Мнения и оценки за хотели - най-после

  • 3 619
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 139
добра находка дилИпилИ, на мен също ми хареса и си го сложих в подписа за да го видят и други и да коментират. Аз предполагам, че след летния сезон броя коментари доста ще се увеличи, тепърва започват почивките.  Sunglasses

Иначе за чуждите хотели аз лично винаги проверявам в holidaycheck, просто е уникален. щях да се излъжа с един хотел в Гърция и добре че погледнах коментарите там, че да избера по подходящ. Такива сайтове стават доста популярни и колкото повече толкова по добре за нас. Така че ако имате и други познати такива споделяйте  Peace

# 16
  • Мнения: 2 401
Ооооох като гледам коментарите на някои хотели, персонала се е изредил под команда през компютаро на администраторката.  Барабар, с правописа и диалекта си  Laughing

# 17
  • Мнения: 136
момичета, пробвах се да се ориентирам в английската версия  Tired
накрая за малко да ревна  Embarassed

много объркано ми се стори... ама на български ще е по лесно  Peace

[/quote   http://www.trivago.co.uk/pictures]       Browse | Hotels | Attractions | Reviews | Pictures
Пробвах се и аз . Разходих се по горните иконки, но само на Pictures успях да видя хотели от България, не разглеждах много обстойно, но на Влас, Созопол, Приморско и Ахтопол успях да видя хотели, не съм сигурана дали имаше цени, но телефони (от България) за връзка с хотела има.

# 18
  • Мнения: 7 605
Има горе поле zа търсене, там пиШи България, или София или каквото търсиШ и иzлиzа вси4ко  Wink http://www.trivago.co.uk/golden-sands-644 Ето примерно Златните.

# 19
  • Мнения: 11 747
Да и аз се ориентирах, не е сложно.

# 20
  • Мнения: 100
Реших и аз да вляза да го разгледам българския сайт с оценки за хотели и честно казано доста ми беше трудно да се ориентирам,определено не ми хареса като организация,сортиране и въобще.
Вярно е че сайта явно от скоро стартира и тепъва ще се доусъвършенства, но и отзивите който прочетох бяха точно от по 2,3 думи от сорта на "Много ми хареса,супер е.", или обратното оплюване на конкретен човек от песонала или въобще на хотела, отново с 2,3 думи(което явно е реакция на конкуренцията).Така че за един хотел от 7 отзиви(повечето са с 1,2 или въобще нямат отзиви),аз лично никаква информация не получих.
В никакъв случай не искам да оплювам сайта надявам се,че в бъдеще създателите ще го пооправят и  човек ще може да получи някаква информация,както и че ще включат и чужди хотели,не само български.
Присъединявам се към мнението на Mila mama за руските сайтове
Аз лично за почивка в хотели ,които посещават чужденци ползвам основно руските сайтове и форуми,които са перфектни и изключително изчерпателни (руснаците са страхотни ,културни пътешественици подбиращи с изключителни подробности почивките си и невероятно отзивчиви помагайки в избора)
Найстина хората са много подробни и изчерпателни, и можеш да получиш пълна и подробна информация за повечето хотели, включително и снимков материал, надявам се и ние българите да започнем да пишем така,а не да пишем в тези сайтове само с цел реклама или оплщване на даден хотел.
Така,че всичко зависи и от нас нали  Wink

# 21
Хайде аз сега да ви разкажа как стоят нещата когато си от другата страна на барикадата,т.е.ще ви изложа гледната точка на хотелиерите.И така мили наши
евентуални или бивши клиенти,казвате че според мненията в сайтовете си планирате почивките,а знаете ли мили хора колко от тези"мнения"са манипулирани?И то не в добрия смисъл като реклама на даден хотел,а точно обратното!Голяма болка ми е темата ,защото точно сега се сблъскахме с абсурдността на системата и по точно с тези "анонимни"мнения.Нека ви обясня;преди около месец уволнихме хора от персонала,след изобличаването им в злоупотреби в особено големи размери.Като повечето хора пихме една студена вода,махнахме с рака и казахме"карай да върви,няма да се мъкнем с години по съдилищата"Голяма грешка,от наша страна!Нашите бивши служители,вместо да целуват рака и да благодарят,че сме хора какво мислите направиха?Поведоха една гнусна "анонимна"кампания срещу хотела!Страшна помия се изля,нали са безработни и си нямат работа по цял ден висят в сайтовете и пишат,рейтинга на хотела от 5.30 се срина на 3!Оплакванията от "клиенти"валят едно след друго!Стигнаха до цитати на имена,до обидни квалификации и какво ли още не.А ние мили хора,сме абсолютно безпомощни!Никой по никакъв начин не проверява достоверността на написаното,дали това лице е било гост на хотела?!Нямате представа какво е да гледаш,как името и репутацията ,която си градил с години
с много труд и търпение се руши като пясъчна кула!А хората си четат и вярват и си викат нека им на гадните хотелиери!Опитах се да се свържа по всевъзможен начин с операторите поддържащи сайта,написах писмо,в което посочих резултатите от вътрешното ни разследване(оказа се,че всички гадости идват от един IP адрес и то от нашия град!!),помолих да спрат да публикуват не проверена информация и.....нищо отговор няма.Какво излезе накрая,свободата на словото се превърна в оръжие за разчистване на сметки?Всеки може да обижда и хули без да носи отговорност за думите си?Много ми е болно!Все пак се надявам,че има хора които не вярват на чужда преценка,изграждат сами мнението си.Е това е моята история,за някой може да е смешна,но за нас хората дали цялото си сърце и любов за построяването на този хотел,е голяма мъка!Не при майте всичко написано в сайтовете за чиста монета,приятели!Докато са анонимни никога няма да бъдат обективни!Благодаря ви,че ми дадохте възможност да споделя!Очаквам мнения и съвети!

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Хайде аз сега да ви разкажа как стоят нещата когато си от другата страна на барикадата,т.е.ще ви изложа гледната точка на хотелиерите.И така мили наши
евентуални или бивши клиенти,казвате че според мненията в сайтовете си планирате почивките,а знаете ли мили хора колко от тези"мнения"са манипулирани?И то не в добрия смисъл като реклама на даден хотел,а точно обратното!Голяма болка ми е темата ,защото точно сега се сблъскахме с абсурдността на системата и по точно с тези "анонимни"мнения.Нека ви обясня;преди около месец уволнихме хора от персонала,след изобличаването им в злоупотреби в особено големи размери.Като повечето хора пихме една студена вода,махнахме с рака и казахме"карай да върви,няма да се мъкнем с години по съдилищата"Голяма грешка,от наша страна!Нашите бивши служители,вместо да целуват рака и да благодарят,че сме хора какво мислите направиха?Поведоха една гнусна "анонимна"кампания срещу хотела!Страшна помия се изля,нали са безработни и си нямат работа по цял ден висят в сайтовете и пишат,рейтинга на хотела от 5.30 се срина на 3!Оплакванията от "клиенти"валят едно след друго!Стигнаха до цитати на имена,до обидни квалификации и какво ли още не.А ние мили хора,сме абсолютно безпомощни!Никой по никакъв начин не проверява достоверността на написаното,дали това лице е било гост на хотела?!Нямате представа какво е да гледаш,как името и репутацията ,която си градил с години
с много труд и търпение се руши като пясъчна кула!А хората си четат и вярват и си викат нека им на гадните хотелиери!Опитах се да се свържа по всевъзможен начин с операторите поддържащи сайта,написах писмо,в което посочих резултатите от вътрешното ни разследване(оказа се,че всички гадости идват от един IP адрес и то от нашия град!!),помолих да спрат да публикуват не проверена информация и.....нищо отговор няма.Какво излезе накрая,свободата на словото се превърна в оръжие за разчистване на сметки?Всеки може да обижда и хули без да носи отговорност за думите си?Много ми е болно!Все пак се надявам,че има хора които не вярват на чужда преценка,изграждат сами мнението си.Е това е моята история,за някой може да е смешна,но за нас хората дали цялото си сърце и любов за построяването на този хотел,е голяма мъка!Не при майте всичко написано в сайтовете за чиста монета,приятели!Докато са анонимни никога няма да бъдат обективни!Благодаря ви,че ми дадохте възможност да споделя!Очаквам мнения и съвети!


Писането на отзиви не виждам как може да не е анонимно  newsm78
Проблемът е в нашата култура, не в сайта  Thinking
ако сте толкова засегнати, поне кажи името на хотела.
А и трябва да не ви е чиста сметката, за да не преследвате хора, които  са злоупотребили в особено големи размери. И аз съм била директор на фирма, и те уверявам. че без причина не съм си затваряла очите.
Собствениците  на хотели не се славят с особена търпимост  Peace

# 23
  • Мнения: 3 094
Тази тема и аз я чакам Simple Smile

# 24
  • Мнения: 139
pamela_as

хубаво, искаш съвети, ама дай поне един линк да видим къде, кой и какво е писал ... цялата работа нещо намирисва.

# 25
  • Мнения: 1 288
ще се радвам много сайтът да се развие. и аз чета коментари от чуждите сайтове, но според мен не съвпадат критериите за оценка от българи и чужденци. например, англичаните ме побъркват с техните коментари, че нямало как да си правят чай по стаите. и като напишат 100 такива коментара и пада оценката на хотела, а мен въобще не ме интересува има ли чайници по стаите или не  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 11 747
о, допреди малко четох отзиви, на какво прилича на закуска да няма препечена филия!

Общи условия

Активация на акаунт