Каква козметика за новородено?

  • 23 427
  • 150
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 3 271
Пупина Peace

# 136
  • Мнения: 1 554
Ползвам бюбхен и мустела
бюбхен- гела  във водата който се слага и млякото за след баня

мустела-шампоана Peace

като беше съвсем малко бебе го мажех с олиото на бюбхен след баня е то няма такова гранясало бебе как миришеше Sick и от тогава сме само на мляко след баня много съм доволна Peace зима,лято всее мляко Laughing

# 137
  • Мнения: 1 427
А някой ползвал ли е на Саносан?

# 138
  • Мнения: 228
БЮБХЕН- за подсичане БОЧКО  Peace

# 139
  • Мнения: 585
БЮБХЕН- за подсичане БОЧКО , въпреки че по едно време го спряхме, защото имахме съмнения за бактерии в урината, нефроложката каза, че трябва да го мажа с нещо течно, което не създава среда за бактериите и почнах с преварен зехтин.
От Мустела малкия се изрина.

# 140
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
"Пенатен"

# 141
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Олиото на СебаМед и крема за подсичане. Но пак ще си взема крема на Бюбхен, че този на СебаМед свърши супер бързо! Иначе съм си взела и млякото и гела за къпане на Бюбхен. Доволна съм от всичко!

# 142
  • Мнения: 1 896
Дъщеря ми е на 8 месеца, никога не съм ползвала друга козметика освен бадемово масло или зехтин, а за къпане олиото Нахткерцен на д-р Тайс за цялото тяло заедно с косата. При смяна на памперс също мажа с бадемово.

# 143
  • Мнения: 6 713
Дъщеря ми е на 8 месеца, никога не съм ползвала друга козметика освен бадемово масло или зехтин, а за къпане олиото Нахткерцен на д-р Тайс за цялото тяло заедно с косата. При смяна на памперс също мажа с бадемово.

basilisk, бадемовото масло на Икаров ли ползваш? Simple Smile

# 144
  • Мнения: 1 488
Доколкото знам козметика не се препоръчва за новородено , за първите няколко седмици. Препоръчва се да се къпе само с водичка в началото, защото още не е свикнало с веществата използвани в козметиката, макар и за бебета!
Аз не смятам да ползвам първите няколко седмици.

# 145
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз ползвам козметика на Бюбхен и съм много доволна.
Peace

# 146
  • Мнения: 1 896
basilisk, бадемовото масло на Икаров ли ползваш? Simple Smile
Обикновено на етерика, но и на Икаров става.

Cherry,
И аз в началото я къпех само с вода и то през няколко дни. И сега не къпя всеки ден. Изобщо с козметиката минимализмът ми се струва супер идея.

# 147
  • Мнения: 1 488
[Cherry,
И аз в началото я къпех само с вода и то през няколко дни. И сега не къпя всеки ден. Изобщо с козметиката минимализмът ми се струва супер идея.

 newsm10
Да. За къпането също знам, че препоръчват да не е всеки ден, което на мен ми се видя малко странно и незнам дали ще го практикувам.

# 148
# 149
  • Мнения: 236
След неуспешен опит със СебаМед и Мустела, сега ползваме само зехтин.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт