Какъв бански полzвате?

  • 5 716
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 120
Половинки.
Нямам търпение да сложа банския и да вляза във морето.Миналата година пропуснах плажа заради бремеността,но тази ще съм от редовните там Simple Smile

# 61
  • Мнения: 3 932
Аз пък нося само горнище newsm56
Сега сериозно:нося половинки, харесвам моделите на точки,а сега след раждане и респективно-кърмене, тези с по-големички подплънки(на горнището естествено).

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
По повод поста на Яна:
За мен тази логика е АБСУРДНА! Това е равносилно на това да тежиш 120 кила и да се туриш в бюстие и мини пола, щото не те интересува мнението на околните! Но.........хора всякакви, както показва практиката-виждаме доста дебели задници в прашки и наднормени моми в минижупи!
Аз лично не съм фен!
ох Петинка, поизместваме темата (хич обаче не искам да повдигам кавга ами да ти покажа собствения си мироглед та другия път като ме видиш гола на плажа да си по толернтна, не да се потресеш от пейзажа  Blush) ..... та по повод горното ..... ми пак примерче: Мюсулманките дали се замислят дори дали им отива кърпа на главата? ами ето това е моето светоусещане и религия, дори не се замислям дали голотата ми отива .... ми това е, аз така усещам нещата
Аз пък нося само горнище newsm56
Сега сериозно:нося половинки, харесвам моделите на точки,а сега след раждане и респективно-кърмене, тези с по-големички подплънки(на горнището естествено).
шегуваш си се ти ама без да искаш каза истина, вредно е да се пекат гърите, но е полезно да си печеш хммммм ......... ммммм  (в едно детско предаване едно момченце го нарече "шушумигата"). Аз често съм се смяла само като си представя картинката от жени в този "тоалет"

# 63
  • Мнения: 5 539
Ще си позволя и аз да се намеся в диалога между Петинка и Яна.
Банският-прашка акцентува върху задните части. Това е начин да кажеш на околните, с извинение: "Вижте ми дупето". По същият начин, както късата пола казва: "Обърнете внимание на краката" или пък голямото деколте неминуемо праща погледите към бюста.
Човек трябва да познава собственото си тяло с качествата и недостатъците му и с облеклото да се стреми да не подчертава несъвършенствата. Това важи и за банските. Аз например знам, че дупето ми не е идеално и затова трудно бих облякла прашка на плажа. Как да го обясня по-понятно - все едно да имам пъпка на носа и да се стремя да я покажа на всички Sick
Съвсем друг е въпросът, ако се печеш без дрехи и тук, Яна, напълно споделям философията ти Simple Smile

# 64
  • Мнения: 7 186
За мен тази логика е АБСУРДНА! Това е равносилно на това да тежиш 120 кила и да се туриш в бюстие и мини пола, щото не те интересува мнението на околните! Но.........хора всякакви, както показва практиката-виждаме доста дебели задници в прашки и наднормени моми в минижупи!Аз лично не съм фен!
  202uu
И аз не си падам по дами,които са неподходящо облечени,примерно с дебели баджаци и минипола и въобще не им се кефя на "непукизма",на плажа въпроса стои другояче,защото няма как да се скрият недостатъците,но пък не е нужно и да ти ги завират в лицето.Аз не ходя по нудистки плажове,но нямам нищо против тях,обаче много се дразня от нудисти на обикновения плаж,които си е един вид натрапване на околните.Нека си ходят по определените за целта плажове.

# 65
  • Мнения: 3 153
Да, точно това имах и аз предвид-като не ти пука и си отишъл да си печеш......."шушумигата" или там както го наричат Mr. Green можеш да го правиш на определените за това места, където всички хора са отишли с тази цел-няма лошо! Но да си на обществен плаж и да си извадиш недостатъците на показ с аргумента, че си отишъл да се печеш и никой не те интересува-сори, ама не е гот!

# 66
  • Мнения: 8 505
Половинки откак се помня!

# 67
  • Мнения: 7 186
Да, точно това имах и аз предвид-като не ти пука и си отишъл да си печеш......."шушумигата" или там както го наричат Mr. Green можеш да го правиш на определените за това места, където всички хора са отишли с тази цел-няма лошо! Но да си на обществен плаж и да си извадиш недостатъците на показ с аргумента, че си отишъл да се печеш и никой не те интересува-сори, ама не е гот!
А най-интересното е,че преди около 2 години имаше някакво нашествие от мъже-нудисти на обикновения плаж-на къмпинг Арапя,при положение,че има и нудистки плаж.Е такова чудо не бях виждала,една жена не видях гола на плажа/в смисъл без долнище/а имаше тук-там мъже,които свободно се развяваха Grinning.Еми тъпа работа,ние само им се хилехме де и обсъждахме на кой колко му е голям Wink.А най-много се втрещих,когато отидох да пия кафе в едно от плажните барчета и един беше седнал на кафето дибидюс,даже не си беше направил труда да си обуе банските или да се увие с хавлия и ми се беше разчекнал насреща #Crazy,баси.То поне да имаше какво да покаже... hahaha

# 68
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз се печа с половинки - горнището с банели и подплънки и долнище прашка!
Гъзът ми е леко целулитен и на стрии, но какво да направя - ако почна да си крия д...то, ще трябва и баджаците да си скрия, пък и корема и после до края на лятото да ги крия, че да не се белват на хоризонта! Е не са ми чак такива банските де! По-важното е, че мъж ми няма нищо против - нали и в леглото ме гледа такава. Не съм и такава де!!!   Какво значение имат другите. Аз също се възхищавам от идеалните тела, но всички хора имат дефекти.

Ако имам голям и гърбав нос дали ще трябва да ходя с фередже?! Wink защото хората ще се възмущават или по-добре изобщо да не излизам от нас?!

Последна редакция: вт, 31 май 2005, 12:18 от mango

# 69
# 70
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
половинки,с нормално долнище.
прашки много харесвам,но да се сложат под  леко прозрачен панталон . с обикновени гащи не ми харесва никак Confused
аз лично съм виждала много рядко някоя мацка ,на която да и стои перфектно прашка на плажа.
а за нудистите - виждала съм семейство  с големи деца да играят плажен волейбол ...гледката не ми хареса Rolling Eyes
всъшност каква е идеята им ?по принцип говоря,незнам .....затова питам!

# 71
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Да, точно това имах и аз предвид-като не ти пука и си отишъл да си печеш......."шушумигата" или там както го наричат Mr. Green можеш да го правиш на определените за това места, където всички хора са отишли с тази цел-няма лошо! Но да си на обществен плаж и да си извадиш недостатъците на показ с аргумента, че си отишъл да се печеш и никой не те интересува-сори, ама не е гот!
А най-интересното е,че преди около 2 години имаше някакво нашествие от мъже-нудисти на обикновения плаж-на къмпинг Арапя,при положение,че има и нудистки плаж.Е такова чудо не бях виждала,една жена не видях гола на плажа/в смисъл без долнище/а имаше тук-там мъже,които свободно се развяваха Grinning.Еми тъпа работа,ние само им се хилехме де и обсъждахме на кой колко му е голям Wink.А най-много се втрещих,когато отидох да пия кафе в едно от плажните барчета и един беше седнал на кафето дибидюс,даже не си беше направил труда да си обуе банските или да се увие с хавлия и ми се беше разчекнал насреща #Crazy,баси.То поне да имаше какво да покаже... hahaha
АбсолЮтно съм съгласна с Петинка и Лейди М.:въобЩе не съм противни4ка на нудизма,но когато се практикува на определените за това места. Слу4ка от миналата година: на Слън4ев бряг сме,станцията на МС. Лежим си тихо и кротко на плажа и по едно време мъжа ми по4ва да се върти и оглежда. Питам го"Какво става ,бе" . Той мипосо4ва един от крайните 4адъри. Компанийка нудисти се прислам4или към плажа на станцията и се раз4екнали право към нас:еми идеШе ми да се издрайфам. ОЩе пове4е,4е едната от дамите беШе някъде към 80 килца с вси4ките му екстри: целулит,стрии,висяЩи меса и други такива висулки и тази особа по4ти си беШе тикнала ШуШумигата в наШите физиономии. Отделен е въпроса ,4е беШе пълно и с малки деца ( това не озна4ава,4е голотата е неЩо срамно Naughty),но просто ситуацията беШе супер гнусна. Помолиха ги да си тръгнат на няколко пъти,но последваха само няколко "Абе я си е...е майката" и резултат никакъв...Мъжа ми каза,4е е отвратен оЩе пове4е ,4е на плажа имаШе бар4е и едната от госпожите беШе седнала там да си пие бири4ката с голия си задник направо върху стола #Crazy . Добре,4е не сядахме там ами си носехме питиетата под 4адъра.... Sick  Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 1 883
Половинки или прашки според зависи.Но в барче, дори и на плажа с половинки.Някак си не ми се връзва да си пия питието само по прашки.Но това лято не знам,май ще пропуснем плажа.

# 73
  • Мнения: 2 672
само половинки,макар че имах и нудистки-период,само без горнище всъщност Grinning

Общи условия

Активация на акаунт