Прави ми впечатление...

  • 3 611
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 099
Борисе, аз съм от джофрите, дет ти се чудят и много биха искали държавните служители да нямат достъп до нет! Такова бълване на теми не помня да е имало... Пък нищо кой знае к'во не научихме....

# 46
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък смених работата и поради липса на достъп до този сайт не мога да влизам.
Не мисля, че тук всички са без работа, но повечето са започнали, когато са били по-свободни, а това е майчинството.

И не си длъжен да даваш обяснения, само попитай дали твоята работа им влиза в тяхната работа.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 099
И не си длъжен да даваш обяснения, само попитай дали твоята работа им влиза в тяхната работа.

Влиза, влиза.
В нормалните държави никой даже не си помисля да прави такива коментари, когато се касае за заплати от държавен бюджет!

# 48
  • Мнения: 9 865
Ако следите форума ще видите, че повечето тук сме конкуренция на шесторъкия Шива, можем много неща едновременно, особено секретарките, и това, че някой почнал работа, па немАл време за форума - чиста проба непрофесионализъм. (следва усмивка)

# 49
  • Мнения: 212
Борисе, аз съм от джофрите, дет ти се чудят и много биха искали държавните служители да нямат достъп до нет! Такова бълване на теми не помня да е имало... Пък нищо кой знае к'во не научихме....

 Joy Joy  Е тоя път наистина ме уби вече. Мислех те поне за умна кобра. Пък ти се оказа само една проста кобра.
Да не искаш да ми кажеш, че си дошла тук в клюкарника с цел да научиш нещо.  Shocked Shocked И какво толкова очакваш да научиш. Аз просто не знаех че искаш нещо да научиш.
Следващия път СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ ти обещавам лекция на тема:

"Представяне на нов теоретичен модел, използващ интерполирани потенциали между U(5) симетрия на 5-мерен хармоничен осцилатор и Е(5) симетрия, съответстваща на фазов преход от типа U(5) - SO(6) и експерименталните спектри и В(Е2) за ядра с R4 = E(4)/E(2) отношения 2,092, 2,135 и 2,157 (сравнени с отношението 2,00 в случая на U(5) и отношението 2,20 в случая на Е(5)). Ще покажа и резултатите от интерполация между новия модел и Х(5) симетрия, съответстваща на фазов преход U(5) - SU(3)."

Дано след тази лекция мирясаш вече и да научиш нещо... В което малко се съмнявам ама карай...

Освен това държавните служители не могат да нямат достъп до нет. Нали министър Николай Василев въвежда сега електронното правителство. Как държавните служители ще ви обслужват вас гражданите по електронен път ако нямат достъп до Интернет... Ивонска, Ивонска .... нещо хич не си в час с новите технологии и електронното правителство.... Ама то от плюене и съскане остава ли ти време да научиш нещо...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 099
Аз дали разбирам от електронно правителство - не знам, но дано вие, дето взимате заплати за форумски изяви, да влезете в час следващите 10 години с тези "технологии"...

Може да съм проста кобра, но като такава се запитах: след като се пулиш на интереса ми да науча нещо ново тук, в Клюкарника, ти за кой *** пускаш дълбоко-философски теми? Явно и при теб не е от напираща, неудържима интелигентност, разбирам...

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Как държавните служители ще ви обслужват вас гражданите по електронен път ако нямат достъп до Интернет... Ивонска, Ивонска .... нещо хич не си в час с новите технологии и електронното правителство.... Ама то от плюене и съскане остава ли ти време да научиш нещо...

Е, не така, бре. Аз например имам Нет на работа, но достъп само до определени сайтове, например до всички министерства, най-вече до митници. Обаче най ми тежи, че до форумчето нямам връзка. Иначе клиентите не страдат от това, че нямам достъп до бг-мамма.

# 52
  • Мнения: 435
Разбирам защо работещите майки спират да пишат във форума, но също така зная, че повече от пишещите тук не са безделници, а пишейки, четейки се разтоварват и зареждат Peace

# 53
  • Мнения: 2 035
В момента съм от джофрите дето си гледат детето и се шляят като свободен електрон във форума в по голямата част от денонощието   tooth, но скоро се връщам на работа и наистина не съм убедена, че ще присъствам във форума както си знам  Whistling

# 54
  • Мнения: 5 370
Бахмааму, Борисе, вашият сисадмин-ако въобще имате такъв-явно ептен ви е опущил дизгините. Mr. Green
Е, как мое такова нещо?

# 55
  • София
  • Мнения: 2 426
Борисе, аз съм от джофрите, дет ти се чудят и много биха искали държавните служители да нямат достъп до нет! Такова бълване на теми не помня да е имало... Пък нищо кой знае к'во не научихме....

 Joy Joy  Е тоя път наистина ме уби вече. Мислех те поне за умна кобра. Пък ти се оказа само една проста кобра.
Да не искаш да ми кажеш, че си дошла тук в клюкарника с цел да научиш нещо.  Shocked Shocked И какво толкова очакваш да научиш. Аз просто не знаех че искаш нещо да научиш.
Следващия път СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ ти обещавам лекция на тема:

"Представяне на нов теоретичен модел, използващ интерполирани потенциали между U(5) симетрия на 5-мерен хармоничен осцилатор и Е(5) симетрия, съответстваща на фазов преход от типа U(5) - SO(6) и експерименталните спектри и В(Е2) за ядра с R4 = E(4)/E(2) отношения 2,092, 2,135 и 2,157 (сравнени с отношението 2,00 в случая на U(5) и отношението 2,20 в случая на Е(5)). Ще покажа и резултатите от интерполация между новия модел и Х(5) симетрия, съответстваща на фазов преход U(5) - SU(3)."

Дано след тази лекция мирясаш вече и да научиш нещо... В което малко се съмнявам ама карай...

Освен това държавните служители не могат да нямат достъп до нет. Нали министър Николай Василев въвежда сега електронното правителство. Как държавните служители ще ви обслужват вас гражданите по електронен път ако нямат достъп до Интернет... Ивонска, Ивонска .... нещо хич не си в час с новите технологии и електронното правителство.... Ама то от плюене и съскане остава ли ти време да научиш нещо...

Държавните служители не са ли част от това "вас гражданите"?! Защото ако има такова разграничение, то къде отиват тези държавни служители - под или над "нас гражданите"..... хм

Време нямам за нищо, затова четта във форума вечер или когато замествам продавачките в магазина си) Или когато имам 1 час свободен в университета и съм се уморила от другите неща - за почивка и разтоварване)))) Чета в още един форум)

# 56
  • Мнения: 1 303
Който е зарибен по форума и прекарва свободнато си време основно тука(което е жалко) естествено ще намира винаги даже и след работа и по късни доби.Аз лично съм в майчинство и имам време за всичко-и за форума и за четене и за какво ли не..ноо обикновено прелиствам темите,когато наистина няма какво да правя и вече се се разтапям от мързел-за мен това е място предимно за забавление,информация не бих черпела(освен за парфюми) Mr. Green

# 57
  • Мнения: 4 473
...И 99% от отговорите са от сорта на "Ами тя започна работа и няма вече време за форума"
Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти. И когато някой случайно си намери работа и започне да работи вече нямал време за форума.

Сам го каза - очевидно разполагаш с работно време за губене, в противен случай не виждам как ще пропиляваш последното в шляене из форума. За времето, което си във форума е странно високопарното ти поведение към днешна дата, но хора разни...
На мен по-скоро ми е любопитно, някой от типа `постоянно присъствие` не се ли е замислял дали този или онзи липсващ, не е ограничил посещенията си тук по друга причина, освен гореспоменатата?!

# 58
  • Мнения: 5 140
... и на мен ми се е случвало някой път като пусна някоя тема и някоя особено "отворена" членка на форума злобно и небрежно подхвърля - "Абе Борисе ти нямаш ли си друга работа, че да имаш време да пишеш из разни форуми и то женски" Като че ли съм длъжен да давам отчет и обяснение на разни джофри каква ми е работата и защо и къде пиша...

Пиши си на воля, Борисе и не се терзай заради чуждото мнение. Който има време - пише, който няма, обратното, било то заради работа или не.


Подкрепям систъра. Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 502
  ФорОма ми е любим,разтоварвам се.Иначе не ми говорете,че като ходите на работа сте по-заети и натоварени.Дечурлигата,разходки,манджи,чистене,приспиване....понякога с копнеж поглеждам към компа,но няма време....Вие на работа сте си добре!

Общи условия

Активация на акаунт