КАКВО БРАШНО ЩЕ ПРЕПОРЪЧАТЕ?

  • 3 049
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
И от мен един глас за синята опаковка на Софиямел.  Grinning

Аз и с двете ръце гласувам за него, и краката мога да вдигна даже.  Laughing Обичам го това брашно. Heart Eyes И ако го няма в супера, изпадам в депресия.

# 16
  • Мнения: X
Основно "Софимел" купувам...не съм имала издънки с него/и синята и дву- килограмовата опаковка в бяло и синьо/,но последния път не ми се разкарваше/че със сигурност само в големите супермаркети го има/ и в кварталната бакалия ми препоръчаха Хасковско-на Симид-определено останах доволна.

# 17
  • Мнения: 2 122
софимел екстра   Peace

# 18
  • Мнения: 112
И аз съм за Мелко-тип450.Друго не купувам. newsm10

# 19
  • Мнения: 5 001
Аз не го харесвам това брашно с набухвателя....Каквото съм правила с него има странен вкус(за мене де).
 Аз също ползвам на Софимел,но обикновенното брашно,без добавки в бял пакет със сини букви....Много съм доволна

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Още един глас за Софимел есктра  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Софимел ползвам и аз.Основно бялата опаковка.

# 22
  • Мнения: 121
Софимел Екстра  Peace

# 23
  • Мнения: 1 175
Аз също купувам само от обикновената опаковка на Софимел-бяла със сини букви,разфасовка от 2 кг.В нашия район е много популярно и брашното от мелница Велико Търново.Често пека в хлебопекарната от него тип 500,но се чудя дали няма да получа по-добър резултат с тип 350.Дали някой от Вас е пробвал и можете ли да дадете съвет.

# 24
  • Мнения: 3 647
Който е от Варна - Мелко тип 450  Peace

Правила съм и с АРО, пак е ОК.

Най-важно е брашното да е чисто - да няма набъхватели, подобрители, сухи млека, яйчни прахове и т.н.
bowuu с две ръце за мелко  Wink

# 25
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038

Само "Софимел екстра" - чудни дърпани баници и козунаци на конци!

Търновската мелница е отврат - вътре има някакви бели пясъци ....химикали ли слагат незнам , но не се и дърпа и козунака стана глетав .

Общи условия

Активация на акаунт