Дайте бабин лек за запушен нос !

  • 110 288
  • 36
  •   2
Отговори
# 30
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ако ракията не ти е приятна, можеш да се сложиш малко мед в носа с една клечка за уши!Помага много и на малкия съм слагала по мъничко и на сутринта казахме сбогом на запушеният нос Hug Peace

# 31
  • Мнения: 207
Като бях малка баба ми слагаше по парченце масло в ноздрите.Не е особено приятно ,но имаше ефект.
Много е ефикасно и при нас.Слагам и на мен и на детето HugДаже четох и в рецептите на Ванга за маслото

# 32
  • Мнения: 1 820
Ей,тая тема ме върна 2 год и нещо на зад.Понеже съм от майките дето не пиеха и спазмалгон,и стопацид  Naughtyдокато бях бременна,си спомням как бях яко хремясала в 7ми мес.Носа ми беше запушен толкова че очите ми сълзяха  ooooh!Беше кошмар.Тогава мъжа  ми взе да ми разстрива около носа и бузите със свинска мас.Цяла верчер през на половин час.Ефект имаше.Вечрта спах,а на другия ден ми нямаше нищо  Hug

# 33
  • Мнения: 8 769
С риск Доня Туфиня да ме насмете
Мен не ме интересува кой ка се лекува N_A_N™, това е решение на всеки от нас.
Въпроса е, че темата е за бабини лекове, има теми за конвенциалните лекарства, има теми за алтернативните такива.
Ако някой искаше да пита за конвенциалните капки и лекове, то темата нямаше да е така озаглавена.
Толкова ли е сложно да се разбере?
Поставете се на мястото на човек, който търси точно алтернативни методи да си отпуши носа:влиза тук и чете за разпространените капки и мазила.... Дали получава адекватна информация?
Когато бях в последните месеци на бременността си носът ми беше перманентно запушен. Случи се така, че по Коледа бяхме на село, а там аптеката работи когато си иска. Ако тогава имаше подобна тема тук, щях да изпробвам доста от бабините лекове, повярвайте. Аз успях само с горена захар да се пробвам, но в интерес на истината ефект нямаше.

# 34
  • Мнения: 3 695
Инхалации с лайка,но по 5-6 пъти на ден!
Peace
и аз имам проблем с носа и препоръчвам лайката

# 35
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
И аз бях тъка цял месец,нищо не ми помагаше по добре от солен разтвор.Вода и сол смесени в шишенце от Олинт,пръскащото.При една позната това запушване на носа продължи до 7-ми месец ,било от бременноста.

# 36
  • Мнения: 680
Инхалации с лайка,но по 5-6 пъти на ден!
Peace
и аз имам проблем с носа и препоръчвам лайката
И друг път съм препоръчвала лайка.
Инхалации и пиене до литър на ден  чай от цвят от лайка.За инхалациите е важно да не се излиза навън,когато си я правил.Така че най-добре вечер преди лягане. bowuu
След седмица всичко започва да тече и  да се чисти.

Общи условия

Активация на акаунт