто е!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
 Липсваш ми тате, много ми липсваш!!
 

# 84
  • София
  • Мнения: 1 941
Ако можех аз да Я видя... да я прегърна и ако можеше да не я пусна... Cry

# 85
  • Мнения: 335
... ествествената смърт е едно, трагедията е друго...

Човешката смърт винаги е трагедия.
Не приемам ничия смърт за естествена.

Когато държиш за ръката някого над пропастта и ръката му се изплъзва от твоята, умираш с него и ти.
Особено, ако преди това е успявал той да задържи теб.

Не мисля, че ме гледа отнякъде.
Искам само да можех да го прегърна пак.


# 86
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
напротив. това, че всички ни е страх от нея, не значи че е нещо неестествено.
съседката ни почина на 86 години, като последните 4 от тях беше абсолютно неподвижна и не особено на себе си. в този случай какво се очаква-да стане и да проходи ли?
човешката смърт е най-естественото нещо. няма нищо по-обичайно от раждането и смъртта. но има разлика дали ще умреш в леглото си на 80 години, или... няма да влизам в подробности.

# 87
  • Мнения: 335
...това, че всички ни е страх от нея, не значи че е нещо неестествено...

Това, че всички разделяме смъртта на естествена или не, не променя нито нейната същност, нито моето отношение към нея.
Всеки човек е отделна вселена.

Може да умира с години. Може и само за един миг.
Различна смърт на различни вселени.

Това не е тема, в която ще споря.
Разбирам какво имаш предвид.
Моите искрени съболезнования, karmacoma.

Общи условия

Активация на акаунт