Отговори
# 285
  • Мнения: 498
Айде добро утро и лек ден на работещите мами... свършиха хубавите почивни дни(((

Аз цяла нощ се врътках, не знам като ми порасне коремчето още, но от сега ми е тежко Shocked

Аз се мажа само вечер като се изкъпя цялото тяло с лосион на Джонсън бебешкото олио. Имам си стрии от доста години и да ги мажа и да не тепърва няма да изчезнат, така че съм се примирила... а и генетично съм предразположена.

За именце още не сме решили, защото не знаем дали ще е момиченце или момченце, но тъй като все се надявам да е момиченце, много ми харесва Микаела, на таткото да е. А за момче грам идея си нямам.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте!

Ох, от днес пак на работа... Tired

Аз не се мажа дори веднъж дневно, много ме мързи, но трябва да се стегна, за да не съжалявам после. Peace

За име и ние сме решили, защото Сонята я кръстихме на майка ми и сега ще е на някой от свекитата.

Ох, искам и аз вече някой панталон да си купя. С блузките нямам проблем, но панталони трябва да се купуват. И пола искъм пък.

Кой ще пуска тема???

# 287
  • Мнения: 498
Предлагам тема, ако ви харесва да направя новата:

Панталончетата вече стягат, а ОКТОМВРИЙСКИТЕ бебоци наддават ли наддават.

# 288
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
Ина заглавието ми харесва  Peace

# 289
  • Мнения: 817
Здравейте, момичета! Вчера мъжа ми беше именник и затова не съм писала. Искахме рано да посрещнем гостни, ама като се тръгнахме от 12 ч. на обяд, та до късно вечерта изкарахме и сега ми се спиии.

Честит Имен ден на всички, които са имали повод да празнуват!
Гери, Честит празник и на теб. Много здраве и едно сладко послушно бебче през октомври!.
Кръстева, Честит Рожден ден! Бъди щастлива и обичана мама на октомврийче!
Еличка, има една голяма обща книга на д-р Спок, а сега има и преиздавани малки конкретизирани книжки - за бременността, за бебета, за ученици и т.н. Тези книжки са написани от гинеколози и педиатри, работещи в "Д-р Спок къмпани".
Пожелавам ти успех и на изпитите, после да кажеш как е минало всичко  Hug
Мими, да ти кажа и аз още се чудя дали да ходя на БХС при положение, че дава често грешни резултати, които така или иначе не са 100 % сигурни. Дали няма да си създам излишни нерви. Докторът ми каза да отида, но май и той е на мнение, че това не е много важно изследване, точно поради причините, че не е много сигурно. Май ФМ дава по-тончи резултати. Аз вече нямам търпение да дойде 23-ти и да ходя при Марков.
Енигма аз засега си ходя с нормално бельо, не бремелинско. През деня си ходя с праши, а през нощта съм с боксерки. Единствено мисля скоро да мина на сутиени за бременни, че тези много бързо ми омаляват

# 290
# 291
  • Мнения: 42
Здравейте мами, аз малко късничко се включвам, но следя форума редовно и това много ми помогна до тук! Аз съм в 17та г.с. и аз нямам търпение да науча какво ще е бебето, макар да нямам претенции. Това вероятно ще се случи на 22.05, едвам издаржам вече от любопитство! А относно витамините моята док. също е много против тях, смята, че всичко необходимо се съдържа в плодовете.  Peace

# 292
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Аз за витамини пия чая на Хип с тази цел. Много е приятен, пия го студен.Като сокче е а не като чай. Да ви се похваля, от 3 дена бебо ме сритва много здраво, чак ме кара да поглеждам дали не ми издува коремчето, на мястото на ритничетата.Досега беше като гъделичкане, но вече е много силно и осезаемо.

Общи условия

Активация на акаунт