Този новия крем.. на AVON

  • 4 725
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828

Цитат

Карнитин и кофеин се съдържа и в Редуциращия крем за корем и бедра на Leocrema Simple Smile и почти всички антицелулитни кремове.
Аз съм ползвала Ейвън няколко пъти, не съм забелязала някакъв резултат, освен, че кожата става гладка Simple Smile От най-стария бях най-доволна защото имаша страхотен охлаждащ ефект , лятаото беше екстра Simple Smile Сега има един мъжки за корем дето пак охлажда страхотно Wink и пак съдържа карнитин и кофеин  Grinning
Цитат
Наистина са съставки на почти всички антицелулитни кремове. И на Дева антицелулитния крем има абсолютно същия ефект като този на AVON, пробвала съм ги и двата. Не охлачда чак толкова, но ефектът е същия. Само, че първия е 1/2 от цената на втория. Сега съм се насочила към друга марка, доста ще се ръсна, но "гарантират" ефект за 14 дни, ще видим. Дано да е вярно. Ако е така ще пиша след 2 седмици. И да е фалшива реклама, пак ще пиша. smile3508

Вярно е, че всички кремове от този тип общо взето съдържат едно и също  - преди всичко карнитин и кофеин, така че е въпрос на цена и на възможности според мен.
За новия на Ейвън пише, че съдържа екстракт от глог, който разгражда мазнините в мастните клетки - дано да е така, ще го пробвам.
Обаче не вярвам че има такова "чудо" - ефект за 14 дни.
При мене ефекта се получи след 3-4 месеца упоритост.
Дано при теб да стане по-бързо, така че успех !

# 16
  • Мнения: 932
Момичета,има една билка GOTU KOLA/centella asiatica/.Пие се сутрин и вечер/или сутрин ,обед и вечер/-не можете да си представите какъв ефект има върху целулита!Забелязва се след първия месец обаче,така че трябва да сте редовни!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета,има една билка GOTU KOLA/centella asiatica/.Пие се сутрин и вечер/или сутрин ,обед и вечер/-не можете да си представите какъв ефект има върху целулита!Забелязва се след първия месец обаче,така че трябва да сте редовни!


Откъде се купува тази билка, има ли я по аптеките, колко струва???
Моля дай повече инфо. За първи път я чувам.
Сега намерих в гугъла това:
Азиатска центела - подобрява мозъчното кръвообръщение и умствената дейност.
Как така действа и за целулит и то като се пие???    newsm78 newsm78 newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 330
Вече ми пристигна кремчето-ползвам го вече 3-ти ден и кожата ми видимо е по-гладка и дори по-подхранена,но аз не съм добър критерии, защото на мен всичко ми действа добре:)не че се оплаквам де:)Сега отивам в аптеката за билки и ще проверя и за по-горната:)

# 19
  • Мнения: 472
тази билка във вид на чай ли се пие или е като хапчета ?

И само в билковите аптеки ли ч има ?

А може ли да се пие от кърмачки !

# 20
  • Мнения: 288
Аз също съм ползвала старият и не съм доволна,но този нали е нов кой знае.
Доволна съм обаче от крема на Даф за стягане

Моля те поясни какъв е този крем за стягане - на коя фирма е?
Благодаря.
 bowuu

# 21
  • Мнения: 932
Момичета,съжалявам,че не мога да ви помогна,но аз живея в Англия и я намерих тук.Пя я два пъти на ден във формата на капсули.Работя в билкова аптека и оттам я научих.Тя подобрява клетъчните структури и обезводнява клетките.Хич ме няма с преводите-ако някои разбира английски,мога да му пратя едно кратко текстче.Много хора я препоръчват,има научно обяснение и ефектът наистина е голям.Не ми се вярва в Бг да е скъпа-в мойта аптека е £7.00 за 100,а като имате предвид,че B комплекс например е £6...

# 22
  • Мнения: 2 672
тази билка влияе ли върху кърмата по някакъв начин?
някой от Бг купи ли я вече?

# 23
  • Мнения: 932
Утре ще отворя справочниците на работа-там пише дали може да се пие от бременни и кърмещи и ще ти кажа!

# 24
  • Мнения: 863
тази билка е в състава на редуциращия крем за корем и бедра на Леокрема Winkоба4е да се пие Thinkingи то от кърма4ки Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт