Каква козметика за новородено?

  • 23 432
  • 150
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 111
От самото начало бях решила ,че ще ползвам медицинска козметика и се спрях на Мустела-шампоан,мляко за тяло,хидратиращ крем за лице,масажно олио,крем за подсичане.Най-доволна съм от кремчето им за суха кожа и обриви около устата-когато почнат повече да се лигавят бебоците.

# 121
  • Мнения: 176
Ползвам Avent,Sebamed и Event Peace

# 122
  • Мнения: 35
От самото начало бях решила ,че ще ползвам медицинска козметика и се спрях на Мустела-шампоан,мляко за тяло,хидратиращ крем за лице,масажно олио,крем за подсичане.Най-доволна съм от кремчето им за суха кожа и обриви около устата-когато почнат повече да се лигавят бебоците.
    И аз ползвам Мустела и съм много доволна.

# 123
  • София
  • Мнения: 308
Понеже в родилния дом използваха Себа мед, бях решила да си продължа с тази козметика. Обаче в началото на годината се оказа че много от продуктите им са изчерпани в аптечната мрежа и затова започнах с крем против подсичане Бочко, а за мазане след баня - преварен зехтин.... По-късно си купих  крем за дупе и олио Себа мед и още първата седмица от употребата им дупето се подсече, а от олиото се обрина.
Така че всяко бебе си е индивидуално и понякога по-скъпата козметика не му понася.
Затова е хубаво преди да се купи цялата серия от дадена марка да се пробват тестери. Така направих и аз - опитах продуктите на Мустела и се оказа че й действат добре. А хубавото е че имат и продукти за по-суха кожа, каквато се оказа на бебка.

# 124
  • Мнения: 1 447
Използвах и за двете си деца козметика само на БЮБХЕН
И аз също и съм много доволна

# 125
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Купи си или Нивеа или Бюбхен и от двете съм много доволна.
В началото използвах само Нивеа,шампоан купих като начало
комбиниран за коса и тяло Peace
Леко раждане  bouquet

# 126
  • Мнения: 6 629
Мустела.

# 127
  • Мнения: 556
А за Хип какво ви е мнението Thinking

# 128
  • Бургас
  • Мнения: 364
А за Хип какво ви е мнението Thinking

Доволна съм. Дъщеря ми има суха кожа и след баня я мажа с олиото на Хип - няма проблеми, овлажнява отлично, без да оставя мазно. Решила съм да мина изцяло на козметика Хип.

# 129
  • София
  • Мнения: 408
Аз използвах Мустела, преди да открия АДЕРМА. Сега горещо я препоръчвам.

# 130
  • Мнения: 1 896
Повече вода, по малко зехтин и от време на време сапун  Simple Smile


И ние така, само зехтина заменям често с бадемово масло, масло от пшеничен зародиш или кайсиеви ядки.

# 131
  • Мнения: 492
Ползвам на Бюбхен и съм много доволна. Отначало ще ти трябва само измиващия гел от глава до пети, олио и крем при смяна на пелените. Peace

# 132
  • Временно
  • Мнения: 788
Ползвам Измиващ гел от глава до пети и олио на Бюбхен и кремче Бочко при смяна на памперса.

# 133
  • Мнения: 3 092
Бюбхен  и Мустела!
И от  двете съм доволна .
Леко раждане

# 134
  • София
  • Мнения: 4 397
И с двете деца съм ползвала Бюбхен за малката още ползвам  Peace
Взех си първоначално гелче за къпане, крем за посичане, пудра и мляко за тяло  Peace

Общи условия

Активация на акаунт