Великденски яйца и козунаци хапват САМОКОВските хлапаци-2

  • 7 793
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
                  ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!




ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ


# 31
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983

# 32
  • Мнения: 228
Во истина воскресе!!!
да сте живи и здрави момичета и всички обичани от вас хора.Йони бързо да се оправя ии... днес няма да коментирам докторката ти Миме!То бива,бива...ама..!
Поли,дано и Мимката е добре вече и да няма смисъл от пожелания за оздравяване,а само от такива за здраве.
Браво на братлето на Силвушката,да жъне много успехи не само в танците,а във всички поприща на живота.
Сега бягам да погледна снимките на Цвети,че не съм ги видяла.
Рали,ще ви включа разбира се Hugсамо да намеря буквите,които е ползвала Жането.Браво на младежа за творчеството! Heart Eyes
Дани,и ние щяхме да идем,ама на мен ми се спеше и предпочетах да си гушна мъжлето!
Таня,покажи яйцата,които е боядисал Слав.

# 33
# 34
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484

Во истина Воскресе!На картичка в чинийката е Пасха-обредно ястие от извара и сметана,което задължително присъства на Православна Великденска маса в Русия,Беларус и Украйна.

# 35
# 36
  • Мнения: 228
Бързо оздравяване на Мими на Поли Hug Praynig Peace
Днес с нея за съжаление си направихме една задочна среща в поликлиниката Embarassed .
Ние за добро обаче бяхме там,бяхме на консулт и се отчитаме с 8кг  и 67см детенце.Междувременно сме изкарали неусетно и рубеолата,с малкото си остатъчни пъпчици и подути лимфички(м или н-не зная).Но доколкото разбрах,това не гради имунитет,та ще има пак да си я караме.

# 37
  • Мнения: 674
Моите яйчица!(тази година нямах много време да ги шаря) Embarassed
Габи и тати.
Ще ти счупя яйцето, тати!!

Яйцата и на мамите и на дечицата са страхотни! Браво на вас! Радвам се, че малките бонбони се оправят вече! Grinning

И Габи от известно време има пъпчици тук-там! newsm78Педи каза да я мажа с Фенистил, ама аз забравих да купя! Embarassed Дали не е нещо като вашето, Ани? Уж било от храна, пък аз нови неща не съм давала! Confused

Силве, браво на братчето!  bouquet Желая все по-големи успехи!

# 38
  • Мнения: 228
Ели и аз си мислех за храни,ама нищо ново не бях въвела,та направо си бях сигурна за рубеолата-пъпчиците ни са ситни съсредоточени по много на различни участъци(по гръбчето и на вратлето).

# 39
  • Мнения: 70
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ И ОТ НАС

Бързо да се оправят всички дечица, че по тревата да има кои да тича.

Диди и аз секнах кръста та затова не можах да пиша. Ходих на трима лекари и нито едни от лекарствата не ми помогнаха. Даже не можах да боядисам яица, та се наложи маика да ме отмени тази година. Бързо да ти минава. Сигурно неможеш да пиеш лекарства?

Ние сигурно вече ще се местим в Самоков- тати ще заминава скоро.

# 40
  • Мнения: 4
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ и от нас.Ей сега изпратих гостите и имам мъничко време .Пожелавам на всички да сте живи и здрави,и много обичани.ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ.

# 41
  • Мнения: 463
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!

Желая на всички най- вече здраве! За пореден път разбрах, че то е най- важното!

Благодаря на всички за топлите думи за Йони!

ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!

# 42
  • Мнения: 5
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
И Митко вчера боядисва яйца но само сини! Сигурно ще е Левскар!
Дани бият ми инжекции - аз си имам и много гадна дископатия та от предната бременност и раждане си знам какво може и какво не!
Да ви се похваля тази година козунаците ми станаха превъзходни всички които ги опитаха бяха очаровани.
Поли и аз разбрах че Мими е болничка - дано да се оправя бързо!!!!
Честно ви казвам чуя ли за болно дете ми става лошо!
Дани дойдеш ли в Самоков ще се обадиш да се запознаеме!
Мими стискам палци този дребчо да не се разболява повече! Най- гадните дни за една майка са когато детенце е болно и не можем да помогнем!
Ани ние сигурно ще сме толкова тежки другия месец как лакомо папа човека......

# 43
  • Мнения: 4
Ето и кафе със закуска от мен.Добро утро.

# 44
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добро утро!Закуската е супер,Бубето!С това угояване вчера ще се търкалям вече.Ама кой ми е виновен,че съм толкова лакома! EmbarassedСега в хладилника има ядене за цели китайски народ,а аз не обичам да хвърлям храната,добре,че имаме куче.
Поли,пиши как е Мими!

Общи условия

Активация на акаунт