Чудните мостове

  • 15 169
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Здравейте, мами!
Мои роднини бяха ходили лятото на яз.Въча, хотел Чилингира. Останали са очаровани, та решихме да идем. Питането ми е към Софийските мами...маршрута е следния- от София по магистралата, оттам се вхаща пътя за Кричим, посока Девин, нали? А доколко е лош пътя?
Колко км стават от София?
Благодаря Ви предварително!  bouquet
Не съм от София ,а от Кричим и мога да ти отговоря,донякъде.От магистралата от София хващате отбивката за Цалапица,след това Стамболийски,Куртово конаре,Кричим... и сте на язовирите.Като километри не мога да ти кажа колко е.Лошия път е от Кричим нагоре по дефилето на Въча,но гледката си заслужава!!!Приятно прекарване!!! Grinning

# 31
  • Мнения: 386
Мра ако не видя Родопите поне веднъж годишно. Високи гледки = изровени пътища , таз цена е нищожна според мен. Вместо чудните мостове има  други, по -подходящи  за "авто"туристи места.

# 32
  • Мнения: 1 547
"Чилингира" е наистина невероятно място - гледката от терасата ни беше повече от умопомрачителна. Пътят от Кричим към Въча е кошмарен, поне за мен - тесни завои и падащ камънак - предпочитам по-улегналия туризъм  Mr. Green За Чудните мостове съм с особено мнение - изкачването не е никак приятно, горе не е нищо особено. Очаквах повече, сигурно проблемът е в мен. Скалите са величествени, хижите са мизерни, туристите са успели да оставят своя боклучав отпечатък навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт