Отзиви за ФДТ на Л'ореал

  • 1 425
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 224
Интересуват ме отзиви за фон дьо тен-а на Л'ореал , този с четчицата отгоре. Издръжлив ли е и дали е покривен ?
Става въпрос ето за този

# 1
  • Мнения: 1 243
Имаше отзиви за него май в темата : Какъв ФДТ ползвате в момента?  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 224
Писах там.. ама то от тия 20 страници няма кой да ме види  ooooh!
П.П Грешка - 40 са Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Туй не е ли пудра бре. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 224
Ами май не е.. Мазах си го на ръката преди време. Като го мазах беше на прах , после си застана като ФДТ, лошото е ,че си измих ръката и не видях колко време ще остане  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 243
Вземи заложи на обикновен, т.е. течен ФДТ, най-сигурно. Това, колкото и да е добро, ще отнема сигурно доста време да се нанесе като хората, изисква си техниката Wink Една по-покривна пудра ще ти свърши същата работа! Hug

# 6
  • Мнения: 1 224
Ами не мога да си намеря някой издръжлив и покривен Sad

# 7
  • Мнения: 31 240
Това е пудра. Писаха,че е хубава, но скъпа и не икономична. Много съм доволна от Колор Стей на Ревлон. 

# 8
  • Мнения: 3 695
и аз се интересувам за него  Peace
питах за него в една тема но ми казаха, че има много негативни мнения за него

# 9
  • Мнения: 1 224
Колор стей колко време ти държи ?
А тази на Л'ореал е към 30 лв някъде.. май  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 243
Ми да ти кажа, най-покривният ФДТ беше пълна изненада за мен - на Импала  Shocked Заличаваше ми всички петънца. Но се нанасяше малко по-трудничко, в смисъл , че е по-гъст и изискваше повече усилие да се нанесе равномерно. Но аз не си мацотя цялото лице, само Т - зоната, или по-скоро петънцата от пъпки.
Сега ползвам този на Giordani на Орифлейм, той пък другата крайност - страшно лесно се нанася и да ти кажа, много ми допада. Пробвай го ако искаш, поне не е много пари. Към 20 лв. беше май! Rolling Eyes
Купувала съм си скъпи, не намирам кой знае каква разлика с тези, които сега ползвам. Да не кажа никаква! Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 31
Да, напълно те подкрепям за Импала. Изумена съм!Последния фдт, който ползвах е на Виши. Не ми хареса. Преди имаше един на Лореал Транслусиде или Трансилуд (   Laughingне помня точно Laughing) много ми харесваше,но го спряха от производство. Колор Стей на Ревлон ми е много сух и се напластява след време. Този на Максфактор - не 2-те стъпки, а др.-също. Бих казала,че имам богат опит с Фдт. За Мейбълин да не говорим. Мусът обаче не съм го пробвала. Може и да е добър. Не обичам маска на лицето, но не ми харесват и леките фдт,които стоят прекалено естествено и не закриват широките пори. Иска ми се да пробвам някой от по-висок клас марка като Диор и пр,но не смея да рискувам. Импала-та е само 4.40- лв. Пудрата им обаче не струва.

# 12
  • Мнения: X
Belucci, те на Орифлейм от серията Джордани Голд са два вида. Ти кой от двата ползваш?

# 13
  • Мнения: 957
Този който е на снимката го няма в България..има един друг..който ползвам..не е лош..но не разбирам ,защото не съм ползвала много ФДТ.

# 14
  • Мнения: 1 224
Този който е на снимката го няма в България..има един друг..който ползвам..не е лош..но не разбирам ,защото не съм ползвала много ФДТ.

Ефиии , бързо дай инфо Simple Smile Заради теб си купих ружче на Буржоа , сега ако и ФДТ си вземааа Simple Smile
Кажи ми .. по колко време ти издържа, седи ли цял ден ?  Hug

# 15
  • Мнения: 957
http://www.lorealparis.co.uk/Catalog/product.asp?idObjLien=%7B7D … mMetier=Cosmetics

Toppolinka  :love:m Това имам аз.. ако се видим мога направо да ти го подаря , че не ми влиза в употреба..само за дискотека..и за конкурсите иначе изобщо не се клепкам Simple Smile иначе е доста покривен, ако се прекали малко седи като масчица, но е лекичък. Аз сега си търся ако може..като как се казва..търся.. кремче с цвят.

# 16
  • Мнения: 1 243
debelanka, съгласна съм за пудрата, не ми хареса никак  Crossing Arms

Belucci, те на Орифлейм от серията Джордани Голд са два вида. Ти кой от двата ползваш?

Пробвах и двата, сега съм с този за 25 +, демек овлажняващия. Според мен е същият като Адаприращия, просто е малко по-хидратиращ, уж за изглаждане на фините бръчици. Абе доволна съм определено Wink

# 17
  • Мнения: 1 224
Момичета, взех си ФДТ на Буржоа Simple Smile
ето такъв :

# 18
  • Мнения: 5 299

Аз съм много доволна от този ФДТ, За съжаление обаче моят номер го спряха от производство, а новите цветове са ужасно тъмни. Купих си сега на Ревлон, но нещо не съм много доволна.

# 19
  • Мнения: 1 224
Бебето, не излиза снимката Sad

# 20
  • Мнения: 4 447
Издържлив и покривен пак е на Лореал, но е новият, който издържа 16 часа.
Аз съм много доволна!

Препоръчвам ти го.  Peace

# 21
  • Мнения: 630
Това на Лореал си е пудра, те го казват и на рекламата. Минерална пудра с покривност на фдт. Аз ползвам Калърстей. Взимам то за първи път, доволна съм. Аз изчетох цялата тема за фдт- ните и накрая се очертаха два като най- харесвани- Тейнт Айдъла на Ланком и Калърстей на Ревлон. Разликата в цената беше решаващата при мен

# 22
  • Мнения: 1 224
Анче,точно него гледах.. Но на Буржоа този ми се стори по-жълт , пък и мирише убийствено хубаво  Crazy Направо съм влюбена в него !

# 23
  • Мнения: 10
Моля запознатите да ми помогнат. Препоръчайте ми ФДТ, от който да не ми излизат пъпчици. Ползвала съм само на Орифлейм, но след това ми излизат малки но много лоши пъпчици и така прекратих опитите с ФДТ.Определено имам нужда да си слагам понеже имам петънца от стари пъпки по лицето. Насочете ме към по-добър ФДТ моля.

# 24
  • Мнения: 9 991
Да не излизат пъпчици , аз ползвам пудра , матираща.Когато се нанесе добре седи по добре и от фондьотен. А и кожата ми е суха , когато слагам фондьотен не мога да сложа хубав овлажняващ крем отдолу , защото става много мазно.

# 25
  • Мнения: 4 447
Моля запознатите да ми помогнат. Препоръчайте ми ФДТ, от който да не ми излизат пъпчици. Ползвала съм само на Орифлейм, но след това ми излизат малки но много лоши пъпчици и така прекратих опитите с ФДТ.Определено имам нужда да си слагам понеже имам петънца от стари пъпки по лицето. Насочете ме към по-добър ФДТ моля.
Има отделна тема за ФДТ  Peace

# 26
  • Мнения: 493


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace

# 27
  • Мнения: 4 447


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace

Точно за този споменах и аз!
Страхотен е!

 Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 299


Ето този ползвам аз,издържа 16ч.,покривен е и съм много доволна Peace
Toва имах и аз в предвид.

Общи условия

Активация на акаунт