За хорската лошотия...

  • 7 835
  • 229
  •   1
Отговори
# 225
На мен пък винаги са ми помагали,като бременна са ставали от местата си,за да седна аз,а сега с количката винаги някой ми помага да си я кача в автобуса,все пак не всички хора са лоши и не добре възпитани,във всяко стадо си има и мърша! Mr. Green

# 226
  • Мнения: 1 336
Прочетох по-голямата част от темата (доста е дългичка  Laughing)
Аз смятам че хората, както и държавата са длъжни на бременните жени, както и на малките деца, на възрастните и на болните и на всички, които в момента са в по-слаба позиция. Всеки от нас ще остарее, ще има някога здравословни проблеми, почти всички жени са били или ще бъдат бременни, бременната или майката, която се спъва или припада на улицата може да  е сестра ти, съпругата ти и т.н. Така че за какъв дълг говорим? Всеки изпада в ситуация, в която физически не може да бъде "от силните на деня" и искам да пожелая на тези, които смятат че това са глезотии, предизвикване на отрицателно отношение и бла-бла подобни глупости да им се случва по-рядко да не се чувстват добре и да имат нужда от помощ. Пожелавам на Zvetina никога да не и се случва да припадне на улицата и около нея да има само непознати хора, които са независими и не се интересуват от другите точно като нея.

# 227
  • Мнения: 1 121
Мари_Анка, е това ме потресе, честно. Няма ли на кой да се оплачеш? И управителката трябва да има шеф! Аз в този магазин повече никога не бих стъпила. Направо не мога да повярвам колко прости хора има на тоя свят Shocked

# 228
  • Мнения: 18
Pebs е добър и свестен, добре възпитан човек, а такива вече, за жалост, са голяма рядкост. Навсякъде ни обгражда все повече простотия, наглост и безочие, всеки се интересува само от себе си и почти никой /добре, че все още има изклщчения/ не помага на другите - независимо дали става дума за бременна жена или просто за човек в тежка ситуация. Понякога така ми се иска да емигрирам... И пак си оставам тук.

# 229
  • Мнения: 2 309
Когато се демонстрира наглост с позицията в която се намираме,естествено е да не получаваме това,което ни се иска!
Никой на никого не е длъжен и никой няма право да се възползва от положението си,за да извоюва първо място...
Когато бях бременна не съм искала да ми правят път и не съм го демонстрирала с поведението си.
Когато бях с детенцето си в ръце на едно летище,помолих един господин да ми помогне с ръчния багаж.Така и стана!
Никой не ми е длъжен да ми предлага услугите си на носач.
Ако помоля и тогава ми откажат,това ще е грозно Tired

Общи условия

Активация на акаунт