Каква козметика за новородено?

  • 23 447
  • 150
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 177
аз ползвах джонсън,а крема против подсичане беше на нивеа.като стана малката на 6мес.започнах да купувам и нивеа шампоани и млека.а имат и крем за тяло,който е страхотен.

# 106
  • Мнения: 2 818
Повече вода, по малко зехтин и от време на време сапун  Simple Smile

Инак съм доволна от Клоран  Peace

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 364
Сега ползвам за малката Хип и съм много доволна. Сапунче на Чико и крем Бочко против подсичане. Иначе и от Бюбхем бях доволна. Марина има много суха кожа и затова я мажа след баня с олиото на Хип. Иначе за косичката в началото ползвах Джонсън без сълзи и не сме имали никакви проблеми, не е имала струпейчета. Олиото на Нивея ползвах първите седмици, но за много сухата кожа не помогна. Докато Бюбхен и Хип - без забележки! Личицето все още не съм и мазала с нищо  Embarassed, измивам го само с водичка.

# 108
  • Мнения: X
Бюбхен или Евент. Ползвала съм и Нивеа. Единственото от което не съм доволна е Джонсън-а. Нито олио, нито шампоани, нито нищо. Страхотно миришат, но малкия се изприщи Rolling Eyes

# 109
  • Мнения: 1 672
аз използвам Бюбхен и Корин де фарме

# 110
  • Мнения: 67
От първия месец ползвахме Хидратиращото мляко на Klorane.  Много е леко, попива веднага, овлажнява чудесно. Струва около 16-18лв. От известно време ползвам мляко на SebaMed и също съм доволна, но мисля, че е малко по-мазничко и тежко. Цената  е същата. Препоръчвам ти и двете Peace

# 111
Аз ползвам на МУСТЕЛА.По скъпа е,но е много хубава

От самото раждане на малката и до днес използваме само тази марка + шампоан на "Пенатен",но от чужбина.

# 112
  • Мнения: 6 446
Бюбхен и Чико  Peace

# 113
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бяхме първоначално на Бебино, сега сме на Бюбхен - доволна съм и от 2-те

 Thinkingпак стара тема

# 114
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

Ами не е сложена в Библиотеката (поне аз не открих), в такъв случай е нормално да се повтаря! Все пак е важно!  Simple Smile

# 115
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

Ами не е сложена в Библиотеката (поне аз не открих), в такъв случай е нормално да се повтаря! Все пак е важно!  Simple Smile
е те и старите теми са полезни Laughing все пак се появяват нови бебоци тук всеки ден Wink

# 116
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мдам, със сигрност, но пак са трудни за намиране!  Peace Може би наистина трябва да се събрат някак на едно място.

# 117
  • Мнения: 172
Бюбхен Peace

# 118
  • София
  • Мнения: 1 522
Бюбхен  Peace

# 119
  • Мнения: 4 230
ние ползваме Нивея. Не сме имали проблеми. Вече 6-та година.

Общи условия

Активация на акаунт