Великденски яйца дузина след дузина боядисва Дюканската дружина - 99 тема

  • 40 152
  • 941
  •   1
Отговори
# 930
  • Пловдив
  • Мнения: 808
rivela, нещо се поразсъних с толкоз мъжоря в темата, ама тоз последния много шекерен бе...много въглехидрати,ч е и бонбонено розови...не, не...нещо по-диво за кака  Twisted Evil

# 931
# 932
  • my own world....
  • Мнения: 1 076


Я в менюто какво имало  Laughing

Толкоз диво - добре ли е  Flutter

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 01:26 от Lady_A

# 933
  • Пловдив
  • Мнения: 808
Lady_A , /както казват братушките " Вот это ДАААААААААА!" smile3521 smile3508

# 934
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
И аз съм фен на Джони Деп Simple Smile

Смених картинката, щото нещо ми изчезна....или ми се спи много де...ама за всеки случай я смених Simple Smile

# 935
  • Мнения: 831
: Наирянка заповядай специална доставка:

# 936
  • Пловдив
  • Мнения: 808
Днес мечтите ми се сбъднаха - мъже отвсякъде..само моя дето го нема наблизо..ама нали за това е..."МЕНЮТО"  newsm62

Вече казвам "Лека нощ!" на всички, които са оцелели в този час..

# 937
  • Мнения: 130
Тоз момък харесвате ли го, или да си го пазя за мен си?



Последна редакция: чт, 01 май 2008, 01:48 от diameter

# 938
# 939
Здравейте на всички Дюканки  Simple Smile Писах преди около седмица за първи път, но не знаех, че така скорострелно се движат разговорите и май пропуснах около... има няма 40 страници  Laughing Преминах успешно ударната фаза, в момента съм на фаза 2 от 10 дни насам - резултатите са 6 кг по малко!! Доволна съм! И как няма! Но има още 4 пъти по толкова за сваляне  Cry Имам едно питане към вас, които, както отбелязвам, сте най-големите експертки за диетата в България. И по-точно - какви обезмаслени млечни продукти ползвате и къде се намират /интересува ме за София, понеже съм чувала, че има различни вариации за различните градове/. Ако тази тема е била разисквана, може ли някой да ми прати линк и да се осведомя? Както споменах, имам бая да си дочитам форума. Притеснението ми е - понеже не се намирам в България в момента и ми предстои да се прибирам скоро. Затова ми се ще да съм запозната с продуктите там и към какво да се насоча в супермаркета. Тук лесно се намира кисело и прясно мляко 0,1% масленост, въглехидратите са също с доста ниска стойност /4,3 - 4,6 гр., а не като при пловодите - над 14/.  Ако някой може да даде съвет, ще съм безкрайно благодарна. Успех на всички... то успехът си ви личи де  Wink Grinning Давайте в същия дух  Wink Simple Smile

# 940
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
ей тука сме се скрили  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289396.msg7395097;topicseen#msg7395097

# 941
  • Oslo,Norway
  • Мнения: 129
мила идвай в новата тема която вече дори е на приключване
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289396.new;topicseen#new Hug

Общи условия

Активация на акаунт