Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 523
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 735
  • София
  • Мнения: 39 783
Без майтап, днес си купих нов чугунен тиган.
Днес "случайно" минахме през Икеа. Купих си 2 настолни лампи и бамбук, а ММ каза "харесах си тиганчета" Joy
Обяснявам за какво се ползват Уишмастеровите тиганчета, ама понеже играе на някаква игра само отговори "ъхъ". Навит е демек Joy

# 12 736
  • Варна
  • Мнения: 36 630
Уиш, пък в другата тема се оплакваш как скопосали хола грънчарите... Не с тигана, със запалката ги посрещни.

# 12 737
  • Мнения: 22 036
Даун, винаги съм мислела, че това е само мит. Сега мира няма да имам, докато не намеря доброволец да пръцне, а аз да го подпаля. Въоръжена съм със запалка и отивам на мисия "Подпали задника на ближния".  smile3540

Ха ха ха, Не е мит, баш газ си е, само да се намери технология за бутилиране Simple Smile.

# 12 738
  • Мнения: X
Е, тогава най-големите пръдльовци ще станат милионери- самоходни газови находища.  Mr. Green

# 12 739
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
Simple Smile Simple Smile ще им наложат лимит на газовите емисии Simple Smile

# 12 740
  • София
  • Мнения: 9 570
Спомних си!
Брат ми ни закара с колата до Добринище за уикенда. На дребното му писна да се вози и спряхме за кратка почивка на една бензиностанция. А на мен пък ми се пишка зверски и вече само се чудя как да издържа суха до тоалетната. Спира брат ми, а аз изхвърчам от задната седалка и само подвиквам на малката да идва БЪРЗО с мен и тя да пишка, а тя миличката почти се разплака, че не можела. Почвам да й чета конско , че се лигави откакто сме тръгнали от София, а брат ми се залива от смях. Вече съм готова да му се озъбя и на него (стискайки крака колкото силно мога ) и в този момент се се сещам, че не съм откопчала колана на столчето на детето, а то само не може да се откопчее и затова писука.

# 12 741
  • Мнения: 13 082
Прясно от преди малко. Майка ми си забравила зарядното за мобилния в работата, та се уговаряме по домашния телефон. Звъня аз тя вдига и аз директно я питам Какво става, мамо? Излезе ли вече? 😂😂😂 А тя пък решава да ме бъзне и ми отговаря Дааа, отивам към спирката. Чак като затворих се усетих. 😒

# 12 742
  • Мнения: 29 488
Отивам да си правя чай в кухнята в офиса. Избирам си от няколко кутии и на едната гледам пише "20 бр. пакетчета с молец". Викам си, леле какъв ли е този молец, от който правят чай?!?...някаква нова съставка. После видях, че било конец.  Mr. Green

# 12 743
  • София
  • Мнения: 19 253
Току-що гледам на сайт за детски играчки марки и с едно око прочитам марка "Blendy PENIS"  #Crazy При втори прочит се оказа PENS Joy

# 12 744
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Прясно от преди малко. Майка ми си забравила зарядното за мобилния в работата, та се уговаряме по домашния телефон. Звъня аз тя вдига и аз директно я питам Какво става, мамо? Излезе ли вече? 😂😂😂 А тя пък решава да ме бъзне и ми отговаря Дааа, отивам към спирката. Чак като затворих се усетих. 😒

Има домашни и със сим карти; на майка в момента е такъв, разнася си го и си го ползва като мобилен. Нашият на предния оператор беше такъв.

# 12 745
  • София
  • Мнения: 19 253
Има домашни и със сим карти; на майка в момента е такъв, разнася си го и си го ползва като мобилен. Нашият на предния оператор беше такъв.
А нямат ли все пак някакъв обхват, т.е. не може да си отидеш на работа с него. Или съм изостанала от техническия прогрес?

# 12 746
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Ами не, нямат обхват, това си е реално GSM, със СИМ карта. Майка е на Мтел, доколкото знам. Отделно имат два номера на тази сим карта- единият е "градски" номер( в нейния случай телефонен номер, който има от 20 години) и мобилен с кода на съотв. оператор( 088 в случая).
Аз съм в чужбина, моят беше на същия принцип- сим карта, обхват навсякъде, 2 номера едновременно. И на мен ми беше много чудно, ама нещата се променят явно :!)

# 12 747
  • Мнения: 807
Аз съм в хола на компа. Той се прибира и се похвали че е взел костюм за хелоуинското парти. Аз си зяпам в монитора и викам "мхм" без да го поглеждам. Той казва  нещо от сорта 'сега ще ти го покажа" и изчезва. Звънка ми майка по скайп , говорим 2 минути и тя отива да си види яденето, съответно тишина в стаята. Моят Дон Жуан връхлита в хола с една малка шапка тип бобме и я придържа с ръце на долния дон жуан, чисто гол. Аз изпадам в захлас естествено и почва лигня и айде марш в спалнята. През нощта гледам съобщение от майка ми по месинджъра......"шапката му беше малка май" и някакъв стриптийз gif
Така и не казах на ММ, че няма да може да погледне майка ми в очите Simple Smile

# 12 748
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
хахаха
 Simple Smile
забавно е било

# 12 749
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Кажи, че и камерата е била включена Joy

Общи условия

Активация на акаунт