Класически или модерни мебели?

  • 3 633
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 811
Модерни.
Харесвам кубизма като стил и изчистените линии.
Класическите някак ме потискат и дразнят  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1 101
Модерни

# 47
  • Мнения: 185
По темата - избирам практичните, така че избрах 'нещо средно' опцията в анкетата. дали комбинация м/у модерни и класически ще се получи, не знам. Бих застанала повече зад един стил за един средностатистически апартамент и повече към нещо средно избягвайки тежестта на крайно класическите мебели и претенциозността на последната мода такива. Ако розполагам с просторна вилна къща, на 1-2-3 етажа и достатъчно средства бих си позволила да пробвам с различни стилове на всеки етаж.
Все още като един мираж, който бледнее, чезне, изплува, но ни предстои влизане в наше си собствено жилище. Нямам необходимия талант, нито парични възможности да ползвам и реализирам чужди и скъпи идеи. Имам предвид цялостни завършени предложения от-до. Всичко върви мнооооогооооо баааааавноооооо.

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 12:02 от Фанита

# 48
  • Мнения: 3 459
Модерни за целия апартамент!

# 49
  • Мнения: 3 641
Модерни за целия апартамент!
И, аз така.   Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Модерни, изчистени откъм декорации , олекотени ,лесни за почистване, средни като цена  и най-важното удобни

# 51
  • Мнения: 22 901
По темата - избирам практичните, така че избрах 'нещо средно' опцията в анкетата. дали комбинация м/у модерни и класически ще се получи, не знам.
Видя ли предната страница на темата,има снимки на съчетание на двата стила мебели,за които говорим?

Последна редакция: пн, 05 май 2008, 23:06 от ДесиХ2

# 52
  • Мнения: 1 485
Аз предпочитам нещо средно. Класическите определено не са моя стил, а супер модерните не внасят достатъчно уют в дома.
И да са удобни и практични! Peace

Общи условия

Активация на акаунт