Лазерно подмладяване на кожата

  • 20 823
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 991
На 30 години не е ли много млада за такива процедури, newsm78, ботокса знам че е за след 40, те козметиците пари да вземат знам на една позната като била на 20 химически пилинг и направили.То от сега като се почне с такива работи като станем на 40 какво ще правим. На моята кожа определено и е рано за такива неща.

# 31
  • Мнения: 1 149
viktori ,сигурно сте говорили за филър с хиалуронова киселина
Нещо такова.
А бе ти си от Стара Загора бе мила Hug
На Христозов за дерматологичния център става въпрос.
След две седмици ще си направя консултацията с него и ще видим какво ще ми предложи.

# 32
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Има  точно подходящо за тази гънка,но пусто ми излезе от акъла.Инжектира се като ботокса.Има два  варианта при моя дерматолог:
      -с трайност 1 год. и с минимален риск от странични действия
      -с трайност 5 год.,но с по-голям риск..................
На мен ми предложи първия вариант струва 400 лв.
Но аз всъщност говорих със съпругата му и точна консултация не съм правила,може да има и друг вариант.
Като говоря с него ще пиша. Peace


Ще чакам да пишеш!

# 33
  • Мнения: 670
necha, да те питам , аз съм на 30 и кожата ми все още изглежда добре, но има  финни бръчки, чудя се на мен дали ще ми повлияе този лазер.Аз по скоро се страхувам да не се задълбочат.Ако смяташ , че не , би ли ми препоръчала крем за моята възраст, разбрах че си доволна от твоя крем.А за излющване на кожата съм ползвала един тоник на една фирма , нещо като домашен пилинг, ама честно казано не съм доволна,Така и не ми се излющи кожата.Аз и по щадящо се мазах де.
adelinda ,не мисля че точно тези процедури ще помогнат срещу бръчици,само филър,той е с временен ефект,но поне ще спре задълбочаването им.Кремчетата с ретинол,които ползвувам се препоръчват след30-35 г.възраст,мисля,че ти е рано,освен това сезона не е подходящ.Най-добре е да се използвуват късна есен,през зимата и през пролетта да се спрат поради риска от пигментация заради по-силното слънце.
viktori ,познавам д-р Христозов от около 12-13 години,негов редовен пациент съм.

# 34
  • Мнения: 7 418
   Познавам единствен вариант на лазерното подмладяване ,това е Лазерен пилинг(не че не съществуват и други).Скъпа и агресивна процедура е.Уж се води много ефикасна. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 9 991
Абе мен все ми е в акъла , в ''Пълна промяна'', на една  доста възрастна жена , първо и направиха лифтинг да опънат отпуснатото, после с лазер и изгориха бръчките и ги мазаха да заздравеят и лицето и стана много гладко.Аз  за такова нещо си мисля. newsm78. Пък ти лазерното подмладяване други било май. Аз отпуснато нямам, ама така да ми се изгорят бръчициите ми се вижда добре и после все едно ги е нямало.То 100 процента ефикасни процедури ясно че няма, не са намерили още еликсира на вечната младост.
necha я го кажи какво в това твоето кремече да го имам предвид ,моля те.

# 36
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
правих си зимата една процедура микродермабразио. една, защото такъв никакъв ефект не видях, че реших да пропусна другите 3 и да си спестя 120 лв. мисля, че освен лифтингът и ботоксът, всичко е ала-бала...

# 37
  • Мнения: 7 418
  Микродермабразио е доста повърхностна процедура.С нея не може да се постигне кой знае каква промяна.Ако беше опитала поне истинското дермабразио,а не микро-то ,резултата щеше да е съвсем различен. Peace
   В интерес на истината,при наличие на финанси плюс доза храброст,и аз бих си решила проблема с лифтинг.Просто не виждам,с какво друго може да се замени въпросната операция. Simple Smile

# 38
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
с нищо.
кажата ми е страшно чувствителна и прозрачно-бяла. абразио ми звучи ужасно - като стържене, да не кажа дране. представям си на какво ще мязам след това, така, че не, блягодаря. като му дойде времето ще предприема нещо то по-горе цитираните и толкоз. до тогова-свястна козметика и прилично поддържане (почистване, подхранване, хидратация и пр.)

# 39
  • Мнения: 7 418
абразио ми звучи ужасно - като стържене, да не кажа дране.

  Такова си е. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт