Garnier - SummerBody & SummerFace

  • 2 974
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Ами Белучи, трябва да изчаках хубаво да изсъхне, защото иначе не цапа,но самите частици, като блестящи са и ако не изсъхнат, остават по дрехата.

# 16
  • Мнения: 68
Да докладвам - не цапа дрехи и бельо и има ефект но за да стои перфектно си иска старателно ексфолиране за тва днеска съм на солариум Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 243
  bouquet за доклада! хихи...В крайна сметка придава ли някакъв загар или към нещо друго да се ориентирам? newsm78

# 18
  • Мнения: 171
Ползвам го и аз, доволна съм. Добре ми хидратира и тена е естествен. Единственото, което ме дразни е, че леко цапа дрехите и най-вече бельото, ако е бяло, но това се получава от всички кремове за тен. Все още търся този, който не оставя следи по дрехите Wink

Аз съм много бяла, но ползвам за тъмна кожа, с този за светла ефектът идва много бавно  Confused

# 19
  • Мнения: 68
Тена  е доста тъмен обаче ако не се мажеш редовно стават едни петна не навсякаде но има , абе като цяло май не ме кефат тия лосиони май Whistling

# 20
  • Мнения: 779
 имам крем4ето за лице за тъмен тен.определено се вижда разлика след 3 намазвания Peace....аз хубаво си мажех и 'разтривах' лицето.не омазнява допълнително лицето и е с много приятна консистенция Crazy

Общи условия

Активация на акаунт