Смъкват и се чорапогащниците

  • 2 310
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Може би проблема е в размера наистина,защото при нас не се смъкват!Пробвай с по-големи номера!

# 31
  • Мнения: 11 003
Не се смейте, но една приятелка е решила този проблем при детето си с ... тиранти. Laughing
Слага й ги под блузката и не си личат. Колкото и странно да звучи, е за предпочитане пред варианта да обуе на дъщеря си 2-3 чифта гащи. Confused

# 32
  • Мнения: 132
 Simple Smile
Просто ги обуй под бодито и проблема е решен!

# 33
  • Мнения: 1 103
И ние носим много рокли  и сукмани ,но не ни падат чорапогащиците.

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Стига, това е бебе, не кукла. Какви рокли, какви чорапогащи, какви високи токове... обличай я както на нея ще й е удобно, не както на теб ти се иска да я наредиш. Ако се чудиш къде да "изложиш" роклите, по-добре си купи голяма кукла. Бебето има нужда от комфорт, не от дрехи, дето да му пречат на движенията. Без друго тепърва открива гравитацията и вестибулацията...

# 35
  • sf
  • Мнения: 10 143
Съгласна съм с Кати. и аз имам момиче, но чорапогащниците и видимо неудобните дрехи оставих за времето, когато сама можеше да каже кое й е неудобно.

# 36
  • Мнения: 1 674
И още една идея за по-нататък - купувай роклички с гащи. Те обиконовено са или пришити за роклята или отделно, но от същия плат - много са сладки   Heart Eyes
аз така правя Peace

# 37
  • Мнения: 27 524
Джес, Тарти, прави сте,  Hug ако се случи, ще докладвам дали съм се отрекла  Laughing

# 38
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
и аз съм за по-голям номер.
Та то аз като си взема по-малък ми се свлича....

Общи условия

Активация на акаунт