Рицарки на Великденското кантарче 21.04.2008 - ...

  • 16 461
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро!

Тани, честит рожден ден! Много здраве, щастие, любов и успехи!




Роси
, благодаря  bouquet! Уф...

# 691
  • Мнения: 4 447
Благодаря ви!

Много ви благодаря! Нямате представа колко са ми скъпи  и близки до сърцето вашите поздрави!
 Hug Hug Hug
Коконке, ти си като Биг Брадър! Откъде разбра, че мия прозорци! (нямам здрав нокът вече, пръстите болят...малко остана)

Днес мисля да заведа семейството на рибен ресторант. И освен виното да не прегрешавам с друго. А от утре - няма шега!

# 692
  • Мнения: 175
камъче, ЧРД:))))))))))))))  bouquet

# 693
  • Мнения: 1 142
Коконке забравих най-важното.Искам и аз един такъв мъжага,ще си мием заедно прозорците.

# 694
  • София
  • Мнения: 8 348
друтруууу
спи ми се все едно не съм почивала и ден
аман

и познайте кой е на направо нечовешки стриктен режим от сутринта
с тотално мводен и кофеинов ден
ахам
не съм се мерила, че ще взема да се стресирам, ама след няколко дни ще се прежаля
а дотогава - сюрьозна като никога

ЧРД Танче, да си все така енергична, целеустремена и най-вече целепистигаща

# 695
  • Мнения: 396
От днес съм на НВД  Party
В постингите ви чета за трици и някакви семена...? newsm78 Какви са и откъде да си купя?
А защо ме питахте дали обичам магданоз? Thinking
По колко вода на ден трябва да пия, понеже аз по принцип не пия вода Confused

# 696
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
   ruporuu   Асееееее, идвай си. Събрахме се вече.

Лора, семената се купуват от магазините за здравословно хранене, и щандовете в големите магазини - Пикадили, ЦБА, Метро........ Ако си от Търново да те ориентирам и по конкретно  Grinning.

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 10:24 от Арбанашка кокона

# 697
  • Мнения: 175
Арбанашка кокона, НДВ - то май наистина е супер, могат да се ядат толкова много неща, които при безвъглехидратната не могат...визирам предимно млечните и ядките, които са много важни, заради калция. Затова се замислям дали и аз да не мина в този отбор, безвъглехидратната ми изглежда доста бедна диета.....

# 698
  • Мнения: 684
Честит Рожден Ден Танче,
желая ти преди всичко здраве и само хубави неща покрай тебе.

Кой беше с кръста, надявам се болките да са само от претоварване, преди имала ли се проблеми с кръста?
Искрено се надявам да не съм ви изплашила покрай моите проблеми, не всяка болка е толкова страшна.

Дени, палцестискам, ама и ти си знаеш, ще го вземеш.

# 699
  • Мнения: 396
   ruporuu   Асееееее, идвай си. Събрахме се вече.

Лора, семената се купуват от магазините за здравословно хранене, и щандовете в големите магазини - Пикадили, ЦБА, Метро........ Ако си от Търново да те ориентирам и по конкретно  Grinning.
От София съм. Знам, че има такива семена и диетични храни в големите магазини, но не знам кои точно трябва да си купя.

# 700
  • Мнения: 175
Ами, аз съм, miracle .....миналата година ме болеше гръб, месеци наред, ходих на лекар, правиха ми снимка, оказа се че имам запазени междудискови пространстрва, биха ми някакви инжекции и след време мина.....много дълго не ме е болял ни гръб ни кръст и сега след този отвратителен фитенс /беше преди около вече три седмици/ почна кръст. Е, не е нечовешка болка, ходя си и всичко, но все пак....боли ме не като се наведа, а като се извия назад.....надявам се да е претоварването. Аз и затова почнах диета...заради ставите и гърба, че много бяха натоварени...те все още са де, но по-малко.

# 701
  • Мнения: 1 479
Айче, не съм се мерила, но малко си чувствам дрехите оширели! Ще изкарам до края на тази седмица ударната фаза и после постепенно ще се опитам да мина на втора фаза!
На Лора - на 3 май купих за мене и за една приятелка овесени трици, а не ядки - добре запомни от едно магаинче за здравословни храни на Шишман, което се намира почти срещу аптека Ремедиум! По това ще се ориентираш! Ако влизаш на Шишман от към хотел Радисон, това е преди   пресечката с Гурко! И от тези трици слагаш по три супени лъжици в една кофичка кисело мляко от 0.1 % масленост, разбъркваш и ядеш за закуска!
Асса, Пилето, Дика - къде сте деевойки!
И Мила май зачезна!

# 702
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Семената, които аз ползвам са - ленено семе, което си меля в къщи; белен суров сусам; овесени трици и кълнове, които пак сама си правя.  Wink

# 703
  • Мнения: 175
evich, действат ли ти на теб триците, щото аз карам предимно на очистителни и то от много време и вече мисля да ги спирам, защото прочетох че е много вредно. Иначе усещането след като подейства английска сол например е страхотно, коремът ти просто изчезва, но......явно не е никак здравословно.

# 704
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Минавам за малко. Как сте? Напразнувахте ли се? Аз да, че ми идва и в повече. Не знам колко в повече - утре заран ще докладвам Simple Smile Среща с кантара не съм имала, прогнозите са за +2.
Както и да е, поне си починах доволно.

Дани, да те питам нещо. Случайно да си дамата с приятелки (2-3), които посетиха Метро на 01.05 в Търново? Ако ли да - значи имам честта да съм те видяла наживо Simple Smile Прочетох, че си го посетила, само не знам, дали е било тогава ... 

Категорично нищо не съм чела, после, по някое време Simple Smile Чао засега

Последна редакция: ср, 07 май 2008, 12:09 от Асса

Общи условия

Активация на акаунт