Непланирано второ дете

  • 9 914
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 023
 Grinning   bouquet

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 109
Много се радвам за избора ти Амбер и даже мъничко ти завиждам  Blush

# 92
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Много благодаря на всички! Не пуснах темата за да поискам от вас решението,а просто за да ми вдъхнете кураж,както и стана;)
Ще си родя детенцето и след време ще умирам от срам заради тази тема;)
Още веднъж ви благодаря.Най-вече че проявихте такова разбиране и не ме нападнахте  Hug
Миналата година, почти от това време и аз пусках подобна тема точно, когато разбрах, че съм бременна с второ... А уж беше планувано   ooooh!
Но с тази разлика, че пуснах темата в "Искам бебе"... там ме нападнаха... после им се извинявах и няколко пъти писах , че ще задържа бебето  ooooh!    Embarassed
Но както виждаш вече си имам малко бебче  Hug , обичам ги и двете мнооого. И направо се чудя, как миналата година и на мен ми минаваха лоши мисли през главата  Embarassed
Лека бременност!

# 93
  • Мнения: 4 967
И двете ми бременности бяха напълно планирани. Въпреки това по време на втората ми бременност изпитвах страх, че няма да мога да обичам второто дете по начина, по който обичах сина си. Дори исках второ момченце, по-лесно ми се струваше да се "науча" да го обичам. В момента, в който видях мъничкото ми момиченце - всичките ми опасения изчезнаха и бях залята от невероятна любов към мъничкото създание. Все едно цял живот го бях имала и него - второто дете. Няма разлика в обичта ми към двете. Да, по-трудно е с две деца, но те са смисълът на живота ми и нито за секунда не съжалявам. А само да ги видиш двамата - така се гушкат и целуват, така си играят! Всекиму пожелавам такова щастие!
И още нещо - трето не планираме, но съм заплашила мъжото, че ако си го направим ще го раждам! Laughing

# 94
  • Мнения: 2 440
Лека бременност! Hug

# 95
  • Мнения: 1 312

Ще си родя детенцето и след време ще умирам от срам заради тази тема;)

Няма защо да умираш от срам.
Мислещите родители са за предпочитане Wink

# 96
  • Мнения: 7 263
Лени, очевидно някой трябва да ми дръпне един по-голям бой и да ми извади кофти мислите от главата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  bouquet
Ако дадете рецепта за положителна нагласа към трудния ни живот ще се навия  Laughing
Ще видим, може би догодина лятото, иначе няма да се уцели Овен (горката аз Rolling Eyes)

Vache
Не е нужно много - просто се загледай в някоя от безкрайните и прекрасни снимки на Александра - вижадали ли си нещо по красиво?!
Не нали?
Такива очи и аз рядко съм виждала.
Истинските деца са жизнени, бързи неуловими като вятъра. Те имат енергия за още едно дете и обич за още две. Те са талантливи и добри, те са инатливи и изискващи.
Но те са нашите деца - тези които са готови да ни простят дори и лошата дума, дори и шамарчето. Тези деца само след 2 минути са готови да те целунат и да те прегърнат от сърце - познаваш ли друг такъв човек?!
Не нали?!
А можеш да имаш още един такъв до себе си!
Замисли се още веднъж - НЕ Е Късно!
Имаш обич и подкрепа до себе си!
Не се отказвай от това щастие!

Апропо не разбрах какво точно имаш против Овнетата - най-прекрасната зодия на този свят  Flutter Flutter Flutter и да те светна, че и тази година не е късно да си спретнеш овне - юли месец е момента  Wink Wink Wink

Май стрелец се пада.Не знам.
Вчера бях на лекар-на 20-ти декември ми е термина.

amber - малкият ми син е Стрелец - няма такива деца повярвай ми! Нито за миг няма да съжаляваш, че си родила през декември  Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 790
Много се радвам за теб   bouquet Успех! 
Пожелавам ти една прекрасна и спокойна бременност, един щастлив батко Дени и едно сладко бебче  Heart Eyes

# 98
  • София
  • Мнения: 62 595
Май стрелец се пада.Не знам.
Вчера бях на лекар-на 20-ти декември ми е термина.

Тъкмо ако попреносиш 5 дни ще се роди на Коледа някой Христо или Христина.

# 99
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Май стрелец се пада.Не знам.
Вчера бях на лекар-на 20-ти декември ми е термина.

 Голямата ми дъщеря е на 18 Декември. Peace
 Невероятно детенце,толкова слънчево,толкова миличко. Hug

# 100
  • София
  • Мнения: 13 206
Много благодаря на всички! Не пуснах темата за да поискам от вас решението,а просто за да ми вдъхнете кураж,както и стана;)
Днес времето е прекрасно.От сутринта сме с Дени навън, започнах да свиквам с мисълта, че съм бременна и нещата вече не ми изглеждат чак толкова трагични.
Ще си родя детенцето и след време ще умирам от срам заради тази тема;)
Още веднъж ви благодаря.Най-вече че проявихте такова разбиране и не ме нападнахте  Hug

Амбър, радвам се на решението ти!  Heart Eyes Лека и безаварийна ти пожелавам!
А за срама... няма да се срамуваш, спокойно. Всеки има право на своите терзания и съмнения. Това са си нормални чувства и няма нищо срамно в тях.   bouquet

# 101
  • София
  • Мнения: 13 206
Предлагам да се отнеме правото на Vache да раздава банове докато не и дойде акъла в главата Mr. Green

Въх, недейте така бе.. къде ще ми отиде радостта от живота?!  Joy Joy Joy

Лени, е това ме замисля и мен... абе полека ми се загнездва тази идея. Ще видим! Тази година няма да е, поне планирано. А за Онетата, няма нищо против, само дето съм потърпевша от рогати. От най-близките ми няма зодия която да не е рогата  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil А за юни знам... Александра е напълно планирано Овне. Да не се чудя що е такава дива... аз такава съм си я избирала май.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
П.С. Яко оспамих на Амбър темата  ooooh! Wink

# 102
  • Мнения: 352
 ConfusedЕ, не се радвам нещо.Решихме всъщност да опитваме преди 2 месеца.И то взе,че стана. Само,че съм объркана,че ми предложиха нова работа от септември и приех, а сега това...

# 103
  • Мнения: 2 309
И аз много се радвам Hugнормално е да се колебаеш, да се страхуваш и да си объркана Hugвсичко ще си дойде на мястото Hug

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Амбър, лека бременност и много щастие желая на семейството ви!
 Разбирам  напълно терзанията ти -аз всеки ден съм на различно мнение по въпроса дали да имам второ дете или не, събирам смелост и не знам дали ще я събера  и на мен ми минават през главата нещата, които си изброила. Знам, че е егоистично от моя страна.  Все имам чувството, че ще лиша дъщеря си от нещо много безценно ако не го направя, макар че  никога няма гаранция дали децата ще се обичат и разбират-примери-много. Разбира се, много неща зависят само от нас.
  bouquet Успех!

Общи условия

Активация на акаунт